Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro chcę przeinstalować grę, a chcę zostawić moją aktualną karierę, to trzeba zostawić tylko sejwa, czy gdzieś jeszcze są potrzebne rzeczy do kariery? Bo nie chcę jej zepsuć...

Tylko sejwa koniecznie, można też taktyki i listy życzeń. Ja też zawsze zostawiałem sobie całą grafikę, bo po co znowu potem ją ściągać ;)

Odnośnik do komentarza

Że tak spytam jak wyłączyć przychodzenie raportów na temat występów grajka? Na czas wypożyczenia do Widzewa zdolnego grajka włączyłem tą opcję, okazało się, że nie będzie mi przydatny i go sprzedałem, a raporty jak przychodziły tak przychodzą. A usunięcie go z listy życzeń nie rozwiązuje problemu.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś wie, jakie zasady rządzą przyznawaniem pozwoleń na pracę w RPA. Banda wiekowych Liberyjczyków bez kontaktu z reprezentacją dostaje je bez trudu, a zawodnik gwinejskiej młodzieżówki wręcz przeciwnie.

 

Competitions Regulations

 

A z tego co pamiętam to nawet Carlos Alberto Pereira miał problem z pozwoleniem na prace jako trener drużyny narodowej RPA

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem ,podczas przenoszenia sejva z laptopa na pc i checi uruchomienia go wyskauje taki blad:"Folder z baza danych wykorzystana przy tworzeniu gry nie zostal znaleziony.Gra uzywa teraz folderu domyslnej bazy danych."

o co chodzi??Gram na updacie Rambo 2.0 fix ,po wyskoczeniu komunikatu gra sie uruchamia ale czy bedzie w pelni dostepnya baza danych z updata rambo czy tylko 702(chyba ta jest ta domyslna)

Odnośnik do komentarza

Można przy tworzeniu nowego menadżera, a jeśli później to musisz:

1. Wrzucic do folderu graphics/pictures swoja fotkę w takim formacie i rozmiarze jak w facepackach zawodników.

2. Sprawdzić swoje ID w grze.

3. Napisać configa, ja mam taki:

record>

<!-- resource manager options -->

 

<!-- dont preload anything in this folder -->

<boolean id="preload" value="false"/>

 

<!-- turn off auto mapping -->

<boolean id="amap" value="false"/>

 

<!-- logo mappings -->

<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions

in the resource system, which allows this folder to be dropped into any

place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics

files from the correct places

-->

 

<list id="maps">

<!-- Auto generated by fmXML -->

<record from="manager" to="graphics/pictures/person/1394639303/portrait"/>

 

</list>

</record>

gdzie, manager to nazwa pliku z Twoim zdjęciem, a 1394639303 to ID.

4. Przeładować skina i włala masz swoją fotę w grze.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem;] Otóż zainstalowałem Logopacka dla Premier League ale teraz Championship(Ta zaraz za PL) ma zwykłe herby itd... Wszystkie loga tamtych zespołów widnieją w katalogu z logami więc moim zdaniem problemem jest config;) I moje pytanie brzmi czy ktoś się bawil i ustawił sobie loga jednoczesnie dla Premier League i Championship ? Jeżeli tak to prosze o udostepnienie na jakimś serwerze;)

Odnośnik do komentarza

co mam zrobic zeby nie tracic bramek gdy przeciwnik w koncowce ustawia sie 4-2-4?? zawsze wtedy trace przynajmniej jedna bramke, a ostatnio jak zespol wyszedl od poczatku spotkania 4-2-4 to dostalem 5 bramek :/

gram ustawieniem 4-4-2 diament, ustawienie ofensywne, linia obronna dosyc cofnieta, gdy przeciwnik wystawia 4-2-4 ustawiam na defensywnie i jeszcze bardziej cofam linie orbony i i tak nic to nie daje :/

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...