Skocz do zawartości

Bohema latających kangurów


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim spotkaniu zarząd przyznał, że i tak jest zachwycony moim sposobem prowadzenia drużyny i jestem ich najjaśniejszą gwiazdą. Dla nich oraz kibiców, spisujemy się fantastycznie i nie mogą nam nic zarzucić.

Miłe słowa. W dalszych meczach postaramy się ich nie zawieść i podarować więcej radości.

Okazję ku temu będziemy mieli choćby teraz. Wyjazdowy mecz z Fastav Zlin. Dwunasty zespół Synot Ligi. Do nas tracą aż 28 punktów.

Poprzednio wygraliśmy 2-1, zobaczymy, jak dziś będzie. Choć rywal niewygodny, ostatni mecz wygrali z Sigmą Ołomuniec aż 5-1.

 

Cytat

03/03/2018, Letna, Zlin, 3,794 widzów.

[12.] Fastav Zlin 4—2 Bohemians [1.]   L 19/30

Lutonsky 47, Zeleznik 51, Poznar 68, 90+3 — Julis 39. Angulo 65

 

Bohemians: Vales— Smid, Krch (c), Caulker, Fabian— Jindrisek, Masek— Julis, Targamadze, Cervenka— Angulo

 

Słaba passa trwa. Nie zasłużyliśmy na porażkę, ale rywal nas bardzo dobrze wypunktował. To znaczy nasze błędy i zawahania.

Nie był nasz dzień. Powiem szczerze, że nie miałem pomysłu, co mógłbym poprawić w trakcie meczu.

My przegraliśmy, a Slavia wygrała i zbliżyła się do nas na 3 punkty już.

Cieszy natomiast kolejna wtopa Viktorii Pilzno. Tak potężny zespół zajmuje dopiero szóste miejsce (28 pkt.) i już nie mają szans na mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

Musimy się przełamać. Teraz będzie doskonała okazja- gramy u siebie, z przedostatnim zespołem w tabeli. Wszystko musi pójść na tak.

Dziś najważniejsze są trzy punkty, jeśli chcemy utrzymać pozycję lidera. Pal licho grę.

Do końca sezonu zostało dziesięć kolejek, zdaję sobie sprawę, że szans na mistrzostwo nie mam. Natomiast walka do końca to nasz obowiązek. Jak ktoś jest innego zdania, to miejsca w naszym zespole dla niego nie ma.

 

Cytat

10/03/2018, Dolicek, Praha, 4,935 widzów.

[1.] Bohemians 4—1 1. FC Slovacko [15.]   L 20/30

Targamadze 18, Angulo k.31, Masek 44, Cervenka 90+4 — Machalik 57

 

Bohemiasn: Vales— Smid, Krch (c), Caulker, Fabian (45` Bartek)— Jindrisek, Masek— Julis, Targamadze, Cervenka— Angulo

 

Zrobiliśmy, co mieliśmy. Trzy punkty zgarnięte. Zagraliśmy poprawnie. Humory się lekko poprawiły chłopakom. Widzą, że stać ich na więcej.

Ja nie narzekam, robota jest wykonywana ponad stan.

Na nasze szczęście Slavia remisuje 1-1 z Jabłońcem i różnica punktów między nami wynosi 4.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W klubie pojawili się zawodnicy, którzy zaraz będą pretendować do miana juniora. Nowy narybek w klubie. Kilku ciekawych się znalazło. Jeszcze muszę ich omówić z trenerami i będziemy podpisywać kontrakty. Jakieś perełki może się znajdą.

Oczywiście moi scouci cały czas przeszukują świat futbolu celem ściągnięcia młodych talentów. W końcu na coś się przyda ta ponadprzeciętna siatka wyszukiwania juniorów.

Szczegóły już wkrótce.

Teraz czas na wyjazd do Ostrawy na mecz z Banikiem. Dopiero jedenaste miejsce w lidze myślę, że nie jest rozczarowaniem dla nich. Rok temu hasali po boiskach drugiej ligi. Wiedzieli, że teraz nie będzie łatwo.

 

Cytat

17/03/2018, Mestsky Stadion- Arena Vitkovice, Ostrawa, 4,447 widzów.

[11.] Banik Ostrava 0—3 Bohemians [1.]   L 21/30

Julis 28, Angulo 86, 90

 

Bohemians: Vales— Dostal, Smid (c), Caulker, Fabian— Jindrisek, F.Hasek— Julis, Masek (45` Bartek), Targamadze— Angulo

 

To był najmniejszy wymiar kary, który wymierzyliśmy rywalowi. Gdybyśmy byli choć trochę skuteczniejsi to byśmy jeszcze kilka wcisnęli. Łącznie oddaliśmy 16 strzałów na bramkę Lastuvki, w tym 9 celnych.

Za to gra była naprawdę fajna dla oka. Coś chyba zaczyna zaskakiwać.

Miłym akcentem też jest tylko remis Slavii 0-0 z Mladą Bolesław. Odskakujemy im na 7 punktów.

A trzecia Sparta przegrywa z Viktorią Pilzno 1-3.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W najbliższym meczu nie zagra Targamadze, który przekroczył liczbę żółtych kartek.

Dobiliśmy do 65 ligowych bramek, co stanowi nowy rekord zespołu Bohemians 1905 Praha. Do rekordu ligi w golach jeszcze trochę nam brakuje- 81 trafień zaliczyła Sparta Praha w sezonie 1999/2000. Może się uda?

 

Cytat

31/03/2018, Dolicek, Praha, 4,904 widzów.

[1.] Bohemians 2—0 MFK Karvina [14.]   L 22/30

Masek 58, Schumacher 88

 

Bohemians: Vales— Svec, Smid (c) (44` Krch), Caulker, Schumacher— Vanicek, F.Hasek— Julis, Masek, Bartek— Angulo

 

Rażąca nieskuteczność- 14 strzałów, 7 celnych. Tylko dwa gole. W tym ten drugi zdobyty bezpośrednio z rzutu wolnego gdzieś około 22 metrów od bramki. Piękny strzał, nie powiem.

Muszę coś zaradzić na skuteczność.

Na domiar złego kontuzji dostał Smid (wstrząśnienie mózgu) i wypada ze składu na około 4 tygodnie.

 

Viktoria Pilzno z kolejną porażką. Tym razem wtopili z Sigmą 0-1.

 

Tabela Synot Liga na koniec lutego:

 

 

1n43Nwb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Patrząc na tabelę to mało bramek pada w meczach. Mizerne te dorobki bramkowe. Kangury zdecydowanie się wyróżniają. 

Czeska liga jest bardzo słaba. Jak pisałem wcześniej- przeważają doświadczeni zawodnicy 30+. I poprawy na horyzoncie nie widać. Futbol czeski nie jest nawet w dołku, tylko w depresji. 

Odnośnik do komentarza

Kwiecień otwieramy wjazdem do Liberca. Czeka na nas dwunasta ekipa ligi. Powinni się spokojnie utrzymać, mają 24 punkty. My mamy ich 57. O siedem więcej niż Slavia.

Dziś gramy o kolejne punkty i gole, bo koniec coraz bliżej.

 

Cytat

07/04/2018, U Nisy, Liberec, 3,030 widzów.

[12.] Slovan Liberec 2—4 Bohemians [1.]   L 23/30

Chory 25, 64 — Targamadze 13, Angulo 19, Masek 34, Tlusty sam.45+2

 

Bohemians: Vales— Svec, Krch (c), Caulker, Schumacher— Vanicek, F.Hasek— Julis, Masek (60` Cervenka), Targamadze— Angulo

 

To było bardzo dobre nasze spotkanie. Przeważaliśmy po całości. Niby dwa razy się zagapili moi obrońcy, ale Chory to dobry, młody napastnik i się popisał dziś.

Chyba trzeba będzie mieć go na oku- a nóż do nas trafi.

 

Hit kolejki nie zawiódł:

Slavia Praha 4-2 Sparta Praha

Odnośnik do komentarza

Jak obiecałem wcześnie, tak o to czynię- przedstawić chciałem nowe nabytki w szkółce.

Sześciu chłopaczków pochodzi z okolicznych osiedli. Mają spore szanse na zostanie porządnymi graczami. Bym nawet zaryzykował stwierdzenie, iż to diamenciki. Będę się mocno przyglądał ich rozwojowi i występom. Może nawet za rok dołączę ich do treningów pierwszej drużyny i dam kilka szans.

O to gwiazdki szkółki Bohemians:

 

Michal GINZEL   [GK; 14; CZE]

 

Adam BARTA   [OL; 15; CZE]

 

Ales JANDA   [OPŚ; 14; CZE]

 

Martin FRYDRYCH   [OPŚ; 15; CZE]

 

Zdenek OPRCHAL   [OPL; 15; CZE]

 

Vojtech FUCIK  [NŚ; 14; CZE]

 

Najbardziej podoba mi się ten ostatni. W lidze U-19 może zostać królem strzelców. To będzie gwiazda nasza.

Odnośnik do komentarza

To nie całe nasze wzmocnienia młodzików. Dzięki dobrej siatce scoutingowej wyszperaliśmy parę ciekawych kopaczy, głównie z Ameryki Południowej. Liczę na ich dynamiczny rozwój. Oj, będziemy ich szlifować ostro.

Kilku widzę w pierwszym składzie za dwa lata, może nawet za rok.

Patrzcie Państwo:

 

Diego SERRANO   [GK; 16; MEX] <= FT

 

Guillermo CENTENO   [GK; 17; MEX] <= FT

 

Kemal AYAZ   [OP; 15; TUR] <= FT

 

Robinson TABARES  [OŚ; 15; COL] <= FT

 

Enrique JIMENEZ   [OŚ; 16; MEX] <= FT

 

Felipe ADALBERTO   [WO/PP; 16; BRA] <= FT — wychowanek... SE Palimeiras. Tak, tego znanego brazylijskiego klubu. Drugie obywatelstwo portugalskie ma. 

 

Oscar HERNANDEZ   [PŚ; 15; COL] <= FT 

 

James MORRIS   [OL; 18; AUS] <= FT — były jego klub to australijskie FFA Centre Of Excellence. Przybył do Europy w poszukiwaniu szczęścia. 

 

Alexander HOFBAUER   [PŚ; 16; AUT] <= FT

 

Dimitris DANIDIS   [NŚ; 17; GRE] <= FT

 

Markos SAKELLARIS   [NŚ; 18; GRE] <= FT

 

I jak? Nieźle nie? Moją potencjał.

Edytowane przez Makk
Odnośnik do komentarza

Dziś też jesteśmy faworytem meczu. Przyjeżdża do nas porządny ligowiec- szóste miejsce na razie. Zespół bez wielkich gwiazd, ale za to mocno waleczny i zgrany.

Nie możemy ani trochę odpuścić. Musimy zaprezentować się minimalnie tak jak ostatnio.

 

Cytat

15/04/2018, Dolicek, Praha, 4,790 widzów.

[1.] Bohemians 1—1 Jablonec [6.]   L 24/30

Masek 90+1 — Ikaunieks 13

 

Bohemians: Vales— Svec, Krch (c), Caulker, Fabian— Jindrisek, Masek— Julis, Zaviska, Targamadze— Angulo

 

Pierwsza połowa to straszne dziadostwo w naszym wykonaniu. Masa niedokładności, strat, słabych podań do nikogo. W przerwie zagrzałem chłopaków do walki.

Druga połowa to też rozczarowanie. Powtórka z rozrywki.

Goście mogli wyżej prowadzić, ale zawiodła ich skuteczność. Po prostu nie mieli farta.

My też. Oddaliśmy łącznie 21 strzałów, 9 celnych. I nic.

Dopiero 91. minuta przyniosła wyrównanie. Szczęście dla głupszych.

Bezsensowna strata dwóch punktów.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Właśnie się zastanawiałem skąd tyle kasy wziąłeś ;)

Poprawiłem post. Nie wiem, czemu się nie dodało wcześniej. 

4 godziny temu, Brachu napisał:
4 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:
Właśnie się zastanawiałem skąd tyle kasy wziąłeś

Od wujka Oligarchy

Nie posiadam takowego na szczęście. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...