Skocz do zawartości

Bohema latających kangurów


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Panie, kto to ustalal. Najpierw chiński podział na grupy, a teraz się okazuje, że ostatnia kolejka rozgrywana jest w inne dni:/

No dziwne to. Nie zagłębiałem się w szczegóły terminów. Bo być może to było spowodowane pucharami. Szczegół. I tak emocje były ;)

58 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Gorzej jak @Makk się przeniesie na Węgry i będziemy musieli pić unicum;) 

Nie wybieram się tam. W tej karierze. Węgry zawsze na propsie są. Zaczynałem tam w FM14.

Odnośnik do komentarza

Przed wycieczką do Pilzna nie musiałem motywować i zagrzewać swoich podopiecznych. Każdy znał wynik rywalizacji z dnia poprzedniego między Spartą a Teplicami.

Wiedzieliśmy, na czym mniej więcej stoimy.

Chcieliśmy po prostu wyjść, zagrać dobrze. To ostatnie chwile tego długiego, męczącego sezonu 2018/19.

 

Cytat

19/05/2019, Stadion Mesta Plzne, Pilzno, 11.700 widzów.

[3.] Viktoria Pilzno 3—1 Bohemians [2.]   Grup.Mistrz. 5/5

Kovarik 29, Wagner 36, Fernandes 68 — Antonic 74

 

Bohemians: Vales— Nitriansky, Caulker, Krch (c), Fabian— Hasek, Svec— Targamadze, Galvez, Sajcic— Angulo

 

I wszystko jasne! Tym razem nie sprostaliśmy Viktorii. Byli lepsi. Należą się gratulacje, zagrali dużo lepiej od nas.

Czyli już każdy wie, że:

 

 

Tytułu nie zdobyliśmy. Nie udało się. Z dwóch powodów:

1) przegraliśmy w Pilźnie,
2) mecz z soboty: Sparta Praha 1-1 FK Teplice

Takie wyniki powodują, że ostatecznie lądujemy na trzecim miejscu.
To daje nam bezpośredni udział w fazie grupowej Ligi Europy. Całkiem sympatycznie. Mój cel? Wyjście z grupy. Może i zbyt ambitnie, ale moim zdaniem bardzo możliwe.
Mistrzem Czech w sezonie 2018/19 zostaje Sparta Praha.

t63RqwQ.jpg

Czy jestem rozczarowany? Może trochę. Tytuł był niedaleko. Natomiast zdaję sobie sprawę, że my dopiero budujemy klub, pozycję w kraju.

 

Rok temu mieliśmy szczęście. Teraz jest, jak jest. Zarząd na czele z prezydentem Darkiem Jakubowiczem oraz Panenką, i tak są zadowoleni z osiągniętego wyniku.

Oczekiwali na koniec, iż uplasujemy się w górnej połowie tabeli. O którymś miejscu podium nie mówiło się. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Makk napisał:

Między zespołami II ligi. Niestety, nie mam skrina z ostatecznymi rozwiązaniami baraży spadkowych. 

Nie, nie pytam kto spada tylko do czego awansowała Slavia? Jak nie wiesz to spoko ale jakbyś mógł w przyszłym sezonie rozpisać kto gdzie awansował to byłoby na plus;). Sorry, że tak wypytuje ale autor tej reformy musiał nieźle dzabnąć gdy to wymyślał:) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po przegranej i zajęciu ostatniego miejsca na podium, wszyscy podziękowaliśmy wiernym kibicom za wspieranie nas przez cały sezon.

 

11498107904ce79e2086fb2_-var-www-vhosts-

 

Tabela grupy mistrzowskiej na koniec sezonu 2018/19:

t63RqwQ.jpg

 

Tabela grupy spadkowej na koniec sezonu 2018/19:

BaumLCQ.jpg

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Nie, nie pytam kto spada tylko do czego awansowała Slavia? Jak nie wiesz to spoko ale jakbyś mógł w przyszłym sezonie rozpisać kto gdzie awansował to byłoby na plus;). Sorry, że tak wypytuje ale autor tej reformy musiał nieźle dzabnąć gdy to wymyślał:) 

Luz, nie zrozumieliśmy się. Slavia miała baraże w tej "środkowej tabeli"- Baraż o miejsce pucharowe. W finale tego zmierzyli się z Mladą. Wygrali. Nie zrobiłem tam wtedy skrinów i wyszło jak wyszło ;) 

W tym sezonie już dokładnie rozpiszę lub porobię fotki. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pulek napisał:

Czy przypadkiem nie zapowiada się ostatni sezon w Czechach? Czy tu za chwilę nie dobijesz przypadkiem do sufitu? 

:lol: Jakiego sufitu? ;) Z kangurami jestem ledwo, ledwo na samym początku drogi.

Szczerze i ze spoilerem? W tej karierze na 99,9% nie odejdę z Bohemians. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:
13 minut temu, Pulek napisał:

Czy przypadkiem nie zapowiada się ostatni sezon w Czechach? Czy tu za chwilę nie dobijesz przypadkiem do sufitu? 

:lol: Jakiego sufitu? ;) 

Szczerze i ze spoilerem? W tej karierze na 99,9% nie odejdę z Bohemians. 

no to kozak, trzymam kciuki za przyszłoroczną kampanię :good:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Makk napisał:

Luz, nie zrozumieliśmy się. Slavia miała baraże w tej "środkowej tabeli"- Baraż o miejsce pucharowe. W finale tego zmierzyli się z Mladą. Wygrali. Nie zrobiłem tam wtedy skrinów i wyszło jak wyszło ;) 

W tym sezonie już dokładnie rozpiszę lub porobię fotki. 

Mladą? Co to za zespół? 2. liga? Coś jak w Belgii?

Odnośnik do komentarza

Synot Liga: Sparta Praha

Pohar Ceske Posty: Bohemians 1905 Praha

Superpuchar Czesko-Słowacki: Viktoria Pilzno

 

Liga Mistrzów: Liverpool 1-0 FC Bayern

Liga Europy: Tottenham 3-0 Fiorentina

 

* * * *

 

Nagrody:

 

Piłkarz Roku w Czechach: Jose Angulo (Bohemians 1905 Praha)

Młody Piłkarz Roku w Czechach: Felipe Adalberto (Bohemians 1905 Praha)

Osobowość Roku w Czechach: Yury Zhirkov (Slavia Praha)

Młody Piłkarz Roku Czeskiej 1. Ligi: Felipe Adalberto (Bohemians 1905 Praha)

Menedżer Roku Czeskiej 1. Ligi: Zdenek Scasny (AC Sparta Praha)

Król Strzelców Czeskiej 1. Ligi: Jose Angulo (Bohemians 1905 Praha) — 33 gole

Zagraniczny Piłkarz Roku Czeskiej 1. Ligi: Lazar Sajcic (Bohemians 1905 Praha)

Bramkarz Roku Czeskiej 1. Ligi: Florin Nita (Sparta Praha)

Obrońca Roku Czeskiej 1. Ligi: Dragos Grigore (Sparta Praha)

Pomocnik Roku Czeskiej 1. Ligi: Dominik Masek (Bohemians 1905 Praha)

Napastnik Roku Czeskiej 1. Ligi: Jose Angulo (Bohemians 1905 Praha)

 

Statystyki zawodników w lidze:

 

 

CuQ6MyK.jpg

 

 

Jedenastka Roku Synot Liga:

 

PRXAMj1.jpg

 

Synot Liga spadła i 1 miejsce, na 13. pozycję w najnowszym rankingu rozgrywek europejskich.

Bohemians 1905 Praha zanotowali skok o 75 pozycji, na 152 miejsce w nowym rankingu klubów europejskich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...