Jump to content
Brachu

Od zera do bohatera

Recommended Posts

Krótko i na temat:

 

Championship Manager 01/02, wersja 3.9.68

 

Ligi: Polska, Niemiecka, Angielska, Szkocka, Włoska.

 

Mała zmiana GKS Piotrcovia za Ceramikę Opoczno.

 

Cel: Liga Mistrzów GKS Piotrcovią.

 

Na początek skład zespołu:

 

7TTc2UI.png

Share this post


Link to post

Realizacja celu ma zająć minimum 20 sezonów.  W 2 lidzie planuję spędzić tylko jeden sezon. Dłuższy pobyt w tej lidze to strata czasu.

 

Na początek taktyka, czyli nieśmiertelne 1-2-3-3-1-1:

 

rZ88Sma.png

 

Prezes Ptak zaoferował budżetu transferowego 750 tysięcy funtów, który jak na polskie warunki jest dosyć pokaźny.

 

Jednak w tym sezonie nie będę szalał, pozostawiam gro kwoty na przyszły sezon (jak awansuję).

 

Transfery:

 Wychodzące:

 

gJiMTXD.png

 

 

Przychodzące:

 

9EDmPhl.png

 

Jak widać pozbyłem się brazylijskiego zaciągu, postawiłem na rodzimych graczy i jednego Chorwata, który będzie zmiennikiem Kwasa.

 

Początek sezonu można uznać za udany, dostanie się do 3 rundy Pucharu Ligii, gdzie przegrałem z Zagłębiem Lubin dopiero po różnicy bramek strzelownych na wyjeździe oraz czwarta pozycja w lidze.

 

qiH9eOe.png

 


***********************************************************************************************
 Polish Second Division - Saturday 1st September 2001
************************************************************************************************


================================================================================================
 2001/2 Table
================================================================================================

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Radomsko                        5    2    1    0    7    3    2    0    0    5    3    13   
2nd     Leczna                          5    2    0    0    5    0    1    2    0    4    2    11   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     KP Konin                        5    3    0    0    8    2    0    2    0    3    3    11   
4th     Piotrcovia                      5    2    0    0    4    0    1    1    1    5    5    10   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Jagiellonia                     5    2    1    0    7    3    1    0    1    2    3    10   
6th     Stal St. Wola                   5    1    0    1    4    2    1    2    0    7    5    8    
7th     Polonia B.                      5    1    2    0    7    5    1    0    1    3    5    8    
8th     Hetman                          5    2    1    0    7    4    0    0    2    0    3    7    
9th     Radzionkow                      5    2    0    0    6    3    0    1    2    4    9    7    
10th    Arka                            5    2    0    0    5    1    0    1    2    2    5    7    
11th    Slask                           5    2    0    0    7    0    0    0    3    6    12   6    
12th    Swit                            5    1    0    2    2    3    1    0    1    4    2    6    
13th    Belchatow                       5    2    0    1    5    4    0    0    2    1    7    6    
14th    Zaglebie S.                     5    0    2    1    5    6    1    0    1    3    3    5    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
15th    Polar                           5    1    2    0    7    6    0    0    2    0    2    5    
16th    Hutnik                          5    1    1    0    6    3    0    0    3    1    6    4    
17th    Tloki                           5    1    0    1    3    3    0    1    2    4    7    4    
18th    LKS                             5    1    1    1    4    5    0    0    2    0    7    4    
19th    Stomil                          5    1    0    1    1    2    0    1    2    4    9    4    
20th    Polkowice                       5    0    0    2    4    6    1    0    2    3    6    3   

 

Strata do lidera i wicelidera nieduża i mam ją szansę zniwelować (powiększyć), ponieważ kolejne spotkanie zagram na wyjeździe z liderem.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post

Uff, nie jestem już czynnym autorem opka na najstarszej wersji :D   Powodzenia!

  • Like 1

Share this post


Link to post

Ożesz Panie!! Cóż za tytuł :keke: 

Ale to obrazki to nawet w paincie można zmniejszyć tło ;) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
21 minut temu, Makk napisał:

Ożesz Panie!! Cóż za tytuł :keke: 

Ale to obrazki to nawet w paincie można zmniejszyć tło ;) 

Jak, zdradź mi przepis

Share this post


Link to post
4 minuty temu, Brachu napisał:
27 minut temu, Makk napisał:

Ożesz Panie!! Cóż za tytuł :keke: 

Ale to obrazki to nawet w paincie można zmniejszyć tło ;) 

Jak, zdradź mi przepis

Jak wkleisz obrazek i masz duże tło białe, to klikasz na nie, pojawiają się takie "kółka" na krawędziach i można wtedy zmniejszać to wystające tło spod obrazka :D 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Dziękuję za poradę.

 

Cóż napisać, pierwsza połowa sezonu przeszła jak burza. Raz my młóciliśmy rywali, raz oni nas ale byliśmy twardzi, jak po Braveranie.

 

Cel ligowy zrealizowany, niestety w PP odpadliśmy w 2 rundzie z Arką Gdynia.

 

Ostatecznie zakończyliśmy rundę jesienną jako liderzy, z dorobkiem 42 punktów, drugi jest Śląsk Wrocław.




 
************************************************************************************************
 Polish Second Division - Sunday 25th November 2001
************************************************************************************************


================================================================================================
 2001/2 Table
================================================================================================

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Piotrcovia                      19   7    1    2    18   7    6    2    1    20   12   42   
2nd     Slask                           19   9    1    0    26   9    4    0    5    17   24   40   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Radomsko                        19   8    1    1    24   9    4    2    3    18   19   39   
4th     Jagiellonia                     19   5    2    2    20   14   4    2    4    12   14   31   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Polonia B.                      19   3    4    2    17   15   6    0    4    14   16   31   
6th     Leczna                          19   7    0    3    21   9    1    5    3    10   13   29   
7th     KP Konin                        19   5    2    3    22   17   2    6    1    17   13   29   
8th     LKS                             19   5    2    2    12   10   3    3    4    9    18   29   
9th     Zaglebie S.                     19   3    5    1    18   14   4    2    4    18   19   28   
10th    Hetman                          19   5    3    1    16   9    2    3    5    14   20   27   
11th    Polkowice                       19   4    3    3    24   16   3    2    4    16   17   26   
12th    Stal St. Wola                   19   4    1    4    15   10   3    3    4    19   23   25   
13th    Swit                            19   4    2    4    19   20   3    1    5    17   17   24   
14th    Polar                           19   3    3    3    20   19   4    0    6    16   15   24   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
15th    Arka                            19   6    1    3    18   14   1    1    7    7    15   23   
16th    Tloki                           19   4    2    4    13   14   2    1    6    9    17   21   
17th    Belchatow                       19   2    4    3    17   19   1    3    6    12   24   16   
18th    Radzionkow                      19   4    1    4    15   17   0    2    8    9    26   15   
19th    Stomil                          19   3    3    3    10   10   0    3    7    8    23   15   
20th    Hutnik                          19   2    2    6    15   16   1    2    6    6    15   13   


 
================================================================================================
 2001/2 Goals
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Gls
-------------------------------------------------------------------------
1st   Mariusz Wawroz             KP Konin                   19       13     
2nd   Robert Sikorski            Polar                      18       12     
3rd   Dominik Szostak            Polkowice                  19       12     
4th   Piotr Bajera               Arka                       19       11     
5th   Ireneusz Gortowski         Slask                      14 (2)   11     
6th   Piotr Banski               Leczna                     17       10     
7th   Maciej Hanczewski          Radomsko                   17       10     
8th   Ireneusz Walus             Radzionkow                 18       10     
9th   Karol Stawecki             Zaglebie S.                19       9      
10th  Austin Hamlet              Stal St. Wola              19       8      
11th  Radoslaw Kowalczyk         Radomsko                   19       8      
12th  Lukasz Janczar             Polar                      13 (1)   8      
13th  Tomasz Sobczak             Stal St. Wola              17       8      
14th  Kamil Szarnecki            KP Konin                   14       8      
15th  Szymon Hartman             Hutnik                     12       7      
16th  Andrzej Kubica             Slask                      11       7      
17th  Damian Kot                 Swit                       18       7      
18th  Jacek Kubicki              Piotrcovia                 8 (4)    7      
19th  Tomasz Moskal              Polkowice                  15       7      
20th  Pawel Sawic                Hetman                     16 (1)   7      
21st  Pawel Bugala               Leczna                     18       6      
22nd  Bogdan Jozwiak             Radomsko                   19       6      
23rd  Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 18 (1)   6      
24th  Krzysztof Kukulski         Belchatow                  19       6      
25th  Jacek Lorek                Slask                      13       6      
26th  Przemyslaw Papiernik       Jagiellonia                6 (8)    6      
27th  Dariusz Patalan            Belchatow                  18       6      
28th  Marcin  Szmuc              Tloki                      18       6      
29th  Marek Trzebny              Polonia B.                 14 (1)   6      
30th  Tomasz Urbanski            Radomsko                   18       6      


 
================================================================================================
 2001/2 Assists
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Asts
-------------------------------------------------------------------------
1st   Sebastian Gorzad           Polkowice                  19       10     
2nd   Adam Fedoruk               Swit                       17       8      
3rd   Grzegorz Oberaj            Radzionkow                 19       8      
4th   Mariusz Radon              Zaglebie S.                18 (1)   8      
5th   Grzegorz Bala              KP Konin                   14 (3)   7      
6th   Mariusz Plizga             Hetman                     12 (5)   7      
7th   Bartomiej Zalewski         KP Konin                   18 (1)   7      
8th   Rafal Baczynski            Zaglebie S.                16 (3)   6      
9th   Jakub Bilke                Polar                      16       6      
10th  Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 18 (1)   6      
11th  Rafal Piotrowski           Piotrcovia                 13       6      
12th  Tomasz Urbanski            Radomsko                   18       6      
13th  Pawel Wozniak              Slask                      13 (5)   5      
14th  Andrzej Noga               Slask                      14       5      
15th  Piotr Kus                  Leczna                     19       5      
16th  Piotr Bania                Piotrcovia                 9 (1)    5      
17th  Lukasz Giza                Hetman                     15 (2)   5      
18th  Maciej Hanczewski          Radomsko                   17       5      
19th  Andrzej Jaskot             Tloki                      12       5      
20th  Piotr Powroznik            Stal St. Wola              17       5      
21st  Tomasz Sobczak             Stal St. Wola              17       5      
22nd  Dominik Szostak            Polkowice                  19       5      
23rd  Slawomir Twardygrosz       Polar                      12       5      
24th  Dariusz Ulanowski          Arka                       19       5      
25th  Slawomir Wojciechowski     Radomsko                   18       5      
26th  Andrey Lambo Zakari        Hutnik                     15       4      
27th  Murphy Kemble              Jagiellonia                19       4      
28th  Artur Majewski             KP Konin                   11       4      
29th  Jacek Berensztajn          Belchatow                  17 (1)   4      
30th  Rafal Berlinski            Belchatow                  12 (3)   4      


 
================================================================================================
 2001/2 Average Rating
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Av R
-------------------------------------------------------------------------
1st   Tomasz Urbanski            Radomsko                   18       8.06   
2nd   Sebastian Gorzad           Polkowice                  19       8.00   
3rd   Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 18 (1)   7.89   
4th   Ireneusz Gortowski         Slask                      14 (2)   7.88   
5th   Dominik Szostak            Polkowice                  19       7.84   
6th   Andrzej Kubica             Slask                      11       7.82   
7th   Kamil Szarnecki            KP Konin                   14       7.79   
8th   Mariusz Wawroz             KP Konin                   19       7.68   
9th   Tomasz Sobczak             Stal St. Wola              17       7.65   
10th  Andrzej Noga               Slask                      14       7.64   
11th  Robert Sikorski            Polar                      18       7.61   
12th  Maciej Hanczewski          Radomsko                   17       7.59   
13th  Radoslaw Kowalczyk         Radomsko                   19       7.58   
14th  Piotr Duda                 LKS                        18       7.56   
15th  Jacek Lorek                Slask                      13       7.54   
16th  Goran Cosic                Hetman                     19       7.53   
17th  Karol Stawecki             Zaglebie S.                19       7.53   
18th  Damian Kot                 Swit                       18       7.50   
19th  Michal Lachacz             Swit                       14 (2)   7.50   
20th  Przemyslaw Papiernik       Jagiellonia                6 (8)    7.50   
21st  Piotr Powroznik            Stal St. Wola              17       7.47   
22nd  Tomasz Moskal              Polkowice                  15       7.47   
23rd  Rafal Piotrowski           Piotrcovia                 13       7.46   
24th  Artur Majewski             KP Konin                   11       7.45   
25th  Pawel Gadziala             Hetman                     18       7.44   
26th  Zbigniew Sygula            Tloki                      19       7.42   
27th  Pawel Sawic                Hetman                     16 (1)   7.41   
28th  Artur Boruc                Piotrcovia                 10       7.40   
29th  Murphy Kemble              Jagiellonia                19       7.37   
30th  Artur Kowalski             Radomsko                   19       7.37   


 
================================================================================================
 2001/2 Man of Match
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     MoM
-------------------------------------------------------------------------
1st   Piotr Bajera               Arka                       19       5      
2nd   Robert Sikorski            Polar                      18       5      
3rd   Tomasz Urbanski            Radomsko                   18       5      
4th   Ireneusz Gortowski         Slask                      14 (2)   4      
5th   Dominik Szostak            Polkowice                  19       4      
6th   Mariusz Wawroz             KP Konin                   19       4      
7th   Goran Cosic                Hetman                     19       3      
8th   Mariusz Dzienis            Jagiellonia                13       3      
9th   Piotr Frankowski           Piotrcovia                 14 (3)   3      
10th  Sebastian Gorzad           Polkowice                  19       3      
11th  Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 18 (1)   3      
12th  Jacek Kubicki              Piotrcovia                 8 (4)    3      
13th  Przemyslaw Papiernik       Jagiellonia                6 (8)    3      
14th  Tomasz Sobczak             Stal St. Wola              17       3      
15th  Grzegorz Bala              KP Konin                   14 (3)   2      
16th  Artur Kowalski             Radomsko                   19       2      
17th  Andrzej Noga               Slask                      14       2      
18th  Jeroen Van de Gehuchte     Polkowice                  11 (1)   2      
19th  Piotr Duda                 LKS                        18       2      
20th  Piotr Kus                  Leczna                     19       2      
21st  Andrzej Kubica             Slask                      11       2      
22nd  Radoslaw Kowalczyk         Radomsko                   19       2      
23rd  Piotr Banski               Leczna                     17       2      
24th  Artur Blazejewski          LKS                        15       2      
25th  Pawel Bocian               KP Konin                   19       2      
26th  Pawel Bugala               Leczna                     18       2      
27th  Henryk Cackowski           Polkowice                  17       2      
28th  Lukasz Janczar             Polar                      13 (1)   2      
29th  Hubert Jaromin             Hetman                     11       2      
30th  Piotr Juraszek             Polar                      15       2      

 

Niestety poprzez kontuzję czołowych graczy, takich jak Frankowski, Piotrowski, Bania, Kwas, kilka spotkań było bardzo ciężkich.

 

Sprzedałem dodatkowo Bogusława Wyparłę (100 tys. funtów) i pozyskałem Jarka Świętochowskiego (28 tys.) i Krzysztofa Pilarza (12 tys.).

 

Planuję pozbyć się Magdonia i Kardasa i ewentualnie jeszcze Krysińskiego.



 



 


************************************************************************************************
 Piotrcovia Piotrkow - Sunday 25th November 2001
************************************************************************************************


================================================================================================
 Squad
================================================================================================

No  Name                       Position(s)  Nat  Born      Age  Caps Gls  Wages     Expires   Value
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Bania, Piotr               S C          POL  6.2.73    28   -    -    Ł300      28.6.05   Ł26K      
-   Bialek, Michal             AM C         POL  8.3.80    21   -    -    Ł350      30.6.07   Ł35K      
-   Boruc, Artur               GK           POL  20.2.80   21   -    -    Ł350      30.6.06   Ł28K      
-   Buchowicz, Michal          M L          POL  20.5.77   24   -    -    Ł425      30.6.04   Ł95K      
-   Dymanus, Jaroslaw          SW/D/DM C    POL  4.4.76    25   -    -    Ł190      27.6.05   Ł70K      
-   Dziedzic, Janusz           S C          POL  18.6.80   21   -    -    Ł425      30.6.06   Ł70K      
-   Dziobek, Tomasz            SW/D C       POL  17.11.82  19   -    -    Ł150      28.6.04   Ł24K      
-   Frankowski, Piotr          AM/F RC      POL  5.11.82   19   -    -    Ł625      28.6.04   Ł60K      
-   Harasimowicz, Marcin       F C          POL  6.7.80    21   -    -    Ł450      26.6.04   Ł35K      
-   Kardas, Radoslaw           D L          POL  2.8.80    21   -    -    Ł190      30.6.05   Ł16K      
-   Kazmierczak, Przemyslaw    DM C         POL  5.5.82    19   -    -    Ł425      30.6.05   Ł80K      
-   Kryger, Adam               D/DM RLC     POL  28.4.69   32   -    -    Ł650      20.6.04   Ł85K      
-   Krysinski, Marcin          D/DM R       POL  9.2.76    25   -    -    Ł475      30.6.07   Ł110K     
-   Kubicki, Jacek             F RLC        POL  20.4.79   22   -    -    Ł450      30.6.05   Ł130K     
-   Kwas, Dariusz              M C          POL  26.4.82   19   -    -    Ł100      19.6.05   Ł12K      
-   Labedzki, Michal           AM LC        POL  24.9.80   21   -    -    Ł100      13.6.06   Ł10K      
-   Lenart, Tomasz             SW/D RC      POL  11.4.69   32   -    -    Ł375      30.6.03   Ł18K      
-   Magdon, Pawel              D L          POL  13.11.79  22   -    -    Ł100      30.6.04   Ł10K      
-   Pilarz, Krzysztof          GK           POL  9.11.80   21   -    -    Ł240      26.6.04   Ł22K      
-   Piotrowski, Rafal          AM RL        POL  14.4.74   27   -    -    Ł400      10.6.04   Ł65K      
-   Redjep, Goran              M RC         HRV  26.3.80   21   -    -    Ł170      21.6.05   Ł9K       
-   Robaszek, Hubert           AM C         POL  25.4.81   20   -    -    Ł350      30.6.05   Ł30K      
-   Slowinski, Dariusz         GK           POL  10.8.83   18   -    -    Ł75       30.6.07   Ł10K      
-   Swietochowski, Jaroslaw    AM/F RLC     POL  24.5.81   20   -    -    Ł500      28.6.04   Ł45K      
-   Waluk, Adam                DM RC        POL  4.5.80    21   -    -    Ł350      26.6.04   Ł16K      
-   Wyciszkiewicz, Zbigniew    DM C         POL  16.9.69   32   3    -    Ł600      11.6.05   Ł110K     


 
================================================================================================
 2001/2 Senior Club Stats
================================================================================================

No  Name                       Apps     Gls    Con    Pens     Asts   Yel    Red    MoM    Av R
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Bania, Piotr               15 (2)         7      0      0                    5      0      0      1      7.06   
-   Bialek, Michal             10 (3)   6      0      4 (4)    0      0      0      1      6.85   
-   Boruc, Artur               10 (3)   0      10     0        0      0      0      0      7.31   
-   Buchowicz, Michal          12 (2)   0      0      0        1      0      0      0      6.57   
-   Dymanus, Jaroslaw          16 (1)   0      0      0        0      0      0      0      7.12   
-   Dziedzic, Janusz           0 (3)    2      0      0        0      0      0      0      7.67   
-   Dziobek, Tomasz            20       1      0      0        2      1      1      1      7.20   
-   Frankowski, Piotr          21 (3)   7      0      0        5      0      0      5      7.46   
-   Harasimowicz, Marcin       2 (15)   4      0      0        1      0      0      0      6.76   
-   Kardas, Radoslaw           0 (3)    0      0      0        0      0      0      0      6.67   
-   Kazmierczak, Przemyslaw    19 (4)   1      0      0        4      1      0      1      7.09   
-   Kryger, Adam               15       1      0      0        1      1      0      0      6.67   
-   Krysinski, Marcin          12 (4)   1      0      1 (1)    1      0      0      0      6.94   
-   Kubicki, Jacek             9 (9)    9      0      0        2      2      0      3      7.22   
-   Kwas, Dariusz              9        5      0      0        0      0      0      1      7.44   
-   Labedzki, Michal           10 (6)   2      0      0        1      1      0      1      7.19   
-   Lenart, Tomasz             19 (1)   1      0      0        2      0      0      1      6.85   
-   Magdon, Pawel              3 (5)    0      0      0        0      1      0      0      5.88   
-   Pilarz, Krzysztof          1        0      3      0        0      0      0      0      6.00   
-   Piotrowski, Rafal          13       1      0      0        6      0      0      1      7.46   
-   Redjep, Goran              7 (4)    2      0      0        2      0      0      1      7.00   
-   Robaszek, Hubert           14 (1)   1      0      0        0      0      0      0      6.67   
-   Slowinski, Dariusz         -        -      -      -        -      -      -      -      ----   
-   Swietochowski, Jaroslaw    7 (3)    1      0      0        0      0      0      0      6.80   
-   Waluk, Adam                10       0      0      0        0      0      0      0      6.80   
-   Wyciszkiewicz, Zbigniew    8 (3)    0      0      0        1      0      0      0      7.36   


 
================================================================================================
 2001/2 Transfers
================================================================================================

Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.7.01    Marcin Harasimowicz        Gwardia W.                 Ł45K      
1.7.01    Tomasz Dziobek             Cracovia                   Ł50K      
1.7.01    Piotr Bania                Cracovia                   Ł30K      
3.7.01    Piotr Frankowski           Lubuszanin                 Ł50K      
24.7.01   Adam Kryger                Free Transfer              Free      
27.7.01   Adam Waluk                 Jagiellonia                Ł14K      
28.7.01   Jaroslaw Dymanus           Hetman                     Ł45K      
10.8.01   Rafal Piotrowski           Pogon                      Ł110K     
20.8.01   Dariusz Kwas               Polkowice                  Ł12K      
22.8.01   Goran Redjep               Mladost (M)                Ł4K       
2.9.01    Jaroslaw Swietochowski     Gwardia W.                 Ł28K      
28.10.01  Krzysztof Pilarz           Radomsko                   Ł12K      

Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
26.6.01   Fabiano Valente            Uniăo Săo Joăo             Ł85K      
28.6.01   Rodrigo Nascimento         Vasco (AC)                 Ł22K      
30.6.01   Fernando Batista           Tubarăo                    Ł40K      
17.8.01   Grzegorz Krysiak           Groclin                    Ł75K      
19.10.01  Boguslaw Wyparlo           Zaglebie S.                Ł100K     

 

 
================================================================================================
 2001/2 Fixtures
================================================================================================

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.7.01   Stal St. Wola               H   League Cup 1st Rnd Leg 1        1:1    794     Bania
14.7.01   Stal St. Wola               A   League Cup 1st Rnd Leg 2        2:0    1297    Dziedzic, Krysiak
18.7.01   Swit                        H   League Cup 2nd Rnd Leg 1        2:1    691     Dziobek, Bialek
21.7.01   Swit                        A   League Cup 2nd Rnd Leg 2        5:0    933     Bania, Lenart, Rogan og, Bialek pen, Kubicki
25.7.01   Zaglebie                    H   League Cup 3rd Rnd Leg 1        4:3    1425    Bania, Frankowski 2, Szczypkowski og
28.7.01   Zaglebie S.                 A   Second Division                 3:2    5603    Bania 2, Frankowski
1.8.01    Zaglebie                    A   League Cup 3rd Rnd Leg 2        0:1    4175    
4.8.01    Hetman                      H   Second Division                 1:0    3062    Harasimowicz
11.8.01   LKS                         A   Second Division                 1:1    4712    Dziedzic
18.8.01   Polonia B.                  H   Second Division                 3:0    3080    Robaszek, Piotrowski, Harasimowicz
25.8.01   Belchatow                   A   Second Division                 1:2    3280    Bialek
1.9.01    Radomsko                    H   Second Division                 2:2    3415    Frankowski, Kwas
8.9.01    Swit                        A   Second Division                 4:1    3075    Kryger, Bania, Kwas, Harasimowicz
12.9.01   Arka                        N   Polish FA Cup 2nd Rnd           3:3    1328    Kwas, Kazmierczak, Kubicki
15.9.01   Slask                       H   Second Division                 3:0    3169    Redjep, Bialek 2 pens
19.9.01   Polkowice                   A   Second Division                 3:2    4726    Bania, Labedzki, Redjep
29.9.01   KP Konin                    H   Second Division                 1:3    3089    M.Bialek pen
3.10.01   Hutnik                      H   Second Division                 0:1    3094    
13.10.01  Arka                        N   Second Division                 2:0    3579    Labedzki, Kwas
17.10.01  Leczna                      H   Second Division                 3:0    2683    Frankowski 2, Krysinski pen
20.10.01  Stomil                      A   Second Division                 0:0    4984    
27.10.01  Stal St. Wola               H   Second Division                 2:1    3093    Kubicki 2
3.11.01   Tloki                       A   Second Division                 2:1    3034    Kubicki, Harasimowicz
10.11.01  Radzionkow                  H   Second Division                 1:0    2959    Kubicki
17.11.01  Polar                       A   Second Division                 4:3    1497    Kubicki 3, Swietochowski
24.11.01  Jagiellonia                 H   Second Division                 2:0    2693    Frankowski, Kwas

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Retro gra, retro tytuł :D

Share this post


Link to post
Retro gra, retro tytuł
Pół sezonu w 4h zrobiłem. Teraz myślę nad wzmocnieniem składu.

Share this post


Link to post

Jest wena, jedziemy.

Rozpoczyna się przerwa zimowa a ja jestem bez asystenta. Rozpocząłem poszukiwania i w oko mi wpadł na Francesco Paolo Costantino - S1Tt9Ut.png.

Niestety, nieznany mi przepis dotyczący jednego obcokrajowca uniemożliwł mi zatrudnienie tego dobrego asystenta. Zostaję bez asystenta do końca sezonu. Tak mijał czas do pierwszego sparingu.

Sparingi przebiegły w miarę spokojnie:

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19.1.02   Odra Szczecin               H   Friendly                        1:1    767     Kwas
23.1.02   Hutnik Warszawa             H   Friendly                        5:0    706     Frankowski 2, Harasimowicz 2, Robaszek
26.1.02   Gwardia Koszalin            H   Friendly                        2:2    329     Kwas, Frankowski
2.2.02    Ceramika                    H   Friendly                        1:1    797     Bania

Z transferów nikt nie przybył natomiast niespodziewanie dostałem ofertę za Artura Boruca. Po krótkich negocjacjach za 100 tys. funtów przejdzie do czołowego polskiego klubu, Wisły Kraków. Intersowało się nim kilka klubów, m. in. Dallas.

No i zaczeliśmi ligę, najpierw niemrawo (remis i porażka), i trzy wygrane z rzędu. Następnie wystąpiła plaga kontuzji i zaczęła się sinusoida. Raz lepszy mecz raz gorszy. Awans z drugiego miejsca przyklepaliśmy w przedostatniej kolejce, po wygranej z Polarem Wrocław.

================================================================================================
 2001/2 Fixtures
================================================================================================

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.2.02   Belchatow                   H   Second Division                 2:2    3051    Kubicki, Swietochowski
20.2.02   Hetman                      A   Second Division                 1:2    4884    Kubicki
23.2.02   Zaglebie S.                 H   Second Division                 5:0    3068    Frankowski 2, Wyciszkiewicz, Kubicki
                                                                                         Swietochowski
27.2.02   Polonia B.                  A   Second Division                 3:0    5344    Kubicki 2, Labedzki
2.3.02    LKS                         H   Second Division                 5:0    3059    Harasimowicz, Robaszek, Redjep, Bania 2
9.3.02    KP Konin                    A   Second Division                 2:2    3168    Swietochowski, Harasimowicz
13.3.02   Swit                        H   Second Division                 5:4    3080    Kubicki 2, Redjep 2, Kwas
16.3.02   Radomsko                    A   Second Division                 2:0    3701    Harasimowicz, Labedzki
23.3.02   Polkowice                   H   Second Division                 0:2    2980    
30.3.02   Arka                        H   Second Division                 2:5    3086    Bania, Frankowski
6.4.02    Hutnik                      A   Second Division                 0:2    4365    
13.4.02   Slask                       A   Second Division                 3:3    5722    Piotrowski, Harasimowicz, Frankowski
20.4.02   Leczna                      A   Second Division                 2:0    3800    Bania 2
27.4.02   Stomil                      H   Second Division                 1:1    3018    Bania
4.5.02    Stal St. Wola               A   Second Division                 1:3    5698    Bialek
11.5.02   Tloki                       H   Second Division                 1:1    3100    Kazmierczak pen
18.5.02   Radzionkow                  A   Second Division                 1:1    5090    Piotrowski
22.5.02   Polar                       H   Second Division                 2:0    3078    Harasimowicz, Frankowski
25.5.02   Jagiellonia                 A   Second Division                 3:2    7923    Piotrowski, Kwas, Kubicki

Co do zespołu, będą konieczne wzmocnienia, poniżej statystki drużynowe:


================================================================================================
 2001/2 Senior Club Stats
================================================================================================

No  Name                       Apps     Gls    Con    Pens     Asts   Yel    Red    MoM    Av R
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Bania, Piotr               21 (7)   13     0      0        7      1      0      2      7.04   
-   Bialek, Michal             12 (6)   7      0      4 (4)    0      0      0      1      6.78   
-   Boruc, Artur               20 (3)   0      25     0        0      0      0      1      7.30   
-   Buchowicz, Michal          12 (3)   0      0      0        1      0      0      0      6.53   
-   Dymanus, Jaroslaw          34 (1)   0      0      0        1      0      0      0      6.97   
-   Dziedzic, Janusz           0 (4)    2      0      0        0      0      0      0      7.25   
-   Dziobek, Tomasz            34       1      0      0        2      2      1      1      7.15   
-   Frankowski, Piotr          33 (3)   12     0      0        11     0      1      6      7.50   
-   Harasimowicz, Marcin       10 (18)  9      0      0        2      0      0      1      6.89   
-   Kardas, Radoslaw           1 (4)    0      0      0        0      0      0      0      6.20   
-   Kazmierczak, Przemyslaw    32 (4)   2      0      1 (1)    4      2      0      1      7.19   
-   Kryger, Adam               28       1      0      0        1      3      0      0      6.71   
-   Krysinski, Marcin          19 (12)  1      0      1 (1)    5      1      0      0      6.81   
-   Kubicki, Jacek             14 (20)  17     0      0        3      2      0      3      7.24   
-   Kwas, Dariusz              21 (2)   7      0      0        1      1      0      1      6.96   
-   Labedzki, Michal           15 (12)  4      0      0        1      1      0      1      7.00   
-   Lenart, Tomasz             33 (1)   1      0      0        4      0      0      1      6.82   
-   Magdon, Pawel              3 (8)    0      0      0        0      1      0      0      6.09   
-   Pilarz, Krzysztof          9        0      13     0        0      0      0      0      6.89   
-   Piotrowski, Rafal          28       4      0      0        7      0      0      2      7.21   
-   Redjep, Goran              12 (9)   5      0      0        3      0      0      3      7.10   
-   Robaszek, Hubert           20 (1)   2      0      0        1      0      0      0      6.76   
-   Slowinski, Dariusz         1        0      5      0        0      0      0      0      4.00   
-   Swietochowski, Jaroslaw    25 (3)   4      0      0        4      2      0      1      6.82   
-   Waluk, Adam                19 (1)   0      0      0        3      0      0      0      6.70   
-   Wyciszkiewicz, Zbigniew    15 (6)   1      0      0        2      0      0      1      7.24   

 

Na pewno potrzebuję bramkarza, obrońcę, środkowego pomocnika, dwóch defensywnych pomocników, prawego i lewego pomocnika, ofensywango pomocnika i jednego napastnika.

 

Na sprzedaż na pewno:

1. Krysinski, Marcin  
2. Dziedzic, Janusz
3. Kardas, Radoslaw
4. Magdon, Pawel
5. Buchowicz, Michal.

 

 

Share this post


Link to post

Teraz taki mały przegląd lig.

Na początek druga liga:


************************************************************************************************
 Polish Second Division - Wednesday 5th June 2002
************************************************************************************************


================================================================================================
 2001/2 Table
================================================================================================

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  C  Slask                           38   15   3    1    53   23   8    3    8    34   44   75   
2nd  P  Piotrcovia                      38   11   4    4    41   22   10   5    4    38   27   72   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Polkowice                       38   9    4    6    52   34   9    3    7    37   35   61   
4th     Jagiellonia                     38   9    3    7    41   35   9    3    7    26   30   60   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     LKS                             38   9    4    6    27   22   8    4    7    31   38   59   
6th     Hetman                          38   8    8    3    34   25   7    6    6    35   33   59   
7th     Leczna                          38   12   2    5    36   18   4    7    8    19   29   57   
8th     KP Konin                        38   9    6    4    37   27   4    11   4    31   31   56   
9th     Radomsko                        38   9    4    6    40   31   6    6    7    39   47   55   
10th    Swit                            38   7    5    7    30   31   8    4    7    45   41   54   
11th    Stal St. Wola                   38   7    3    9    35   34   8    5    6    36   38   53   
12th    Arka                            38   10   3    6    39   29   6    2    11   26   31   53   
13th    Zaglebie S.                     38   7    7    5    35   32   6    2    11   28   45   48   
14th    Polonia B.                      38   6    6    7    35   40   7    2    10   31   40   47   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
15th R  Hutnik                          38   6    3    10   29   30   6    6    7    20   23   45   
16th R  Belchatow                       38   8    6    5    32   26   2    7    10   23   38   43   
17th R  Polar                           38   7    6    6    38   31   4    2    13   20   34   41   
18th R  Tloki                           38   5    5    9    21   27   6    2    11   20   30   40   
19th R  Stomil                          38   7    5    7    34   33   2    7    10   21   38   39   
20th R  Radzionkow                      38   6    6    7    31   34   0    6    13   24   48   30   


 
================================================================================================
 2001/2 Goals
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Gls
-------------------------------------------------------------------------
1st   Piotr Bajera               Arka                       38       28     
2nd   Dominik Szostak            Polkowice                  40       25     
3rd   Mariusz Wawroz             KP Konin                   38       22     
4th   Maciej Hanczewski          Radomsko                   34       21     
5th   Jacek Lorek                Slask                      32       20     
6th   Piotr Banski               Leczna                     36       19     
7th   Tomasz Moskal              Polkowice                  36       19     
8th   Robert Sikorski            Polar                      33       19     
9th   Marek Trzebny              Polonia B.                 33 (1)   19     
10th  Piotr Zaba                 Radzionkow                 38       19     
11th  Andrzej Kubica             Slask                      30       18     
12th  Marek Zawada               Swit                       31       18     
13th  Nemanja Babovic            Hetman                     32       18     
14th  Ireneusz Gortowski         Slask                      32 (3)   17     
15th  Pawel Sawic                Hetman                     33 (2)   17     
16th  Tomasz Sobczak             Stal St. Wola              34       17     
17th  Karol Stawecki             Zaglebie S.                38       16     
18th  Lukasz Szymanowski         Stal St. Wola              19 (12)  16     
19th  Szymon Hartman             Hutnik                     30 (1)   15     
20th  Damian Kot                 Swit                       37       15     
21st  Jacek Kubicki              Piotrcovia                 13 (15)  15     
22nd  Austin Hamlet              Stal St. Wola              38       14     
23rd  Marcin  Szmuc              Tloki                      36       14     
24th  Kossi Assogba              LKS                        35       13     
25th  Radoslaw Kowalczyk         Radomsko                   34       13     
26th  Dariusz Patalan            Belchatow                  35       13     
27th  Marcin Szalega             Stomil                     19       13     
28th  Krzysztof Kukulski         Belchatow                  38       12     
29th  Kamil Szarnecki            KP Konin                   23 (3)   12     
30th  Dzidoslaw Zuberek          Jagiellonia                26 (9)   12     


 
================================================================================================
 2001/2 Assists
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Asts
-------------------------------------------------------------------------
1st   Sebastian Gorzad           Polkowice                  40       23     
2nd   Adam Fedoruk               Swit                       35       17     
3rd   Artur Majewski             KP Konin                   29       16     
4th   Andrzej Noga               Slask                      33       14     
5th   Pawel Wozniak              Slask                      32 (5)   12     
6th   Grzegorz Oberaj            Radzionkow                 35       12     
7th   Mariusz Plizga             Hetman                     14 (18)  12     
8th   Robert Wilk                Arka                       30 (3)   12     
9th   Dariusz Czykier            Jagiellonia                32       11     
10th  Lukasz Giza                Hetman                     31 (3)   11     
11th  Dominik Szostak            Polkowice                  40       11     
12th  Mariusz Radon              Zaglebie S.                37 (1)   10     
13th  Tomasz Urbanski            Radomsko                   37       10     
14th  Grzegorz Bala              KP Konin                   26 (5)   9      
15th  Jakub Bilke                Polar                      35       9      
16th  Slawomir Twardygrosz       Polar                      30       9      
17th  Dariusz Ulanowski          Arka                       35 (1)   9      
18th  Slawomir Wojciechowski     Radomsko                   37       9      
19th  Maciej Wojtas              Jagiellonia                32       9      
20th  Bartomiej Zalewski         KP Konin                   33 (1)   9      
21st  Piotr Kus                  Leczna                     38       8      
22nd  Rafal Baczynski            Zaglebie S.                21 (9)   8      
23rd  Henryk Cackowski           Polkowice                  38       8      
24th  Piotr Frankowski           Piotrcovia                 26 (3)   8      
25th  Maciej Hanczewski          Radomsko                   34       8      
26th  Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 37 (1)   8      
27th  Marcin Kazmierczak         KP Konin                   37       8      
28th  Lukasz Mierzejewski        LKS                        36 (2)   8      
29th  Piotr Powroznik            Stal St. Wola              30 (1)   8      
30th  Lukasz Siciak              Stomil                     15       8      


 
================================================================================================
 2001/2 Average Rating
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Av R
-------------------------------------------------------------------------
1st   Remigiusz Sobocinski       Amica                      1        10.00  
2nd   Jacek Dembinski            Amica                      2        8.50   
3rd   Marek Zienczuk             Amica                      2        8.50   
4th   Sebastian Gorzad           Polkowice                  40       8.03   
5th   Mohammed Suleyman          GKS Katowice               1        8.00   
6th   Andrzej Kubica             Slask                      30       8.00   
7th   Jerzy Lorens               GKS Katowice               0 (2)    8.00   
8th   Tomasz Dawidowski          Amica                      1        8.00   
9th   Damian Gacki               GKS Katowice               0 (1)    8.00   
10th  Marcin Janeczko            Amica                      1        8.00   
11th  Przemyslaw Malecki         Amica                      1        8.00   
12th  Robert Sierka              GKS Katowice               1        8.00   
13th  Dominik Szostak            Polkowice                  40       7.95   
14th  Tomasz Moskal              Polkowice                  36       7.86   
15th  Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 37 (1)   7.79   
16th  Marcin Szalega             Stomil                     19       7.79   
17th  Piotr Bajera               Arka                       38       7.76   
18th  Jacek Lorek                Slask                      32       7.72   
19th  Krzysztof Halupka          Hutnik                     23       7.70   
20th  Ireneusz Gortowski         Slask                      32 (3)   7.69   
21st  Wojciech Kinczel           Hutnik                     19       7.68   
22nd  Tomasz Urbanski            Radomsko                   37       7.68   
23rd  Andrzej Noga               Slask                      33       7.67   
24th  Maciej Hanczewski          Radomsko                   34       7.62   
25th  Pawel Sawic                Hetman                     33 (2)   7.60   
26th  Kamil Szarnecki            KP Konin                   23 (3)   7.58   
27th  Mariusz Wawroz             KP Konin                   38       7.55   
28th  Piotr Powroznik            Stal St. Wola              30 (1)   7.52   
29th  Robert Sikorski            Polar                      33       7.52   
30th  Krzysztof Mikula           GKS Katowice               2        7.50   


 
================================================================================================
 2001/2 Man of Match
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     MoM
-------------------------------------------------------------------------
1st   Piotr Bajera               Arka                       38       11     
2nd   Dominik Szostak            Polkowice                  40       10     
3rd   Andrzej Kubica             Slask                      30       7      
4th   Piotr Banski               Leczna                     36       6      
5th   Marcin Kaczmarek           Polonia B.                 37 (1)   6      
6th   Robert Sikorski            Polar                      33       6      
7th   Tomasz Urbanski            Radomsko                   37       6      
8th   Pawel Bocian               KP Konin                   38       5      
9th   Ireneusz Gortowski         Slask                      32 (3)   5      
10th  Sebastian Gorzad           Polkowice                  40       5      
11th  Tomasz Sobczak             Stal St. Wola              34       5      
12th  Lukasz Szymanowski         Stal St. Wola              19 (12)  5      
13th  Andrzej Noga               Slask                      33       4      
14th  Goran Cosic                Hetman                     36       4      
15th  Piotr Frankowski           Piotrcovia                 26 (3)   4      
16th  Krzysztof Halupka          Hutnik                     23       4      
17th  Piotr Juraszek             Polar                      32       4      
18th  Damian Kot                 Swit                       37       4      
19th  Lukasz Mierzejewski        LKS                        36 (2)   4      
20th  Pawel Sawic                Hetman                     33 (2)   4      
21st  Marcin  Szmuc              Tloki                      36       4      
22nd  Mariusz Wawroz             KP Konin                   38       4      
23rd  Maciej Wojtas              Jagiellonia                32       4      
24th  Jano Froehlich             Belchatow                  34       4      
25th  Davor Tasic                Hetman                     38       4      
26th  Nemanja Babovic            Hetman                     32       4      
27th  Grzegorz Bala              KP Konin                   26 (5)   3      
28th  Artur Kowalski             Radomsko                   38       3      
29th  Piotr Duda                 LKS                        35       3      
30th  Goran Redjep               Piotrcovia                 12 (9)   3      

Nie jesteśmy potęgą w statystykach indywidualnych. Siłą zespołu jest jego zgranie i stawianie na drużynę. Polkowice i Jagiellonia nie dały rady w barażach z GKS Katowice i Amica Wronki.

Pora na E-Klapę.

**********************************************************************************************
 Polish First Division - Wednesday 5th June 2002
************************************************************************************************


================================================================================================
 2001/2 Tables
================================================================================================

Group A

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Legia                           14   6    0    1    19   9    3    1    3    18   16   28   
2nd  Q  Odra Wodzislaw                  14   5    2    0    17   7    1    5    1    12   9    25   
3rd  Q  Orlen                           14   3    2    2    13   6    3    2    2    12   16   22   
4th  Q  Polonia                         14   2    3    2    10   14   2    2    3    13   16   17   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Gornik Zabrze                   14   2    2    3    14   13   3    0    4    6    11   17   
6th     Pogon                           14   2    4    1    10   9    2    1    4    16   22   17   
7th     Groclin                         14   3    1    3    18   19   1    3    3    5    6    16   
8th     KSZO                            14   2    2    3    12   11   0    2    5    6    17   10   


Group B

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Wisla                           14   5    1    1    19   8    5    1    1    16   11   32   
2nd  Q  Zaglebie                        14   5    1    1    15   11   4    2    1    17   13   30   
3rd  Q  Widzew                          14   5    0    2    22   10   4    2    1    11   5    29   
4th  Q  Ruch Chorzow                    14   4    1    2    18   15   2    1    4    11   18   20   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
5th     Szczakowianka                   14   3    1    3    11   9    3    0    4    10   16   19   
6th     Amica                           14   3    0    4    12   11   1    1    5    15   23   13   
7th     Lech                            14   2    2    3    13   13   1    1    5    10   19   12   
8th     GKS Katowice                    14   0    3    4    10   16   0    1    6    3    15   4    


Table

Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  C  Wisla                           14   12   1    1    46   15   9    3    2    31   22   51   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd     Widzew                          14   10   0    4    40   20   6    4    4    18   13   38   
3rd     Legia                           14   12   0    2    35   14   4    2    8    29   31   36   
4th     Orlen                           14   7    3    4    27   16   6    4    4    24   30   35   
5th     Ruch Chorzow                    14   8    2    4    27   23   4    1    9    20   40   29   
6th     Odra Wodzislaw                  14   9    2    3    31   19   2    5    7    26   27   28   
7th     Polonia                         14   4    4    6    24   30   5    2    7    22   31   25   
8th     Zaglebie                        14   6    5    3    24   22   4    2    8    19   31   22   
9th     Pogon                           14   7    6    1    29   15   5    3    6    31   36   37   
10th    Groclin                         14   8    2    4    37   28   4    3    7    14   19   33   
11th    Szczakowianka                   14   9    1    4    27   18   3    4    7    18   29   32   
12th    Gornik Zabrze                   14   5    5    4    33   26   6    1    7    15   24   31   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
13th    GKS Katowice                    14   6    4    4    25   20   1    3    10   13   29   26   
14th    Amica                           14   6    2    6    27   24   3    1    10   27   43   24   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
15th R  Lech                            14   4    3    7    22   24   2    1    11   18   43   16   
16th R  KSZO                            14   4    3    7    23   22   0    4    10   11   29   14   


 
================================================================================================
 2001/2 Goals
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Gls
-------------------------------------------------------------------------
1st   Michal Chalbinski          Odra Wodzislaw             28       22     
2nd   Ferdinand Chifon           Pogon                      26       21     
3rd   Maciej Zurawski            Wisla                      26       21     
4th   Miodrag Andjelkovic        Widzew                     26 (1)   17     
5th   Adam Kompala               Gornik Zabrze              28       15     
6th   Slawomir Paluch            Ruch Chorzow               28       15     
7th   Cezary Kucharski           Legia                      17 (7)   13     
8th   Jaroslaw Mackiewicz        Orlen                      17 (9)   13     
9th   Lukasz Pachelski           Orlen                      19 (1)   13     
10th  Maciej Bykowski            Polonia                    27       12     
11th  Krzysztof Bizacki          Ruch Chorzow               28       11     
12th  Tomasz Frankowski          Wisla                      20 (1)   11     
13th  Igor Golaszewski           Polonia                    27       11     
14th  Mariusz Miasko             GKS Katowice               14       11     
15th  Grzegorz Rasiak            Groclin                    28       11     
16th  Marcin Zajac               Groclin                    24 (2)   11     
17th  Krzysztof Gajtkowski       Wisla                      24 (2)   10     
18th  Marek Kubisz               Szczakowianka              27 (1)   10     
19th  Grzegorz Mielcarski        Polonia                    24       10     
20th  Andreas Karlsson           Amica                      10 (1)   9      
21st  Piotr Reiss                Lech                       27       9      
22nd  Robert Dymkowski           Widzew                     18 (2)   9      
23rd  Dariusz Dzwigala           Pogon                      28       9      
24th  Mariusz Nosal              Gornik Zabrze              28       9      
25th  Tomasz Szmuc               KSZO                       25       9      
26th  Moussa Yahaya              Legia                      11 (3)   8      
27th  Arkadiusz Klimek           Zaglebie                   22       8      
28th  Grzegorz Krol              Amica                      20       8      
29th  Artur Bugaj                Lech                       26 (2)   8      
30th  Tomasz Dawidowski          Amica                      19 (7)   8      


 
================================================================================================
 2001/2 Assists
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Asts
-------------------------------------------------------------------------
1st   Rafal Grzelak              Widzew                     28       14     
2nd   Zbigniew Grzybowski        Wisla                      27       14     
3rd   Pawel Peczek               Szczakowianka              25 (2)   13     
4th   Leszek Pokladowski         Pogon                      23 (2)   13     
5th   Tomasz Mazurkiewicz        Legia                      18       12     
6th   Hermes                     Widzew                     28       12     
7th   Michal Stolarz             Pogon                      26       10     
8th   Uche Kalu                  Wisla                      13 (7)   9      
9th   Dariusz Romuzga            Orlen                      25       9      
10th  Maciej Bykowski            Polonia                    27       8      
11th  Slawomir Nazaruk           Orlen                      28       8      
12th  Grzegorz Rasiak            Groclin                    28       8      
13th  Arkadiusz Bilski           KSZO                       28       7      
14th  Michal Chalbinski          Odra Wodzislaw             28       7      
15th  Krzysztof Gajtkowski       Wisla                      24 (2)   7      
16th  Wojciech Grzyb             Odra Wodzislaw             25 (2)   7      
17th  Slawomir Paluch            Ruch Chorzow               28       7      
18th  Tomasz Wieszczycki         Groclin                    28       7      
19th  Ariel Jakubowski           Orlen                      13 (6)   6      
20th  Radoslaw Bilinski          Pogon                      21       6      
21st  Marcin Janeczko            Amica                      8 (4)    6      
22nd  Rafal Jarosz               Odra Wodzislaw             28       6      
23rd  Andrzej Jasinski           Zaglebie                   19 (3)   6      
24th  Olgierd Moskalewicz        Zaglebie                   18       6      
25th  Jerzy Podbrozny            Wisla                      22 (3)   6      
26th  Tomasz Szmuc               KSZO                       25       6      
27th  Maciej Terlecki            Widzew                     24       6      
28th  Marcin Zajac               Groclin                    24 (2)   6      
29th  Mario Andracic             Gornik Zabrze              9 (6)    5      
30th  Bartlomiej Socha           Odra Wodzislaw             12 (6)   5      


 
================================================================================================
 2001/2 Average Rating
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     Av R
-------------------------------------------------------------------------
1st   Maciej Zurawski            Wisla                      26       8.12   
2nd   Michal Chalbinski          Odra Wodzislaw             28       8.00   
3rd   Mariusz Miasko             GKS Katowice               14       8.00   
4th   Miodrag Andjelkovic        Widzew                     26 (1)   7.89   
5th   Ferdinand Chifon           Pogon                      26       7.77   
6th   Grzegorz Rasiak            Groclin                    28       7.75   
7th   Zbigniew Grzybowski        Wisla                      27       7.74   
8th   Tomasz Romaniuk            Pogon                      27       7.70   
9th   Robert Dymkowski           Widzew                     18 (2)   7.70   
10th  Lukasz Pachelski           Orlen                      19 (1)   7.70   
11th  Bartlomiej Jamroz          Ruch Chorzow               27       7.67   
12th  Artur Sejud                Orlen                      17       7.65   
13th  Krzysztof Bizacki          Ruch Chorzow               28       7.64   
14th  Lukasz Nawotczynski        Wisla                      13 (6)   7.63   
15th  Maciej Bykowski            Polonia                    27       7.63   
16th  Tomasz Frankowski          Wisla                      20 (1)   7.62   
17th  Uche Kalu                  Wisla                      13 (7)   7.60   
18th  Cezary Kucharski           Legia                      17 (7)   7.58   
19th  Marek Zienczuk             Amica                      17 (2)   7.58   
20th  Rafal Grzelak              Widzew                     28       7.57   
21st  Krzysztof Lacina           GKS Katowice               14       7.57   
22nd  Mariusz Pawlak             Groclin                    28       7.57   
23rd  Maciej Stolarczyk          Wisla                      26 (1)   7.56   
24th  Andrzej Szlapa             Legia                      18 (4)   7.55   
25th  Grzegorz Mielcarski        Polonia                    24       7.54   
26th  Marcin Zajac               Groclin                    24 (2)   7.54   
27th  Tomasz Wieszczycki         Groclin                    28       7.54   
28th  Pawel Peczek               Szczakowianka              25 (2)   7.52   
29th  Moussa Yahaya              Legia                      11 (3)   7.50   
30th  Grzegorz Krol              Amica                      20       7.50   


 
================================================================================================
 2001/2 Man of Match
================================================================================================

Pos   Player                     Club                       Apps     MoM
-------------------------------------------------------------------------
1st   Maciej Bykowski            Polonia                    27       6      
2nd   Maciej Zurawski            Wisla                      26       6      
3rd   Michal Chalbinski          Odra Wodzislaw             28       5      
4th   Lukasz Pachelski           Orlen                      19 (1)   5      
5th   Pawel Peczek               Szczakowianka              25 (2)   5      
6th   Hermes                     Widzew                     28       5      
7th   Grzegorz Rasiak            Groclin                    28       4      
8th   Tomasz Romaniuk            Pogon                      27       4      
9th   Ferdinand Chifon           Pogon                      26       3      
10th  Pawel Drumlak              Zaglebie                   27 (1)   3      
11th  Robert Dymkowski           Widzew                     18 (2)   3      
12th  Dariusz Dzwigala           Pogon                      28       3      
13th  Rafal Grzelak              Widzew                     28       3      
14th  Zbigniew Grzybowski        Wisla                      27       3      
15th  Adam Kompala               Gornik Zabrze              28       3      
16th  Jaroslaw Mackiewicz        Orlen                      17 (9)   3      
17th  Slawomir Paluch            Ruch Chorzow               28       3      
18th  Piotr Stokowiec            KSZO                       25       3      
19th  Marcin Zajac               Groclin                    24 (2)   3      
20th  Marek Zienczuk             Amica                      17 (2)   3      
21st  Miodrag Andjelkovic        Widzew                     26 (1)   3      
22nd  Emmanuel Ekwueme           Polonia                    23       2      
23rd  Uche Kalu                  Wisla                      13 (7)   2      
24th  Mile Knezevic              Szczakowianka              26       2      
25th  Michal Stasiak             Amica                      18 (2)   2      
26th  Robert Gorski              Odra Wodzislaw             27       2      
27th  Ariel Jakubowski           Orlen                      13 (6)   2      
28th  Piotr Reiss                Lech                       27       2      
29th  Grzegorz Krol              Amica                      20       2      
30th  Marcin Beben               Odra Wodzislaw             22       2      

Mistrzem został pewnik do tytułu, krakowska Wisła. Dziwi spadek Lecha Poznań.

Puchar Polski powędrował do Orlenu Płock (drugi zespół w finale - Polonia Warszawa).

Puchar Ligi powędrował do Legii Warszawa (drugi zespół w finale - Wisła Kraków).

Superpuchar Polski powędrował do Wisły Kraków (drugi zespół w finale - Amica Wronki).

Share this post


Link to post

A Świt cieniuje jak w rzeczywistości- zawsze 10 albo 7 miejsce :/

Trochę źle się czyta te wrzutki (statystyki, tabelki itd) jak są w jednym poście. Jakby to rozbić to by chyba jakoś lepiej było :-k

Share this post


Link to post
A Świt cieniuje jak w rzeczywistości- zawsze 10 albo 7 miejsce
Trochę źle się czyta te wrzutki (statystyki, tabelki itd) jak są w jednym poście. Jakby to rozbić to by chyba jakoś lepiej było :-k
Zastosuje się do uwag Pana eks-Modernatora ;)
  • Haha 1

Share this post


Link to post

Myślę, że w przypadku innych lig nie ma nawet potrzeby wrzucać  tak wiele danych. Za dużo tych zawodników, za dużo ekip, post się rozciąga i czyta się to jak Nad Niemnem ^^ czyli szybko pomija do streszczenia lub zamknięcia strony :D 

Share this post


Link to post

Nie, spoko, można wrzucać tylko wydaje mi się, iż w odrębnych postach. Oglądam tabelę, a tu mi Michał Chałbiński wyskakuje ;)

Share this post


Link to post

Będę robił tak, aby gawiedź była zadowolona.

  • Like 1

Share this post


Link to post

No to jedziemy

W Ekstraklasie zasadniczo po reformie ligowej liczy się tylko dobry wynik w rundzie jesiennej. W szczególności dla klubów, które nie aspirują do gry w europejskich pucharach. Wyjątek stanowi Puchar Polski, w którym chcę dojść aż do finału.

Głównym celem "Górników" jest awans do grupy mistrzowskiej. Planowałem kilka wzmocniej, ostatecznie drużynę zasilili:

 

Jaro Potok - sUVPhBm.png

 

Łukasz Garguła - ZTSjiZb.png

 

Marcin Burkhard - 1TCdbm0.png

 

Maciej Sawicki - wN8at6K.png

 

Jaro Bieniuk - k8wtdoM.png

 

Piotr Bazler - hmWFvBG.png

 

Sztab szkoleniowy powiększył się o grającego asystenta - Nicka Cusacka - e6yTexn.png .

 

Młodzieżowcy, którzy zasilili Gieksę to:

 

Krzysiek Matysiak - jE5ZcuK.png

 

Krzysiek Tomaszek - Uj3kqjt.png

 

Krzysiek Janowski - qFVgSpd.png

 

Transfery pochłonęły łącznie 575 tys. funtów a otrzymaliśmy łącznie 232 tys. funtów.

Date      Player In                  From                       Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.7.02    Nick Cusack                Free Transfer              Free      
1.7.02    Lukasz Gargula             Belchatow                  Ł100K     
1.7.02    Jaroslaw Potok             Ruch Chorzow               Ł190K     
3.7.02    Piotr Bazler               Ceramika                   Ł170K     
3.7.02    Jaroslaw Bieniuk           Amica                      Ł26K      
4.7.02    Marcin Burkhardt           Amica                      Ł12K      
6.7.02    Maciej Sawicki             Legia                      Ł65K      

Date      Player Out                 To                         Fee
-----------------------------------------------------------------------
1.7.02    Michal Buchowicz           Ruch Chorzow               Ł30K      
1.7.02    Marcin Krysinski           Widzew                     Ł100K     
1.7.02    Pawel Magdon               Belchatow                  Ł4K       
1.7.02    Artur Boruc                Wisla                      Ł100K    

Share this post


Link to post

A przypomnij mnie, staremu Maćkowi, jak to było z regenami w CMie. Tam się generowali na podstawie starych graczy, nie?

Share this post


Link to post
8 minut temu, Makk napisał:

A przypomnij mnie, staremu Maćkowi, jak to było z regenami w CMie. Tam się generowali na podstawie starych graczy, nie?

chyba tak,

Share this post


Link to post

Ekstraklasa zaczyna jak zwykle wcześnie rozgrywki ligowe, czyli 24 lipca. W związku z powyższym rozegramy jeden sparing z GKS`em Bełchatów, który wygrywamy 2:1 po golach Kazimerczaka i Redjepa.

Za 14 dni debiutujemy w Ekstraklasie meczem na wyjeździe. Naszym przaeciwnikiem będzie Ruch Chorzów. Debiut wypada okazale, ponieważ wygrywamy 3:1 (Kubicki 2, Świętochowski).

Następnie w lidze gramy ze zmiennym szczęściem. Jednym z sukcesów są dwa remisy z aktualnym mistrzem kraju - Krakowską Wisłą. Ostecznie zajmujemy 3 pozycję w Grupie A z dorobkiem 24 punktów.

Tabele poszczególnych grup prezentują się następująco:

Lw5mOUk.png

wTcPldq.png

W pucharach idzie nam bardzo dobrze, ponieważ w Pucharze Ligii awansujemy do ćwierćfinału a w Pucharze Polski przechodzimy czwartą rundę.

Niestety grupę mistrzowską zaczynamy od meczu u siebie z Legią (2:2 - Potok 2 pens), który wyszedł nienajgorzej, natomiast na stadionie przy ul. Reymonta 17 dostajemy gładkie 0:3.

Moi podobieczni zafudnowali sobie chyba wypad na disco do Łodzi, po sukcesjie utrzymania się w lidze.





================================================================================================
 2002/3 Fixtures
================================================================================================

Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.7.02    Belchatow                   H   Friendly                        2:1    1185    Kazmierczak, Redjep
24.7.02   Ruch Chorzow                A   First Division Grp A            3:1    7189    Kubicki 2, Swietochowski
27.7.02   GKS Katowice                H   First Division Grp A            1:1    3965    Potok
3.8.02    Zaglebie                    H   First Division Grp A            2:3    3992    Frankowski, Swietochowski
10.8.02   Pogon                       H   First Division Grp A            2:1    3976    Piotrowski, Potok pen
17.8.02   Wisla                       A   First Division Grp A            2:2    6652    Bania, P.Frankowski
25.8.02   Orlen                       A   First Division Grp A            2:1    7151    Potok, Swietochowski
28.8.02   Polkowice                   H   League Cup 3rd Rnd Leg 1        3:1    2257    Redjep, Frankowski 2
4.9.02    Polkowice                   A   League Cup 3rd Rnd Leg 2        4:0    3925    Sawicki 2, Labedzki, Swietochowski
7.9.02    Gornik Zabrze               H   First Division Grp A            0:0    3980    
11.9.02   Stomil                      H   Polish FA Cup 2nd Rnd           3:1    2291    Potok pen, Sawicki, Bazler
14.9.02   Ruch Chorzow                H   First Division Grp A            3:2    3992    Potok 2, Sawicki
21.9.02   Szczakowianka               H   Polish FA Cup 3rd Rnd           2:1    2255    Potok 2 (1 pen)
25.9.02   Pogon                       A   First Division Grp A            1:0    8962    Matysiak
29.9.02   Wisla                       H   First Division Grp A            1:1    3998    P.Frankowski
12.10.02  GKS Katowice                A   First Division Grp A            2:2    7705    Potok, Bieniuk
19.10.02  Zaglebie                    A   First Division Grp A            1:1    10344   Frankowski
26.10.02  Orlen                       H   First Division Grp A            2:1    3967    Redjep, Frankowski
2.11.02   Gornik Zabrze               A   First Division Grp A            1:3    8662    Kubicki
6.11.02   Gornik Zabrze               A   Polish FA Cup 4th Rnd Leg 1     1:1    5329    Sawicki
16.11.02  Legia                       H   First Division                  2:2    3991    Potok 2 pens
20.11.02  Gornik Zabrze               H   Polish FA Cup 4th Rnd Leg 2     2:1    3995    Sawicki, Frankowski
23.11.02  Wisla                       A   First Division                  0:3    6629    

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...