Skocz do zawartości

Nieodwracalne uszkodzenie sejwa przez skina


danielos_87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stało się dziś coś dla mnie zupełnie niezrozumiałego --> https://gyazo.com/4782d39c72a9764aee91242c2d3e8dd9 ,dokładnie tak wygląda okno ze statami jakiegokolwiek gracza w całej grze :) Piszę to na szczęście z uśmiechem, bo zachował mi się jeden sejw, gdzie nie ma tego błędu. Nie grzebałem nic w plikach, a jedynie zmieniałem skiny i tutaj dopatrywałbym się, że coś poszło nie tak.

W pewnym momencie pamiętam jak zmieniłem skina, to ekran ustawień gry był jakby okrojony, brakowało kilku rzeczy, a jak kliknąłem "DALEJ", to wszystko wróciło do normy, a gra zapisywana była systemem wielokrotnego zapisu 3 plików (akurat testowałem coś i symulowałem czas). Czy mógłby ktoś wytłumaczyć co konkretnie się tutaj wydarzyło?

Pomyślałem, że założę ten temat, który będzie przestrogą dla innych, że może się wydarzyć taka rzecz. Ja chyba w lotka zagram, bo mogłem tego jedynego sejwa skasować, a wtedy tak długa kariera poszłaby na marne - nie mógłbym grać z czymś takim po prostu:/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tego co kojarzę, to przy niektórych skinach tak to się robiło. W nowszych FMach też. Więc to wina... czegoś. Chyba nie da się tego przybliżyć. Po przeładowaniu skórki tudzież wczytaniu na nowo gry wszystko wracało na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj gram na domyślnej skórce, bo chcę sprawdzić czy też będę miał crashe gry...i dosłownie przed chwilą na domyślnej skórce znowu wyzerowała mi się historia wszystkich graczy. Nie pomaga przeładowanie skórki, a  w folderze "skins" nie mam żadnego skina. Mam też odhaczone "kompresuj zapisane gry". Dziwne, tak jakby jednak to nie była wina skórek:roll:. Na szczęście teraz profilaktycznie zakodowane mam w głowie, aby sprawdzać zakładkę historii zawodnika, żeby potem się nie zdziwić ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...