Skocz do zawartości

V Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

49. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Marzec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

 

W połowie lutego rozpoczęliśmy kwalifikacje i już pojawiło się kilka naprawdę ciekawych karier. Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października.

 

Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":

 

X5TfhYv.png

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy coś się zmieniło....czy Wasz grafik dostał na 10 urodziny rozszerzenie do painta, ale grafiki po prawej stronie są coraz lepsze w odbiorze (lepsze = nie mam ochoty wydłubywać sobie oczu) a nawet niektóre wyglądają zachęcająco. Świetna robota ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

50. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Kwiecień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

 

Eliminacje wyraźnie się rozkręcają! Radują oko różne, z reguły bardzo ciekawe kierunki karier. Mogę już teraz stwierdzić, że obecna, bardzo liberalna formuła kwalifikacji zdaje egzamin.

 

Szczególnie cieszy, że możemy powitać w gronie pretendentów pierwszą kobietę, nicki_il, a wiem, że szykuje się debiut kolejnej!

 

Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października.

 

Jury złożone z całej społeczności Mój Football Manager oraz sześciu osób z "podwójnym" głosem reprezentujących MFM i Football Manager - Polska Scena zagłosuje na największych maniaków naszej gry, którzy w styczniu 2020 zmierzą się w wielkim finale "na żywo"!

 

Co miesiąc relacje z przebiegu eliminacji w naszych biuletynach!

 

Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":

 

X5TfhYv.png

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

51. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (maj 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

 

Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października.

 

Jury złożone z całej społeczności Mój Football Manager oraz sześciu osób z "podwójnym" głosem reprezentujących MFM i Football Manager - Polska Scena zagłosuje na największych maniaków naszej gry, którzy w styczniu 2020 zmierzą się w wielkim finale "na żywo"!

 

Co miesiąc relacje z przebiegu eliminacji w naszych biuletynach!

 

Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":

 

X5TfhYv.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.06.2019 o 16:08, T-m napisał:

@Mahdi - dobrze Cię widzieć z powrotem.

 

Dzięki....

 

53. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Lipiec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

 

Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":

 

HcwqpVW.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 1.10.2019 o 12:40, Pulek napisał:

Link nie działa (strona się nie otwiera).

 

Mieliśmy awarię (nie z naszej winy) serwera hostującego.

 

https://myfootballmanager.pl/artykul/476/przeprosiny-od-dyrektora-operacyjnego-linuxplcom?fbclid=IwAR2pb9LZuEdY9QwU-C9OghYafb3Xjlxt2wCMYtE-vYcBW189ehJb1_LCQxI

 

57. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (listopad 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

 

LINK

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...