Jump to content
Sign in to follow this  
Mahdi

V Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!

Recommended Posts

5. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - startujemy!

Link - SAMOUCZEK

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, piątej edycji Rozgrywki Mistrzów!

Mpp2D5O.jpg

qPHcXUv.png

• Like 1

49. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Marzec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

W połowie lutego rozpoczęliśmy kwalifikacje i już pojawiło się kilka naprawdę ciekawych karier. Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października.

Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":

X5TfhYv.png

• Like 1

Oto pierwsza KOBIETA, która bierze udział w eliminacjach Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Panie i Panowie, przed Wami...

niki_il

Kliknij w poniższy screen!

zAhtW8b.jpg

• Like 2

Nie wiem czy coś się zmieniło....czy Wasz grafik dostał na 10 urodziny rozszerzenie do painta, ale grafiki po prawej stronie są coraz lepsze w odbiorze (lepsze = nie mam ochoty wydłubywać sobie oczu) a nawet niektóre wyglądają zachęcająco. Świetna robota ;) 

• Like 1

50. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Kwiecień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów!

Eliminacje wyraźnie się rozkręcają! Radują oko różne, z reguły bardzo ciekawe kierunki karier. Mogę już teraz stwierdzić, że obecna, bardzo liberalna formuła kwalifikacji zdaje egzamin.

Szczególnie cieszy, że możemy powitać w gronie pretendentów pierwszą kobietę, nicki_il, a wiem, że szykuje się debiut kolejnej!

Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października.

Jury złożone z całej społeczności Mój Football Manager oraz sześciu osób z "podwójnym" głosem reprezentujących MFM i Football Manager - Polska Scena zagłosuje na największych maniaków naszej gry, którzy w styczniu 2020 zmierzą się w wielkim finale "na żywo"!

Co miesiąc relacje z przebiegu eliminacji w naszych biuletynach!

Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":

X5TfhYv.png

• I love it 1