Skocz do zawartości

Ciekawe gry RPG


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na starym forum

Dziwne, że jeszcze nikt nie założył kontynuacji tego dośc popularnego tematu :>

 

W co gracie ostatnimi czasy ? Ja wróciłem do Obliviona i tym razem mam zamiar przejść tą grę - teraz sprzęt już mi nie będzie przeszkadzał ;) Już niedługo premiere będzie miał Wiedźmin - najbardziej oczekiwana przeze mnie gra :)

Odnośnik do komentarza
Oblivion jak dla mnie nawet nie stal kolo Morrowinda. Zbyt konsolowe, zbyt latwe i idiotyczny level-scaling zabijaja gre. Nie polecam.

 

Oblivion mimo całego okrojenia w stosunku do poprzedników jest i tak nieżly. Level scalingu można się pozbyc porzez mody. Wkurzające jest tylko wskazywanie celu misji na mapie i kretyńskie bieganie po wiezach w otchłani. Mimo wszystko i tak wolałbym Morrowinda z grafiką Obliviona.

Odnośnik do komentarza

No ja też wolałbym Morrowinda z grafiką z Obliviona + system Havok :)

Oblivion jest na prawdę dobrą grą, główny wątek ssie, ale misje Mrocznego Bractwa są mistrzowskie :) Czy ja wiem czy zbyt łatwe ? Jest wiele modów utrudniających :> Właśnie teraz zdecydowałem się na grę w Obliviona, gdyż powstała już masa dobrych, zmieniających niektóre elementy gry modów :]

No i warto zwrócić uwagę, że w Olivionie da się grać "po cichu" - gra skrytobójcą nabiera sensu - w Morrowindzie było z tym ciężko :> Wiem, że to tylko jeden przykład, ale Oblivion ma dużo takich malutkich usprawnień.

 

A grał ktoś w Jade Empire ? Warto ?:>

Odnośnik do komentarza

A mnie się Jade Empire w ogóle nie podobało, za krótkie i zbyt liniowe jak dla mnie :/

 

Obecnie gram w G2+ NK z CD-A, jestem fanem tej serii, ale w NK nie miałem okazji nigdy pograć :)

 

Obecnie czekam na Wiedźmina, dodatek do NWN2 (Mask of The Betrayer), Hard to be a God (nowe Arcanum?) oraz Crusade (ale to MMO).

Odnośnik do komentarza
Obecnie czekam na Wiedźmina, dodatek do NWN2 (Mask of The Betrayer), Hard to be a God (nowe Arcanum?) oraz Crusade (ale to MMO).

 

Kto nie czeka na Wiedzmina? No kto? :D co do NWN2 to eh eh gra dla mnie zginela na jedynce i wsio...

 

O tym Hard to be a God nigdy nie slyszalem, przed chwila spojrzalem na screeny i hmm... jak dla mnie to bardziej przypomina (oczywiscie tylko po screenach) nowe lepsze Lionheart + Siege of Avalon (ze wzgledu na widok budynkow od srodka + sredniowiecze :P ), ale zobaczymy... fajnie by bylo gdyby chociaz ciutenke zblizylo sie do Arcanum, ale szczerze to watpie ze ma jakiekolwiek szanse, Arcanum malo co moze przebic :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Grałem w demo, nic specjalnego :) Idziesz i klepiesz wrogów, typowy hack'n'slash.

 

Ja czekam teraz na Broken Hourlgass (może być następcą BG) i oczywiście Dragon Age, nowy produkt Bioware :)

 

A po skończeniu DA, może twórcy NWN wezmą się za LotR: White Council :)

Odnośnik do komentarza
Chciałem się zapytać o grę LOKI. Mam okazję kupić ją po promocyjnej cenie od znajomego. Co o niej sądzicie? Grał ktoś, jakie wrażenia?

 

gralem w demko nawet mile ;) jesli lubis h&s to polecam :) choc bardziej podaba mi sie Titan Quest :) Loki za to ponoc jest ogromny :) w fulla musze koniecznie kiedys zagrac :)

Odnośnik do komentarza

Ej, no przecież można zmienić na tpp, fakt, że słabiej się wtedy walczy, ale co tam - w Morrowindzie walczyłem tylko w trybie tpp, w Oblivionie z uwagi, że grałem łucznikiem łatwiej było w fpp -generalnie kwestia przyzwyczajenia. Jeśli nie można w celi w której się zaczyna, to po wyjściu z niej będzie można na pewno zmienić.

Gra jest spoko, dograj kilka modów i wtedy nawet więcej niż spoko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...