Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2019 o 19:50, jmk napisał:

Ile % masz przescoutowane tego wszystkiego co chcesz? :>

To nieco bardziej złożone. Mam przeskautowane niemal całe Włochy, ale od tego sezonu poszczególni skauci będą jeździli na wybrane mecze Serie B, Serie C i meczów juniorów, skąd będą słali dodatkowe raporty.

 

#39 Kadra Vicenzy Calcio na sezon 2021/2022 

 

*Na pomarańczowo zawodnicy wypożyczeni do klubu*

*Na zielono nowi zawodnicy zakupieni do klubu*

 

BRAMKARZE:

 

Mirko ALBERTAZZI / :Italy: / 24 lata / pensja 21k € / wartość 450 tys. €

Alessandro GUARNONE / :Italy: / 22 lata / pensja 9k € / wartość 1,8 mln. €

 

Nowy sezon rozpoczniemy bez roszad na bramce. Zgodnie z założeniem - wszędzie tam, gdzie było to możliwe, chciałem pozostawić zawodników w kadrze, by Ci mogli się sprawdzić na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Włoszech. Po sezonie nadejdzie czas weryfikacji. Guarnone będzie naszą jedynką, natomiast Albertazzi będzie czekał na swoją szansę.

 

OBROŃCY LEWI:

 

Filippo STEVANIN / :Italy: / 27 lat / pensja 17,5k € / wartość 180 tys. €

Yoann ETIENNE :France: / 24 lata / pensja 26k € / wartość 2,6 mln. €

 

Juhu! To okrzyk radości, który wyrzuciłem z siebie po podpisaniu kontraktu przez Yoanna Etienna. Francuz był do nas wypożyczony w tamtym roku z AS Monaco, jakoś od lutego próbowałem go nakłonić do podpisania kontraktu na stałe, no i w końcu to się udało. Jego zmiennikiem będzie Stevanin, który jednak znacząco odstawał umiejętnościami od młodszego kolegi. Za rok na pewno będziemy tutaj coś zmieniali.

 

OBROŃCY PRAWI:

 

Andrea PEVERELLI / :Italy: / 28 lat / pensja 15,5k € / wartość 1,2 mln. €

Gianfranco MARZEGLIA / :Italy: / 18 lat / pensja 1,5k € / wartość 275 tys. €

 

Peverelli zagrał bardzo dobry sezon 20/21 i to on zacznie rozgrywki ligowe w pierwszym składzie. Do rywalizacji wypożyczyłem Marzegliego, 18 latka z Interu Mediolan. Chłopak ma naprawdę duże umiejętności jak na swój wiek, ale swoje pierwsze doświadczenia w seniorskiej piłce będzie od razu łapał w Serie A. Co ważne, wpisałem klauzulę wykupu dla Gianfranco na poziomie... 3 milionów euro. Sporo, ale nie wykluczam, że kiedyś skorzystamy z tej klauzuli. 

 

OBROŃCY ŚRODKOWI:

 

Nicola PASINI / :Italy: / 30 lat / pensja 15,5k € / wartość 2,1 mln. €

David CARMO / :Portugal: / 22 lat / pensja 23k € / wartość 3,3 mln. €

Marco CAPUANO / :Italy:  / 29 lat / 26k € / wartość 400 tys. €

Pedro FERREIRA / :Portugal:  / 18 lat / 1,4k € / wartość 155 tys. €

 

Podstawowa trójka stoperów, czyli Pasini i Carmo zostają na swoich miejscach. Ściągnięty na wypożyczenie Capuano (z Palermo) ma wskoczyć do gry od razu, gdy któryś z tamtej dwójki zacznie zawodzić. Ferreira, podobnie jak sezon temu, ma grywać w rozgrywkach juniorskich i ewentualnie w meczach pucharowych.

 

POMOCNICY ŚRODKOWI:

 

Fabrizio PAGHERA / :Italy: / 29 lat / pensja 21k € / wartość 1,7 mln. €

Simone CALVANO / :Italy:  / 28 lat / pensja 31k € / wartość 3,1 mln €

Simone BASTONI / :Italy:  / 24 lata / pensja 18,75k € / wartość 900 tys. €

Mattia VIVIANI:Italy: / 21 lat / pensja 43,5k € / wartość 4,6 mln. €

Michal MAJORAS :Slowacja: / 18 lat / pensja 28k € / wartość 2 mln. €

Kevin-Prince BOATENG / :Ghana: / 34 lata / pensja 28k € / wartość 400 tys. €

 

Sporo zmian jeśli idzie o środek pomocy, ale wpierw o tych, którzy z nami zostali. Paghera, Calvano i Bastoni to nasza podstawowa trójka, która rozegrała ze sobą CAŁY poprzedni sezon. Był to trzon drużyny, który dodajmy, że spisywał się bardzo przyzwoicie. Ale...

 

...kiedy tylko pojawiła się opcja sprowadzenia Majorasa, to natychmiast postanowiliśmy z niej skorzystać. Michał to 18 latek, który na swoim koncie ma już 6 rozegranych spotkań w dorosłej reprezentacji Słowacji. Sprowadzony za zaledwie 900 000 € z MKSu Żyliny, będzie miał za zadanie wygryźć Bastoniego z roli mezzali, i naprawdę nie stoi w tej sytuacji na straconej pozycji. Mattia Viviani to z kolei urodzony cofnięty rozgrywający, który dołączył do nas pod koniec okienka transferowego za rekordowe 3,5 miliona euro (płatne: 2 miliony od razu i 3 raty po 500 tysięcy przez 3 lata). Z tym transferem wiążę ogromne oczekiwania, albowiem Mattia ma od razu wskoczyć na pozycję Paghery (skądinąd to jeden z naszych najlepszych piłkarzy, ale muszę myśleć powoli o jego zastępstwie). Transfer z Bresci był bardzo trudny i wymagający, ale mam nadzieję, że podpisaliśmy zawodnika, który na 5 lat zapewni nam najwyższy poziom w środku pomocy.

 

Ostatni z nowych to... TAK, TAK! KEVIN-PRINCE BOATENG! Reprezentant Ghany podpisał z nami kontrakt na jeden rok z opcją przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy w przypadku rozegrania 25 spotkań ligowych. Sam Kevin-Prince nalegał na ten rodzaj kontraktu, co bardzo mnie ucieszyło, albowiem był to przejaw chorobliwej ambicji z jego strony. Ze strony piłkarskiej miałem nadzieję zobaczyć Boatenga w bardzo wysokiej dyspozycji, wszak poprzedni sezon grał w Sassuolo (rzeczywiście grał, 22 spotkania) i na poziomie Serie A pokazywał swoją klasę. 34 lata na karku, ale to też transfer ku uciesze tych, którzy poszukiwali w naszym zespole więcej doświadczenia, tak niezbędnego do utrzymania się we Włoskiej elicie.

 

PRAWOSKRZYDŁOWI:

 

Roberto INSIGNIE / :Italy: / 27 lat / pensja 25k € / wartość 5,25 mln

Ricardo KISHNA / :Netherlands:  / 26 lat / pensja 23k € / wartość 3,3 mln €

 

Na obydwu skrzydłach niemal bez zmian, bo - szczerze mówiąc - już na poziomie Serie B mieliśmy zawodników, którzy przeskakiwali tamtą ligę umiejętnościami o 2 poziomy. Teraz czas, żeby udowodnili swoją wartość na stadionach w Turynie, Mediolanie czy Rzymu.

 

LEWOSKRZYDŁOWI:

 

Stefano GIACOMELLI / :Italy: / 31 lat / pensja 14,75k € / wartość 2,8 mln. €

Leandro CAMPOS:Portugal: / 21 lat / pensja 13k € / wartość 325 tys. €

 

Giacomelli, który wchodzi już w późny wiek (jak na skrzydłowego), okazuje się być co raz to i lepszym. Wspaniały okres przygotowawczy naszego kapitana, więc mam też duże nadzieje, że poradzi sobie w lidze. Jeśli nie umiejętnościami, to serduchem. Jego zmiennikiem będzie Campos, który trochę nabrał ogłady na wypożyczeniach po niższych ligach włoskich. Ma ten sezon, aby przekonać mnie, co z nim dalej robimy. 

 

NAPASTNICY:

 

Alessandro ROSSI / :Italy: / 24 lata / pensja 34k € / wartość 11 mln. €

Adie FERGUSON / :Walia: / 18 lat / pensja 14,25k € / wartość 1,1 mln. €

 

Alessandro Rossi, dzień dobry, proszę Państwa. Wart już 11 000 000 EURO napastnik może naprawdę zakręcić tą ligą, i tego z całego serca mu życzę. Jeśli przełoży swoje strzelanie z Serie B na Serie A, to... Wojtku Szczęsny, już Ci współczuje wyciągania piłki z siatki. Co najmniej 2 razy w sezonie. 

 

Jako zmiennik dla Rossiego w klubie pojawił się cudowny dzieciak, naprawdę. Adie Ferguson to talent najczystszej wody, według mnie ten chłopaczek ma potencjał o wiele wyższy niż Rossi. Przychodzi do nas z kontuzją, zacznie grać gdzieś w okolic listopada, ale mam nadzieję, że 1 milion euro zapłacone za niego (plus kolejny milion za rok) zwróci się z nawiązką.

 

***

 

Jak podoba Wam się kadra? Może jeszcze coś Was interesuje? No i jeśli będzie takie życzenie, to wrzucę profile maksymalnie 3 zawodników z kadry. Obojętnie których piłkarzy wybierzecie, czy to nowy transfer, czy ktoś ze starej gwardii. Umówmy się, że kto pierwszy, ten lepszy. Aha, każdy może wybrać tylko jednego zawodnika.

 

PS. Jak się nikt nie zgłosi, to sam losowo Wam wybiorę i podrzucę 3 profile ;)

 

edit: dziękuję Pan @Perez za uzupełnienie flag!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szybko poszło! Tak jak się jednak spodziewałem - nikt nie doceni ekipy, która wywalczyła awans :(

 

No nic, zgodnie z życzeniem...:

 

7 godzin temu, BartuS napisał:

Ja prosze Michala Majorasa :D 

Ależ oczywiście, proszę bardzo. Nasz Słowacki rozbójnik w pełnej okazałości:

HHy5gwy.png

 

7 godzin temu, Lucas07 napisał:

To i tego Fergusona pokaż :>

Jest i on, Adie. Nasz młody Walijczyk prezentuje się naprawdę okazale, jak na swój wiek:

FNP901o.png

 

7 godzin temu, bacao napisał:

To ja poproszę tego Vivianiego, jestem ciekaw tego rekordowego transferu... ;)

Mattia, och, z największą przyjemnością. Poznaj proszę tego kozaka z numerem 7 na plecach:

HemJhiv.png

 

***

 

7 godzin temu, Lucas07 napisał:

Jak wraca dopiero w listopadzie to nie masz do tego czasu w ogóle backupu dla Rossiego?

Cóż, tak jak wielokrotnie wspominałem - jestem zwolennikiem skromnej, ale wyrównanej kadry. W razie potrzeby, zmiennikiem dla Rossiego będzie Leandro Campos, nominalny lewoskrzydłowy, który jednak z powodzeniem może grać jako wysunięty napastnik.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:

Szybko poszło! Tak jak się jednak spodziewałem - nikt nie doceni ekipy, która wywalczyła awans :(

Pewnie przez ten niesformatowany post, co wali białym po oczach :keke: 

Czas na "decenianie" przyjdzie- to było obowiązkiem. :D 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Lucas07 napisał:

Generalnie kadrę buduję podobną liczebnie, ale w takiej sytuacji poszukałbym wypożyczenia na pół roku :>

Dobry pomysł jak tak teraz o nim myślę, ale zgodnie z tym, co napisałem wcześniej - chciałem zminimalizować liczbę wypożyczeń do klubu. Ale tutaj akurat to mógł być dobry ruch, no ale już na niego za późno, bo wrzesień zawitał do Vicenzy.

18 godzin temu, Makk napisał:

Pewnie przez ten niesformatowany post, co wali białym po oczach :keke: 

Ooo nie, kurde, zawsze o tym zapominam :/ może w wolnej chwili to wyedytuje

18 godzin temu, Makk napisał:

Czas na "decenianie" przyjdzie- to było obowiązkiem. :D 

Aż się boje jakie cele byś postawił przed beniaminkiem Serie A... No, ale jak się w półfinałach pucharów bawi czeskim zespołem... :> 

14 godzin temu, bacao napisał:

Nie no, transfery miodzio. Ewentualnie przyczepiłbym się do średniej IMO determinacji Majorosa :P 

Nie no, nie mogłem przejść obojętnie obok kolesia, który jest urodzonym mezzalą do mojej taktyki tylko przez to, że średnio u niego z determinacją :P no i Paaanie, atrybut '16 podania' za niecały milion euro?! Ja się nawet chwili nie wahałem ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

#40 / Przed sezonem 2021/2022

 

W kilku krótkich punktach chciałbym podsumować okres przejściowy pomiędzy sezonami, tak, żebyśmy (żebyście?) mieli ten samo poziom wiedzy.

 

1. 15 czerwca podpisałem nowy kontrakt wiążący mnie z Klubem do 2024 roku. W ramach umowy co miesiąc dostaję 20k euro na swoje konto. Nice.

 

2. Podpisanie kontraktu niemal zbiegło się w czasie z ogłoszeniem dla moi nagrody Menedżera Sezonu w Serie B. Miło.

 

3. Pierwszy raz za mojej kadencji wyjechaliśmy na oficjalne zgrupowanie przedsezonowe. Wybór padł na Saint-Vicent, miejscowość położoną w regionie Dolina Aosty.

 

4. Rozegraliśmy łącznie siedem sparingów przed sezonem - bilans w tych potyczkach to 6-0-1. Jedyną porażkę odnieśliśmy z FC Basel, natomiast w pozostałych spotkaniach prezentowaliśmy się naprawdę solidnie.

 

5. Chyba najważniejsza informacja, od której w ogóle powinienem zacząć - po awansie do Serie A powinniśmy dostać z tytułu praw telewizyjnych… prawie 40 milionów euro w ciągu całego sezonu. Wszystko więc wskazuje na to, że nasze problemy w dziale księgowości właśnie mijają. To naprawdę, NAPRAWDĘ wspaniała wiadomość.

 

6. Sezon zaczniemy od Romy (D), Milanu (W), Sampdorii (W). Ostro. Ale jak spadać, to z wysokiego konia, co nie?

 

7. Nasz cel przedsezonowy? Rozpaczliwa walka o utrzymanie, to oficjalnie. Nieoficjalnie? Mam przeczucie, że trochę namieszamy w tej lidze, i widzę nas nawet gdzieś w środku stawki. Ale ciii…

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

#41 / Sierpień 2021

 

Pierwsze - oficjalne - spotkanie w sezonie 2021/2022 rozegraliśmy w Pucharze Włoch; naszym przeciwnikiem była ekipa Cittadelli, no i nie wchodząc zbyt głęboko w szczegóły - odprawiliśmy gości z kwitkiem, a strzelanie w sezonie rozpoczął nie kto inny niż Alessandro Rossi.

 

Prawdziwe emocje zaczęły się 15 sierpnia. Na wypełnione po brzegi Stadio Romeo Menti przyjechała Roma, uczestnik Ligi Mistrzów (z racji 4 miejsca zajętego w tamtym sezonie). Powrót Vicenzy do Serie A po 20 latach, do tego renomowany przeciwnik - to wszystko sprawiało, że bilety na ten mecz rozeszły się błyskawicznie. Ogólnie blisko 10 tysięcy karnetów (przy 12 tysiącach pojemności stadionu) było absolutnym rekordem w historii klubu. Krótko mówiąc - całe miasto przesiąknęło Lanerossi, a w powietrzu czuć było ogromne oczekiwania względem pierwszego meczu w lidze. Słowem, nic tylko grać!

 

Jeśli chodzi o skład, który rozpoczął granie, to w zasadzie nie było wielkich zaskoczeń - grali po prostu najlepsi:

 

Guarnone - Marzeglia, Capuano, Carmo, Etienne - Viviani, Calvano, Majoros - Insignie, Giacomelli - Rossi

 

I teraz tak - jeśli przed sezonem zrobiliśmy ankietę w stylu: “Kto strzeli pierwszego gola dla Vicenzy w Serie A?”, to myślę sobie, że 90% głosujących odpowiedziałoby, że Rossi. No i jak mogło być inaczej?

 

Minęło ledwie 5 minut spotkania, a nasz goleador rozpoczął strzelanie w nowym sezonie. Cillessen wypluł piłkę po strzale Calvano, do niej dopadł niezawodny Rossi i stadion po prostu oszalał. Gdy po dośrodkowaniu z kornera Insignie gola zdobył strzałem głową Carmo… Atmosfera nie do opisania. Wszystko to, co działo się później, to już historia, ale jaka! Wydaje mi się, że ten wynik będzie tu wspominany na dłuuuugo.

 

T6tmGqw.png

 

Tydzień później, pełni optymizmu i euforii pojechaliśmy na słynne San Siro. Mecz z Milanem miał pokazać, czy zeszłotygodniowa wygrana z Romą była dziełem przypadku, czy po prostu do Serie A trafiła ekipa kozaków. No i cóż, po 90 minutach spotkania wszystko wskazywało na to drugie… dopiero w 95 minucie spotkania (doliczone były tylko 3!) Andre Silva doprowadził do wyrównania. Wcześniej prowadziliśmy 1:0, później 2:1 (gole zdobywali Kishna i oczywiście Rossi, dla gospodarzy Silva) i naprawdę nasza gra mogła robić wrażenie. 2:2 na gorącym terenie w Mediolanie brałbym jednak przed meczem w ciemno, więc po końcowym gwizdku czarnego nie miałem zamiaru bardzo narzekać.

 

Miesiąc zamykaliśmy spotkaniem z Sampdorią, czyli teoretycznie najsłabszym zespołem z którym mierzyliśmy się w sierpniu. Jak to często bywa w takich przypadkach, z tymi najsłabszymi gra się najtrudniej i dokładnie tak było w przypadku spotkania z Blucerchiati. Sampdoria wyszła na nas z 3 nominalnymi napastnikami: Zapata, Karamoh i Bonazzoli zrobili z naszej defensywy ser szwajcarski, natomiast my byliśmy w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Simone Bastoniego.

 

Cztery punkty po 3 pierwszych kolejkach w Serie A? Optymizm w serach wszystkich związanych z Vicenzą po miesiącu sierpniu, to mało powiedziane.

 

xTlNYaa.png

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

#42 / Wrzesień 2021

 

Podczas pierwszej w tej kampanii przerwy reprezentacyjnej postanowiłem zorganizować mecz towarzyski, którym pozwoliłby na utrzymanie w rytmie meczowym zawodników, którzy nie mieli okazji za dużo pograć w sierpniu. Sprawdzian wyszedł okazale, trzy bramki strzelone i żadnej straconej sprawiły, że nastroje w drużynie wciąż były pozytywne.

 

12 września 2021 roku przyszedł czas na starcie dwóch beniaminków - do naszego miasta przybyła ekipa Cremonese. Dotychczasowy bilans z tą ekipą mieliśmy zadowalający - trzy wygrane i ledwie jedna porażka musiała nastrajać optymistycznie. I statystki również w kolejnym, piątym wspólnym starciu były po naszej stronie. Pewna wygrana 2:0, no i musiał zwrócić uwagę fakt, że pierwszego swojego gola dla Vicenzy zdobył Adie Ferguson. Walijczyk, którego rekonwalescencja po urazie upłynęła zaskakująco szybko, zaznaczył swoją obecność na zielonej murawie ledwie po 8 minutach przebywania na boisku. To świetny zwiastun na nadchodzące miesiące. 

 

Lekko poobijani po poprzednim meczu graliśmy u siebie z Chievo. U gości w napadzie przedstawił się Mario Balotelli, zdobywca jednej z trzech bramek dla Chievo. Nas stać było tylko na trafienie Giacomelliego po asyście Fergusona. Porażka niesamowicie rozczarowująca, choć będąc szczerym, to wynik niezupełnie oddawał przebieg meczu; zabrakło nam nieco skuteczności Rossiego i może nieco pary na skrzydłach. Pierwsza porażka w domu stała się jednak faktem i bardzo z tego powodu ubolewałem, albowiem miałem nadzieję na zbudowanie swojego rodzaju twierdzy Romeo Menti.

 

Miesiąc zamykaliśmy starciem z Napoli, do którego miałem duży sentyment w związku z Polakami będącymi w składzie Azzurrich. W zespole z Neapolu nie mógł zagrać Arek Milik - jedynie przywitałem się z nim w tunelu przed meczem i przekazałem mu życzenia zdrowia. Zielek natomiast… cóż, po prostu nie był zawodnikiem pierwszego wyboru dla trenera Luisa Enrique. Samo spotkanie było dla nas przykrym doświadczeniem. Jasne, pewnie bardzo cennym, ale też niezwykle przykrym. Trzy gole napastnika reprezentacji Brazylii, Pedro, pozbawiły nas złudzeń jeśli chodzi o szusowanie do najlepszych w kraju.

 

12bwlXE.png

Odnośnik do komentarza

#43 / Październik 2021

 

Kolejny miesiąc rozpoczęliśmy od bardzo przyjemnej wiadomości: oto Adie Ferguson, nasz młody napastnik, został powołany do pierwszej reprezentacji Walii! Wraz z Michalem Majorosem stanowili więc dwójkę, która jako jedyna z Vicenzy jeździła na dorosłe mecze swoich reprezentacji. Duma!

 

Siódmą kolejkę Serie A rozpoczynaliśmy domowym meczem z Cagliari, sensacyjnym liderem tabeli. Nastroje w naszym zespole nie były najlepsze, albowiem chwilę wcześniej przegraliśmy z zespołem Atalanty, co skutkowało trzecią porażką z rzędu. Gdybyśmy teraz przegrali z Cagliari, to nastroje mogłyby być nie za specjalne. Całe szczęście, że dokonane zmiany pozwoliły nam wrócić w tym meczu do żywych. Gdy Moussa Sylla zdobywał bramkę na 1:3, to już było ciepło, lecz dwie piękne bramki na przestrzeni 4 minut Roberto Insignie pozwoliły nam dopisać sobie jeden punkcik, a w efekcie przerwaliśmy fatalną passę trzech porażek z rzędu.

 

Na mecz z Fiorentiną postanowiłem dokonać zmiany na środku obrony - za nieco rozczarowującego Capuano do składu wrócił stary wyga, Nicola Pasini. Włoch odwdzięczył mi się za tę decyzję już po kwadransie, kiedy zdobył gola strzałem głową. Nie zdało to się jednak na wiele, albowiem ekipa z Florencji wbiła nam za karę cztery sztuki i domu wracaliśmy na tarczy. Niestety, ale po tym meczu uświadomiłem sobie, że straciliśmy 16 bramek w 5 ostatnich spotkaniach, dzięki czemu grzmotnęliśmy o dno tabeli jeśli chodzi o stracone gole w lidze. Powiedzieć, że nasza obrona nie jest monolitem, to nic nie powiedzieć…

 

Udinese było czerwoną latarnią ligi, więc gdzie się przełamać, jak nie u nich? Mimo fatalnej gry w obronie nie wszystko w naszej grze było do zmiany, albowiem jeśli chodzi o ofensywę to radziliśmy sobie całkiem nieźle. I tak właśnie przedstawiłem sprawę chłopakom tuż przed wyjściem na murawę Stadio Friuli. Moja przemowa być może tchnęła nieco wiary w defensywę, bowiem w tym meczu gola nie straciliśmy, natomiast sami ustrzeliliśmy jednego sztycha. Spotkanie kończyliśmy w 9, bo wpierw boisko w 56 minucie opuścił Paghera, a kwadrans później dołączył do niego Calvano (zresztą zdobywca bramki).

 

Domowy mecz z Interem, który dopiero co wskoczył na fotel lidera, był doskonałym podsumowaniem naszych 3 miesięcy w Serie A. Pełny stadion, wspaniała atmosfera na trybunach (znowu komplet 12 000 ludzi!), ciekawa, nieszablonowa gra w ofensywie i fatalna, dramatyczna, żenująca wręcz postawa w obronie. Wynik? 2:4, ale myślę, że kibice w Vicenzy na długo zapamiętają takich asów jak Anthony Martial, Juan Mata czy Serge Aurier. Tego dnia po prostu odstawaliśmy od lidera ligi.

 

3IMCRp4.png

 

Tabela po 11. kolejkach nie prezentowała się najgorzej, choć dość szybko spadliśmy w jej dolne rejony. Cóż, różnice punktowe są niewielkie, więc miejmy nadzieję, że to tylko zbieg niekorzystnych wyników na innych stadionach zepchnął nas na 17. pozycję...

 

uDwmIHS.png

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Fenomen napisał:

o panie, zrob pan cos z ta obrona, bo czarno (a w zasadzie czerwono) to widze :/

 

35 minut temu, jmk napisał:

Dalej grasz tym ofensywnym ustawieniem? To chyba powoduje taką obronę, bo umiejętności ofensywne już tak nie niwelują tych braków z tyłu.

 

@Vami, weź im powiedz ;) 

 

Nie no, żadnych zmian nie planuję, przynajmniej na razie. Gramy naprawdę dobrą piłkę, mecze są wyrównane, no, tylko mamy najsłabszych zawodników w obronie w całej lidze. Więc mając do wyboru cofnięcie się i liczenie na 0:0, albo granie po swojemu, to cóż, wybieram to drugie.

 

2 minuty temu, kolek23 napisał:

Obrona dwie długości za resztą ligi :/

:(

 

2 minuty temu, kolek23 napisał:

No i Rossi coś milczy od dłuższego czasu. Minut mu nie policzę, ale strzelał 22 sierpnia, potem 2 października, a już listopad puka do drzwi.. 

O, i to jest bardzo ważne spostrzeżenie. Może w ogóle na ten temat nieco więcej napiszę, jak się dostanę do wirtualnej Vicenzy :-k 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Pulek said:

tylko mamy najsłabszych zawodników w obronie w całej lidze.

 

Kolega manager: Dlatego ja zawsze staram się po wejściu do wyższej ligi wzmacniać środek obrony. W miarę możliwości wzmacniam też boki i dopóki nie jestem usatysfakcjonowany jakością tych graczy to z najmocniejszymi rywalami i na wyjazdach gram z kontry. Nie próbuję murować, tylko stawiam porządne zasieki i wysyłam czwórkę graczy do niszczenia defensywy rywala po odbiorach :D

 

Kibic: Futbol na tak! :kutgw: 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...