Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bacao napisał:

Chciałbym, ale to Inter i Juve są za dobrzy by nie odrobić strat. 

Ale to co, jakiś zakładzik...? :>

 

***

 

#64 / Styczeń 2023

 

W styczniu do klubu dołączyło dwóch zawodników:

 

28. Christian TUE / :Dania: / 22 lata / płaca 80k € / wartość 3,7 mln. €

39. Jan GRZELAK :Polska: / 18 lat / płaca 3k € / wartość 300 tys. €

 

Duńczyk przyszedł na pozycję mezalli, bo - jeśli mam być szczery - całkowicie na tej pozycji zawodził sprowadzony latem Miguel Luis. 2 asysty, 0 goli, ledwie 7 kluczowych podań a wszystko to w 19 spotkaniach (średnia not 6,71). No nie wyglądało to najbardziej obiecująco. Zapłacone 2 miliony euro drużynie Mitdjylland miało nam zapewnić spokój na tej pozycji, no i w końcu liczby, które miałyby bezpośrednie przełożenie na punkty.

 

Drugim ze sprowadzonych zawodników jest Jan Grzelak, młody pomocnik wypożyczony z warszawskiej Legii. Talent olbrzymi, ale nie było nas stać na prawie 3 miliony zapłacenia za ewentualny transfer. Przynajmniej na razie, stąd półroczne wypożyczenie. Miałem nadzieję, że Janek przekona mnie swoją grą i sprawi, że zakończymy rozgrywki co najmniej na tym samym miejscu jak na koniec roku, a wtedy być może pomyślimy o wykupieniu mojego rodaka z klubu.

 

Zanim jednak liga, to z całkowitą premedytacją oddaliśmy mecz Pucharu Włoch z Romą. Zwyciężyła prosta kalkulacja - rezerwy na mecz pucharu, pierwszy skład na Serie A.

 

Styczniowe ligowe granie rozpoczęliśmy w składzie jak poniżej, uznając, że to nasza najsilniejsza jedenastka:

 

Berka - Orejuela, Veeckman, Carmo, Etienne - Viviani, Majoros, Tue - Chaves, Kishna - Rossi.

 

San Siro przywitało nas pełnym stadionem, no i to dość miła odmiana, a także dowód na to, że chyba czołowe kluby ligi włoskiej zaczęły brać nas na poważnie. Na pewno po tym meczu wiele się nie zmieniło, bo wraz z Milanem stworzyliśmy wspaniałe widowisko, w którym łącznie padło blisko 40 strzałów, z tego prawie połowa celnych. Gospodarze byli nieco lepsi, ale my skutecznie się odgryzaliśmy. Piękny gol Michala Majorosa - który swoją drogą, hmm, grał dość przeciętny sezon - pozwolił nam na wyrównanie stanu meczu, bo chwilę wcześniej bramkę strzelił nam Pellegrini.

 

Z Fiorentiną zanotowaliśmy trzeci kolejny remis 0:0 w historii naszych spotkań, ale już z Salernitaną pokazaliśmy prawdziwą moc z przodu. Świetny Tue, który zakończył spotkanie z golem i asystą, 16 gol ligowy Rossiego i… Jakub Berka z notą 4.6. Masakra, ale miejmy nadzieję, że to jedynie wypadek przy pracy w grze Czecha. Miesiąc kończyliśmy spotkaniem z Romą, no i cóż - tak jak pierwszego gola w miesiącu zdobył Majoros, tak też i Majoros golem miesiąc zamknął. Kolejny remis… a my wciąż na 4 miejscu.

 

wMLOVtX.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie chciałbym się zakładać, bo już nie takie cuda w FM były, ale zwłaszcza po tym miesiącu na 85% te dwie drużyny was ścigną. Ale żebym nie był źle zrozumiany, to i tak jest ciągle kapitalny sezon (przynajmniej póki co).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bacao napisał:

Nie chciałbym się zakładać, bo już nie takie cuda w FM były, ale zwłaszcza po tym miesiącu na 85% te dwie drużyny was ścigną. Ale żebym nie był źle zrozumiany, to i tak jest ciągle kapitalny sezon (przynajmniej póki co).

:przytul: 

 

Spoko, przynajmniej będę miał komu utrzeć nosa ;) Rossi już zaciera ręce... 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

#65 / Luty 2023

 

W lutym swoją doskonałą formę szlifował Alessandro Rossi, bo w czterech meczach w miesiącu walnął 4 gole. Potwór.

 

Zaczęło się od wspaniałej, doskonałej asysty naszego nowego nabytku, Christiana Tue, do naszej dziewiątki. Duńczyk naprawdę grał tak jak tego od niego oczekiwałem, nie potrzebował kilku miesięcy na wejście w klimat klubu, tylko od razu usadowił się na kierownicy naszego zespołu. Obunożny rozgrywający, ze świetną techniką, bardzo dobrym ostatnim podaniem i dobrym strzałem z dystansu? Dzień dobry Pan Tue!

 

W meczu z Juve prowadziliśmy dwukrotnie, ale jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności nie wywieźliśmy z Turynu 3 punktów. Stara Dama wyrównała wynik meczu z 91. minucie spotkania, a zrobił to nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. 37 latek grał świetny sezon ciągnąc za uszy kolegów z zespołu, a także chroniąc posadę menadżera, Zinedine Zidana. Co ciekawe, był to już nasz 12 mecz z rzędu bez porażki.

 

NpPDm1O.png

 

Ze znienawidzonym przeze mnie Chievo gola strzelić nam musiał Sylwester Igboun, co było już niemal tradycją. Całe szczęście jednak, że Rossi kontynuował swój sezonowy show - po dośrodkowaniu z kornera Antonucciego wpakował piłkę strzałem głową. Na 2:1 gola strzelił Christian Tue po zagraniu od naszego bramkarza, Jakuba Berki. Ostatnia bramka w meczu to gol Antonucciego, który wygryzł ze składu Kishnę. Fajna, naprawdę fajna, taka napędzająca jest ta rywalizacja o miejsce w składzie pomiędzy poszczególnymi zawodnikami ofensywy. No bo obrona cały czas w zasadzie gra w tym samym ustawieniu.

 

Będąc szczerym… to zaczynam się dziwić, że AR9 nie jest powoływany do Reprezentacji Włoch. W Azzurrich w tej chwili na pozycji numer 9 gra Andrea Belotti (16 goli w 27 występach gra w Realu Madryt), a jego zmiennikiem jest Pietro Pellegri (9 goli w 9 meczach PSG). Trzecim napastnikiem jest Cirro Immobile, no i wcale nie powiedziałbym, że zasługuje na miejsce w Reprezentacji bardziej niż Rossi… (5 goli w 21 występach w Lazio).

 

No i niesamowite, dosłownie wam o tym wspomniałem, a tutaj…:

 

xe8M9jp.png

 

Te głosy o reprezentacji nie zadziałały zbyt pozytywnie na naszego napastnika, bowiem pomimo 6 prób nie był w stanie wstrzelić się w bramkę zespołu Atalanty. Cóż, trudno, takie mecze też się muszą przydarzyć na przestrzeni całego sezonu.

 

Miesiąc luty kończymy na 5. miejscu w tabeli.

 

uTFEjx9.png

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2019 o 07:54, Fenomen napisał:

utrzymujac schemat wynikow do konca sezonu (zwyciestwa u siebie, remisy na wyjazdach) powinienes raczej utrzymac miejsce w strefie europejskich pucharow :-k

LM czy LE? :> 

 

***

 

#66 / Marzec 2023

 

Marzec rozpoczęliśmy od fatalnej porażki 1:2 z niżej notowany zespołem Cagliari. Fatalnej nie z tego powodu, że byliśmy słabsi. Nie, co to, to nie. Byliśmy lepsi, przez większość część meczu prowadziliśmy (plasowane uderzenie Antonucciego po podaniu Chavesa)... ale pod koniec spotkania się zwyczajnie rozsypaliśmy jak domek z kart. Bramki tracone kolejno w 82. i 89. minucie spotkania pozbawiły nas punktów. Nie wiem, czy był to efekt moich kiepskich zmian, czy rozkojarzenia drużyny… Co na pewno miało wpływ na losy meczu, to na pewno nieobecność lidera strzelców Serie A, Alessandro Rossiego. Dwudziestosześciolatek pauzował z powodu otrzymanych 5 żółtych kartek.

 

Na kolejne spotkanie AF9 był już zwarty i gotowy. I chyba nieco przemotywowany, albowiem przez cały mecz nie mógł znaleźć miejsca dla siebie. 0 strzałów do 60 minuty to coś nowego dla naszego napastnika. Chwilę jednak po sześćdziesiątej minucie pojawiła się doskonała okazja na zmianę tego stanu rzeczy - rzut karny dla nas. I wtedy stała się rzecz niesłychana. Oto bowiem Rossi… przestrzelił. Po raz pierwszy za moich rządów nasz napastnik nie wykorzystał karnego. Ostatecznie mecz wygraliśmy po golu doskonale dysponowanego Chavesa, który w tak zwanym międzyczasie podpisał z nami nowy kontrakt, na mocy którego dostał 5 krotną podwyżkę, a także wywalczył klauzulę odejścia w wysokości 21 milionów euro.

 

Z Bologną, co już stawało się tradycją, przechodziliśmy katusze, a wszystko za sprawą polaka-rodaka, Łukasza Skorupskiego. Popularny Skorup kolejny już sezon bronił barw Bologni, przy okazji uprzykrzając nam życie. Bezbramkowy remis nie był ani wstydem, ani powodem do domu. Ot, kolejny punkt dopisany na koniec miesiąca.

 

W marcu wydarzyła się jednak dość ważna rzecz - oto bowiem związałem się na dłużej z Vicenzą, podpisując umowę do 2026 roku. Cel? Europejskie puchary, przesiadka na nowy stadion, a później… A później to niech los decyduje.

 

JYiNAYY.png

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

#67 / Kwiecień 2023

 

Przedostatni miesiąc grania w lidze i cóż, przeszliśmy po nim suchą stopą. Może rywale nie należeli do najbardziej wymagających, ale jednak były to 3 mecze wyjazdowe i tylko jeden domowy. Dorobek? 8 punktów na 12 możliwy, w tej fazie rozgrywek…

 

Nawet, gdy sami robiliśmy sobie pod górkę - jak choćby w meczu z Empoli, kiedy Bouregaa wsadził swojaka - to wciąż potrafiliśmy wyjść z opresji. W przypadku meczu z zespołem z Toskanii ten sam Bouregaa się zrehabilitował, dając nam na końcu 3 punkty. Bramkę dorzucił doskonały Tue i tak miesiąc zaczęliśmy najlepiej jak to możliwe. Wyjazdowy remis z Udinese zawdzięczamy tylko i wyłącznie Berce, który wyczyniał cuda w bramce. Pomyśleć, że rok temu mieliśmy najgorszą defensywę w lidze, natomiast teraz pod tym względem należymy do ścisłej czołówki.

 

Z Lazio i Genoą łącznie zdobyliśmy 4 punkty, i był to jak najbardziej zadowalający mnie wynik. Wciąż cuda w bramce wyczyniał Berka, natomiast ciężar zdobywania goli wziął na siebie Nuno Chaves, który - jak tak sobie myślę - jest największym odkryciem w tym sezonie. Młody Portugalczyk podpisał nawet z nami nową umowę, w której zawarliśmy klauzulę wykupu na poziomie 21 milionów euro. Mam obawy, że ktoś z niej skorzysta szybciej, niż nam się wszystkim wydaje…

 

Żeby nie było tak różowo, kwiecień był kolejnym miesiącem, w którym gola nie zdobył Alessandro Rossi. Od momentu pojawienia się plotek o możliwym powołaniu Aleksa do reprezentacji Włoch, to ten się zaciął na amen. To już 8 spotkań bez gola naszego napastnika, a co gorsze, w meczu z Lazio AR9 drugi raz w tym sezonie nie wykorzystał karnego. Cel na ostatni miesiąc sezonu jest jeden - odblokować Rossiego. To będzie prawdopodobnie klucz do przyszłorocznej Ligi Mistrzów.

 

u3LCQ5j.png

 

Tabela na koniec kwietnia 2023. Będzie gorąco.

 

oKaB7Z5.png

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Lodu koledzy, lodu… ;)

 

***

 

#68 / Maj 2023

 

Postawmy sobie sprawę jasno: o ile marzec i kwiecień był ważny w kontekście naszej walki o Ligę Mistrzów (tak, tak), to jednak maj miał decydować o wszystkim. 7 spotkań ligowych do rozegrania w zaledwie 26 dni - cóż, to miało odróżnić mocarzy od słabeuszy.

 

W którym miejscu przegraliśmy tę potyczkę? Na pewno nie pomógł nam terminarz, albowiem miesiąc zaczynaliśmy od arcytrudnego pojedynku z Interem, który miał chrapkę na mistrzostwo. Graliśmy nieźle, ale cuda w bramce gości wyczyniał Keylor Navas. Bramki straciliśmy po dwóch błędach Orejueli, który znacząco obniżył loty i tym samym poddał pod wątpliwość kwestię jego wykupu ze Sparty Praga. Zapowiadają się kolejne poszukiwania prawego obrońcy na nowy sezon...

 

Kolejnym z powodów naszej nieudanej szarży na Ligę Mistrzów była postawa Alessandro Rossiego. Nasz strzelec zaciął się na dobre pod koniec lutego, a odblokował dopiero po 878 minutach strzeleckiej posuchy. Martwiące było to, że taka sytuacja zdarza się dokładnie drugi rok z rzędu. W 2022, również na wiosnę, Rossi zaliczył fatalny okres bez bramki, choć wtedy udało się to jakoś przykryć. Tym razem goli AR9 zabrakło, w związku z czym musieliśmy się zadowolić miejscem poza pierwszą czwórką Serie A.

 

qDTapbH.png

 

Gdy już nasz wicekapitan się przełamał, to poszło z górki, i rozgrywki zakończyliśmy dwoma pewnymi zwycięstwami. Z tym, że dla nas było już wszystko jasne.

 

Jesienią 2023 roku na Stadio Romeo Menti wybrzmi hymn Ligi Europy!

 

mlX4PZw.png

 

Yd0AXlD.png

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Lucas07 napisał:

A ja po prostu pogratuluje bardzo dobrego sezonu :)

I taka postawa mnie się podoba :przytul:

 

35 minut temu, jmk napisał:

O panie, a kto Panu tak to zjebał?

Premierowy sezon w Serie A, cóż...

 

1 godzinę temu, Error napisał:

Z taką formą Interu w końcówce nie było o czym marzyć. Ale za ten remis u siebie z Torino i wyjazdowy z Salernitaną i w efekcie brak LM to :amasz:

Ewidentnie zabrakło pary na koniec sezonu. Ale nie ma tego złego. Wrócimy silniejsi :war: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fenomen napisał:

Przeciez Liga Europy to tez zajebisty wynik!

Dlatego nie pisalem wczesniej, o jakie europejskie puchary mi chodzi :P

Ty to jesteś :D

 

#69 / Statystyki zawodników za sezon 2022/2023 *Na pomarańczowo zawodnicy wypożyczeni do klubu*

 

BRAMKARZE:

 

30. Alessandro GUARNONE / :Italy: / 24 lata / 5 występów / 450 minut / 7 straconych goli / 0 czystych kont / średnia ocen 6,94 

1. Jakub BERKA / :Czech-Republic: / 21 lat / 36 występów / 3,240 minut / 27 straconych goli / 16 czystych kont / średnia ocen 6,85 

 

Wyróżnienia pozytywne: -

Wyróżnienia negatywne: -

 

Sprawa obsady bramki jest jasna i nie podlega żadnej dyskusji. Czech jest numerem jeden i tak zostanie na przyszły sezon. Guarnone pozostanie jego zmiennikiem. Ten piłkarski rok był dla naszych bramkarzy równy, żaden z nich nie wychylił się w którąkolwiek ze stron.

 

***

 

OBROŃCY LEWI:

 

13. Yoann ETIENNE / :France: / 26 lat / 27(1) występów / 2,253 minuty / 0 goli / 3 asysty / średnia ocen 7,05 

6. Pablo MARTINEZ / :France: / 34 lata / 15(10) występów / 1558 minut / 1 gol / 3 asysty / średnia ocen 7,01 

 

OBROŃCY PRAWI:

 

2. Andrea PEVERELLI / :Italy: / 30 lat / 8(3) występów / 734 minuty / 0 goli / 1 asysta / średnia ocen 6,84 

12. Lucas OREJUELA / :Kolumbia: / 26 lat / 33(1) występy / 2,956 minuty / 0 goli / 1 asysta / średnia ocen 6,99 

 

OBROŃCY ŚRODKOWI:

 

4. Nicola PASINI / :Italy: / 32 lata / 1(2) występy / 134 minuty / 0 goli / 0 asyst / średnia ocen 6,90 

35. David CARMO / :Portugal: / 23 lata / 30 występów / 2,686 minut / 0 goli / 0 asyst / średnia ocen 7,06 

5. Joshua VEECKMAN / :Belgium: / 21 lat / 38 występów / 3,386 minut / 0 goli / 1 asysta / średnia ocen 7,01 

21. Abdallah BOUREGAA / :France: / 19 lat / 11(2) występów / 963 minuty / 1 gol / 0 asyst / średnia ocen 6,79 

 

Wyróżnienia pozytywne: VEECKMAN, MARTINEZ, ETIENNE

Wyróżnienia negatywne: OREJUELA

 

Liderem i gwiazdką linii obrony stał się Joshua Veeckman, co zresztą przepowiadałem jeszcze przed sezonem. Belg zanotował fantastyczne wejście do Serie A, choć średnia ocen może tego do końca nie oddawać. Silny jak skała, zwinny, świetnie grający głową... Będziemy ostro walczyli, żeby go u siebie zostawić na kolejne lata. Martinez, który przyszedł do nas przed sezonem, również pokazał klasę i dał wszystko to, czego od niego oczekiwałem - spokój, wsparcie dla młodszych kolegów, a także był w stanie obskoczyć kilka pozycji w defensywie.

 

Rozczarowaniem na pewno został Lucas Orejuela, którego przed sezon wypożyczyłem ze Sparty Praga. Kolumbijczyk ma w kontrakcie wpisaną kwotę wykupu na poziomie 3 milionów euro, ale na pewno z niej nie skorzystam. Cóż, będziemy szukali na pewno kogoś na prawą obronę. Znowu.

 

***

 

POMOCNICY ŚRODKOWI:

 

26. Fabrizio PAGHERA / :Italy: / 31 lat / 13(6) występów / 1,292 minut / 0 goli / 1 asysta / średnia ocen 6,87 

22. Simone CALVANO / :Italy:  / 29 lat / 3(10) występy / 361 minut / 0 goli / 0 asyst / średnia ocen 6,64 

7. Mattia VIVIANI / :Italy: / 22 lat / 30 występów / 2,563 minuty / 0 goli / 1 asysta / średnia ocen 6,96 

20. Michal MAJOROS / :Slowacja: / 20 lat / 24(7) występy / 2,104 minuty / 3 gole / 4 asysty / średnia ocen 6,83 

8. Miguel LUIS / :Portugal: / 24 lata / 20(10) występów / 1,760 minut / 0 goli / 3 asysty / średnia ocen 6,70 

28. Christian TUE / :Dania: / 23 lata / 18(1) występów / 1,495 minut / 6 goli / 3 asysty / średnia ocen 7,17 

39. Jan GRZELAK / :Polska: / 19 lat / 10(5) występów / 871 minut / 0 goli / 0 asyst / średnia ocen 6,66 

 

Wyróżnienia pozytywne: TUE, VIVIANI

Wyróżnienia negatywne: LUIS, MAJOROS, GRZELAK

 

Ciężko w to uwierzyć, ale w środku pomocy więcej było rozczarowań, niż zaskoczeń na plus. Przede wszystkim zawiódł Miguel Luis, którego przed sezonem typowałem na nowego kierującego naszą drużyną. Niestety, nic z tych rzeczy. Dopiero przyjście Christiana Tue odmieniło naszą postawę w środku pola. Duńczyk świetnie wszedł do drużyny, notując 6 goli w zaledwie pół roku grania. Bardzo dobry wynik, i mam nadzieję, że Tue zaprezentuję już pełnię swoich umiejętności za rok. Luisa prawdopodobnie zostawię w drużynie mając nadzieję, że przez ten rok już nieco okrzepł, i w kolejnym sezonie pokaże się lepszej strony.

 

Jako rozczarowanie muszę też wpisać Michala Majorosa, który talent ma OLBRZYMI, ale ja nie mogę do niego dotrzeć. Uważam, że ten chłopak ma umiejętności na absolutną czołówkę Serie A. Cóż, zmiana roli w tym sezonie mu nie pomogła, i tak naprawdę mam dość duży problem co zrobić z tym chłopakiem. 

 

***

 

PRAWOSKRZYDŁOWI:

 

17. Samuel KALU / :Ghana: / 25 lata / 19(8) występów / 1,788 minut / 4 gole / 8 asyst / średnia ocen 7,03 

11. Nuno CHAVES / :Portugal: / 19 lat / 21(10) występów / 1,851 minut / 6 goli / 5 asyst / średnia ocen 6,96 
 

LEWOSKRZYDŁOWI:

 

10. Stefano GIACOMELLI / :Italy: / 33 lata / 1(7) występ / 198 minut / 0 goli / 0 asyst / średnia ocen 6,63 

19. Ricardo KISHNA / :Netherlands:  / 28 lat / 20(8) występów / 1,707 minut / 2 gole / 4 asysty / średnia ocen 6,99 

23. Mirko ANTONUCCI / :Italy: / 24 lata / 21(12) występów / 1,874 minut / 6 goli / 6 asyst / średnia ocen 7,02 

 

Wyróżnienia pozytywne: ANTONUCCI, CHAVES

Wyróżnienia negatywne: -

 

Powiem tak - w pierwszych chwilach po transferze do nas Antonucciego, miałem dziwne uczucie, że się pomyliłem. Przyszedł do nas za darmo, z początku jakby nie przekonywał... Nic bardziej mylnego. 24 letni Włoch pięknie wkomponował się w drużynę, zaliczając mnóstwo udanych spotkań, a sezon kończył z bilansem 6+6. Wynik bardzo dobry, satysfakcjonujący, i pozwalający wierzyć, że w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej.

 

Osobny akapit należy się Nuno Chavesowi, który świetnie odnajduje się na każdym ze skrzydeł. Nie chciałbym przestrzelić, ale... ten chłopak może zdobyć szczyt. I to nie ten w Vicenzie. Ten światowy. Pamiętajcie moje słowa.

 

***

 

NAPASTNICY:

 

9. Alessandro ROSSI / :Italy: / 26 lat / 36 występów / 2,959 minut / 22 gole / 1 asysta / średnia not 7,12 

14. Adie FERGUSON / :Walia: / 20 lat / 5(10) występów / 686 minut / 0 goli / 0 asyst / średnia not 6,52 

 

Wyróżnienia pozytywne: ROSSI

Wyróżnienia negatywne: FERGUSON

 

Sprawa jasna i klarowna: Rossi, czyli absolutny dominator wszelkich zestawień związanych z Serie A... do końca lutego 2023 roku. Później dramatyczna obniżka formy, którą Włoch odnalazł dopiero w ostatnich dwóch kolejkach ligi. Nie może to jednak zatrzeć ogólne wrażenia - na Stadio Romeo Menti gra absolutny kozak, i kibice w dużej mierze płacą za oglądanie właśnie jego. Przywódca, ikona, napastnik, goleador, król strzelców Serie A... mógłbym tak długo. ALESSANDRO ROSSI.

 

Na przeciwległym biegunie Adie Ferguson, młody Walijczyk, który zaliczył fatalne 12 miesięcy. Raz, że mnóstwo kontuzji, dwa, że brak nawet jednej bramki na pewno nie wpływał na niego dobrze. Odnośnie jego pozycji i roli w zespole mam największe wątpliwości. Co z nim zrobić?

 

***

 

@all, jak Wam się podoba takie podsumowanie kadry? Będzie fajno? Chciałem nieco je zróżnicować od tego, co było wcześniej, no i bardzo spodobał mi się pomysł @Vamiego na wyróżnienia poszczególnych graczy :) mam nadzieję, że się nie obrazisz, że podwędziłem Twój pomysł ;) 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...