Skocz do zawartości

Managery on-line


Matox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Stwórz drużynę, wciel się w managera klubu, zmierz się z innymi graczami.

 

ManageLeague to rozbudowany i perfekcyjnie wykończony manager piłkarski. Rozgrywki zaczynamy w 5/6 lidze. Dokonujemy transferów. Ustawiamy skład, formację, styl gry. Rozbudowujemy stadion. Trenujemy piłkarzy. Fundusze zdobywamy od sponsorów, ze sprzedaży biletów oraz dochodów z reklam, restauracji, sklepów. Każdy sezon trwa 4tyg. Mecze są rozgrywane po 2 w ciągu dnia (poza weekendami, które przeznaczone są na turnieje prywatne). Społeczność graczy liczy sobie ponad 50tyś aktywnych drużyn. Zapraszam do rywalizacji i do zobaczenia na boisku :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Gra ktoś z Was w PowerPlayManager? Ostatnio polecił mi go znajomy i muszę przyznać, że byłem zaskoczony pozytywnie. Mamy doczynienia z dość dużą ilością funkcji taktycznych, a dodatkowo możemy ustawić zawodnika na dowolnej pozycji! Trening skacze codziennie;)

 

A co najważniejsze rejestrując się mamy szanse gry w wyższych ligach (2-3).

 

Link: PowerPlayManager

 

Gdyby ktoś zdecydował się założyć drużynę czekam na wyzwania: nick - cichy90

 

P.S Istnieje możliwość gry w hokeja na lodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

Chciałbym wam zaprezentować najlepszego, według mnie, menadżera piłkarskiego, a nawet jedną z najlepszych gier MMO w internecie - Goalunited.

Zanim się zarejestrujesz, przeczytaj cały temat.

 

Link do rejestracji z bonusem: http://kartygoalunited.tk

Lin do strony głównej: http://goalunited.org

 

 

Dlaczego warto grać w GU?

 

Gra nie wymaga dużo czasu, aby odnieść sukces naprawdę wystarczy poświęcić 10 minut dziennie

Gra rozbudowana, a jednocześnie ogromnie przejrzysta

Mecze rozgrywane są w czasie realnym, co kilka dni i trwają po 90 minut + przerwa

Relacja z meczu na żywo

Dostępna jest liga, puchar, sparingi.

Dodatkowo można zorganizować własny puchar/ligę/mecz

Rywalizacja z klubami z całego świata

Dostępna polska wersja językowa

Możliwość rozbudowywania własnego kompleksu stadionowego i zatrudniania personelu

Możliwość przeprowadzania transferów (system licytacji) i podpisywania kontraktów

Częste eventy np. na święta czy Euro 2012

Tworzenie własnych planów treningowych i ustawień składu

Podpisywanie umów sponsorskich

System poziomów kariery (lvls) i osiągnięć

Cechy zawodników z podziałem na charakter, przydatność, formę, doświadczenie, talenty i umiejętności techniczne.

Prowadzenie własnego zespołu juniorskiego, wytrenowanych wychowanków można przenosić do pierwszego składu.

Samouczek dla początkujących.

Wspaniała oprawa graficzna (jak dla mnie ładniejsza niż w innych grach tego typu)

 

Dodatkowo istnieje system kart i kont premium, ale na szczęście mało kto ich używa, bo są drogie i większość nie wpływa znacząco na rozgrywkę. Pakiety kart można czasem dostać za darmo w różnych wydarzeniach np. w rekompensacie za przerwę techniczną, na święta w prezencie czy w innych wydarzeniach. Pierwszy pewny pakiet otrzymujesz z samouczka, kolejny możesz otrzymać po osiągnięciu 17 poziomu kariery, jeśli zarejestrujesz się przez link promocyjny podany niżej. Jest to mój link polecający i również dostanę pakiet kart, gdy TY osiągniesz 17 lvl.

 

Teraz warto zaczynać grę, bo jest końcówka sezonu i niedługo rozpocznie się kolejny, do którego możemy się przygotować.

 

Możesz zarejestrować się z linka promocyjnego lub przez stronę główną gry (wtedy jednak nie dostaniesz kart na 17 lvl) Twój wybór

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...