Skocz do zawartości

Zimowy livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, kolek23 napisał:

Jakie zjebanie na skoczni normalnej. Nasi bez formy, bo skaczący między nimi Ryoyu, Kraft i Johnasson w okolicach dziesiątki, nasi na 18, 27 i 33 miejscu, a komentatorzy pierdolą, że warunki, wypaczony konkurs i t.d. :D no lol.

Możesz jeszcze edytować swój post ;) Loteryjny konkurs, ale z pięknym zakonczeniem. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem a oglądam skoki od przedwojny

Odnośnik do komentarza

Ale ja jak najbardziej podtrzymuję moją opinię :) Chłopy może nie są "bez" formy, ale na pewno nie są w najwyższej formie, bo gdy wszyscy mieli porównywalne warunki, to nasi skoczyli dużo słabiej :) Teraz mieli dużo lepsze warunki do skakania - lżejszy śnieg i czyste, mniej zasypane tory.

 

Nie był to sprawiedliwy sportowo konkurs, ale bardzo mnie cieszą medale naszych, okoliczności są nieważne :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, me_who said:

Szkoda, ze nie oglądałem na TVP Sport, bo ponoć Małysz po pierwszej serii miał potężny bul dupy, ze naszych oszukujo :kekeke: 

 

Komentatorzy też. Podobno obaj byli puszczeni w "fatalnych warunkach", a skaczący obok rywali zajęli odpowiednio 12, 10 i 1 miejsce :P 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kolek23 napisał:

Ale ja jak najbardziej podtrzymuję moją opinię :) Chłopy może nie są "bez" formy, ale na pewno nie są w najwyższej formie, bo gdy wszyscy mieli porównywalne warunki, to nasi skoczyli dużo słabiej :) Teraz mieli dużo lepsze warunki do skakania - lżejszy śnieg i czyste, mniej zasypane tory.

 

Nie był to sprawiedliwy sportowo konkurs, ale bardzo mnie cieszą medale naszych, okoliczności są nieważne :) 

Gadasz takie same bzdury jak komentatorzy, tylko w przeciwną stronę. W pierwszej serii warunki OK, bo rywale bezpośrednio obok skakali dalej. W drugiej serii już nie OK, bo rywale bezpośrednio obok skakali bliżej :D A przecież też mieli obok siebie dobrych skoczków. Przez Kubackim Kobayashi, po Kubackim skakał Eisenbichler, bezpośrednio obok Stocha Freitag i Aschenwald. A to jednak Kubacki i Stoch odlecieli, a nie ta reszta. 

Odnośnik do komentarza

Oglądam powtórkę na ES z innym komentarzem (Basałaj i ktoś zamiast Błachuta i Rudzkiego - swoją drogą nie wiem o co chodzi z tym podwójnym komentarzem :-k ) i jaką mam nieziemską bekę z nich :D Owszem, po fakcie to jest każdy mądry, a takie rzeczy jak to co było w tym konkursie praktycznie się nie zdarzają, ale słucha się tego prześmiesznie ("no Dawid może liczyć na awans - nie przesadzajmy - no pierwsza dziesiątka to wiadomo poza zasięgiem, ale może początek drugiej" :D )

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Man_iac said:

Gadasz takie same bzdury jak komentatorzy, tylko w przeciwną stronę. W pierwszej serii warunki OK, bo rywale bezpośrednio obok skakali dalej. W drugiej serii już nie OK, bo rywale bezpośrednio obok skakali bliżej :D A przecież też mieli obok siebie dobrych skoczków. Przez Kubackim Kobayashi, po Kubackim skakał Eisenbichler, bezpośrednio obok Stocha Freitag i Aschenwald. A to jednak Kubacki i Stoch odlecieli, a nie ta reszta. 

 

:>

 

Nie wiem czego nie zrozumiałeś, ale chuj z tymi dyskusjami, skoki nigdy nie są sprawiedliwe, tym razem mamy dwa medale i jest pięknie :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kolek23 napisał:

Dopiero po 3 minutach zrozumiałem, że coś dziwnego dzieje się w Utah. Bucks wyszli piątką Giannis - Middleton - Mirotić - Ilyasova - Lopez :D

Giannis to w ogóle ciekawa kwestia z pozycjami. Jeśli przykładowo nie utrzymają Lopeza to nie zdziwi mnie jeśli już w kolejnym sezonie na BB-Ref będzie miał głównie centra wpisanego. Wtedy obskoczy każdą pozycję jako główną :D 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...