Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

krzysfiol

Zimowy livescore sportowy

Recommended Posts

Tupu tup po śniegu

Dzyń dzyń dzyń na sankach

Skrzypu skrzyp na mrozie 

Lepimy bałwanka 

• Like 3

Henry kontynuuje swój grudniowy show - siódmy TD w trzecim meczu.

Denver wygrali nagrodę na najgłupszy faul na koniec pierwszej połowy. Harris nie miał szans na rzucenie trójeczki, ale go sfaulowali na 0,4 sek przed końcem połowy i jeb: 3 rzuty wolne :)

Gortat mistrz. Tak się Jokic wkurwił za faul na Gortacie, że go sędziowie wyjebali :keke: 

No i Clippers 103 na liczniku po 3 kwartach :o 

@Ingenting polecam obejrzeć mecz Ravens @ Chargers :) Co to Baltimore gra w obronie.

Miałem oglądać Texans z Eagels, bo mecz o stawkę, ale ze mam ostatnio miętę do Browns, to zobaczymy jak wypadną przeciw Bengals. Pierwszy mecz był nawet niezły.

Browns chcą, żeby Mayfield pobił rekord TD dla rookies chyba, bo drugie podanie na TD  z poniżej 3 jardow. Ma 23 na te chwile, rekord należy do starszego Manninga (26).

Browns bedą niedługo naprawdę mocnym zespołem. Maja morze hajsu w cap, nie musza marnować pickow na QB i jak ich manager ogarnie ze dwa drafty jak ten tegoroczny, to będzie contender powiadam wam ;) 

Pan Rodgers niezła linijkę dzisiaj zmontował, 442 jardy i 4 TD, z czego jeden w dogrywce.

Jestem tak załamany wynikiem w FFL, że nawet postawa Rudolpha mnie nie wkarwia. Typ przez cały sezon robi po 1 lub 2 punkty, aż do momentu jak go w końcu posadziłem na ławce i zrobił 24. Przecież gdybym nie odpadł w pierwszej rundzie PO, to bym szalał i chodził po ścianach.

Tomlin chyba właśnie spierdzielil sezon Steelersom. 4&5 na 50 jardzie robił fake punt i nie wyszło. Steelers prowadzili 28-24. Kilka zagrań później już 31-28 dla Saints.

Inna sprawa, ze Saints uratowali sie przez pass interference.

uuu, Schuster fumble gdy już byli w zasięgu FG. Steelers musza wygrać z Bengals (izi), ale Ravens musza przegrać z Browns (raczej imposibru).

OKC vs Rockets. Czyli najlepiej, jakby oba zespoły przegrały! :)

Harden już wkurwia :keke: 

haha Dolphins ;)

Lions jak wydymali Packers fake’owym FG :lol: Kicker Detroit zaliczył TD-pass :D 

Półfinał MŚ w Datra na TVP Sport online.

Perriman zalicza TD przeciwko Ravens. :roll: Jak przez tego ciula odpadną z play-off, to masakra...

18 minut temu, Ingenting napisał:

Perriman zalicza TD przeciwko Ravens. :roll: Jak przez tego ciula odpadną z play-off, to masakra...

Lamar Mesjasz Jackson mówi „nie pozwalam”.

Ponadto Gwałtek właśnie zrobił pick-6.

Teraz, me_who napisał:

Lamar Mesjasz Jackson mówi „nie pozwalam”.

Ponadto Gwałtek właśnie zrobił pick-6.

Nie wiem co z tych dwóch rzeczy jest piękniejsze. :wub:

Obrona Bears jest :wub: 

18 minut meczu, Vikings zdobyli łącznie DWA jardy xD

No Bears - Saints to byłby piękny* mecz w NFCC.

*-pod względem taktycznym ;)

Mayfield ustanowił nowy rekord TD dla rookie QB - 27. Pobił dotychczasowego rekordzistę, niejakiego Peytona Manninga :) 

Niesamowite emocje w AFC North. Jak Browns ograją Ravens, to będzie niebywała historia.

Steelers wychodzą właśnie na 16-13.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...