Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gacek napisał:

Dla mnie nie było faulu przy pierwszym golu. Gdyby nie padła bramka, to nikt by nie zwrócił uwagi na to przewinienie w toku gry, gdyby do tego doszło na środku boiska, traktując to jako męską grę.

Tja, męska gra gdy faulowany ma obie nogi w powietrzu :lol:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Man_iac napisał:

Tja, męska gra gdy faulowany ma obie nogi w powietrzu :lol:

Przepisy jakoś regulują odmiennie sytuację, gdy faulowany ma dwie nogi w powietrzu?

Rozumiem Twoje rozżalenie, bo IMO niejeden sędzia by tu odgwizdał faul (a na 100% sędziowie hiszpańscy), ale dla mnie poziom tolerancji dla zagrań powinien być trochę większy niż "kontakt z piłkarzem znajdującym się w powietrzu = faul". Nie wiem jakie jest sędziowanie w Polsce, nie oglądam regularnie ligi, ale w Anglii czy (nieustawionych) meczach we Włoszech by tego nie odgwizdali.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Ja bym radził zacząć oglądać więcej ligi angielskiej a mniej pseudo hiszpańskiej. Kontakt był ale delikatny. Jak mamy gwizdac coś takiego to ja dziękuję. 

Fakt, w Anglii jeżdżą lewą stroną, to i pewnie prawa fizyki mają inne. Tam zapewne chłop, który zostaje pchnięty w plecy, będąc w powietrzu, jeszcze by to wykorzystał. Wywinął potrójne salto i skutecznie wybił piłkę, do której skakał. A u nas cholera zalicza pusty przelot.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gacek napisał:

Przepisy jakoś regulują odmiennie sytuację, gdy faulowany ma dwie nogi w powietrzu?

Rozumiem Twoje rozżalenie, bo IMO niejeden sędzia by tu odgwizdał faul (a na 100% sędziowie hiszpańscy), ale dla mnie poziom tolerancji dla zagrań powinien być trochę większy niż "kontakt z piłkarzem znajdującym się w powietrzu = faul". Nie wiem jakie jest sędziowanie w Polsce, nie oglądam regularnie ligi, ale w Anglii czy (nieustawionych) meczach we Włoszech by tego nie odgwizdali.

To że nie zawsze to jest wychwytywane to nie znaczy, że nie jest faulem bo od tego jest Var żeby takie sytuacje wychwytywać. Ma prawo to przejść tylko w sytuacji, gdy Var się nie sprawdza (bo nie ma akcji bramkowej). Wytrącenie z równowagi w momencie gdy piłkarz jest w powietrzu nigdy nie jest twarda walką bo piłkarz bez kontaktu z ziemi nie ma najmniejszej szansy takiej walki podjąć.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Anglii walczą o piłkę a sędziowie na to pozwalają.

A w tamtej sytuacji miałeś walkę o piłkę? Bo ja widziałem gracza Cracovii skaczącego do piłki i gracza Wisły, który go popycha, co zresztą sam przyznałeś. 

Ta sytuacja nie miała nic wspólnego z obustronną walką. 

Mnie też strasznie denerwują akcje, gdy małe dotknięcie, czy też walka bark w bark, powodują przesadzone reakcje. Ale czym innym jest fizyczna walka o piłkę graczy będących na murawie, a czym innym pchnięcie wyskakującego zawodnika, który traci jakikolwiek punkt podparcia.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...