Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie, czemu Zidane postawił na Navasa kosztem Courtoisa :-k Czyżby wiedział, że Belg wcale nie jest takim wielkim bramkarzem (jeśli chodzi o umiejętności ;) ) 

 

O, piękna interwencja Navasa właśnie :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KAGO napisał:

Ciekawi mnie, czemu Zidane postawił na Navasa kosztem Courtoisa :-k Czyżby wiedział, że Belg wcale nie jest takim wielkim bramkarzem (jeśli chodzi o umiejętności ;) ) 

 

O, piękna interwencja Navasa właśnie :D 

Kurtuła jest w słabszej formie (a kto nie jest w Realu? Chyba tylko Ruhhuljon i Vinicius). Do tego Navas więcej bazuje na dynamice, skoczności. 

Może dlatego :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Navasa zna, z nim wygrał 3 LM :) 

Znaczy, żeby nie było - dla mnie Navas jest po prostu lepszym bramkarzem od Kurtuła - brzmi to pewnie śmiesznie, ale Belg robi komiczne błędy i często się ośmiesza, a Navas jest bardzo solidny. Oby Zizou też to widział ;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KAGO napisał:

Znaczy, żeby nie było - dla mnie Navas jest po prostu lepszym bramkarzem od Kurtuła - brzmi to pewnie śmiesznie, ale Belg robi komiczne błędy i często się ośmiesza, a Navas jest bardzo solidny. Oby Zizou też to widział ;) 

No mówię, Belg nie zrobił nic, żeby przekonać do siebie kogoś z zewnątrz - a Navas miał tę przewagę, że Zizu go zna. Jakby Kurtuła miał level na przykład ter Stegena, to by nikt go nie ruszył.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

No mówię, Belg nie zrobił nic, żeby przekonać do siebie kogoś z zewnątrz - a Navas miał tę przewagę, że Zizu go zna. Jakby Kurtuła miał level na przykład ter Stegena, to by nikt go nie ruszył.

Tak, ale jakby prawdą była łatka, jaka przyległa do Belga, że jest w topce bramkarzy świata, to Zizou chyba by nie posadził go na ławce tylko dlatego, że lepiej zna Navasa :-k tak to rozumuję, może błędnie, dlatego pytam :) 

Odnośnik do komentarza
Angielscy komentatorzy jednogłośnie- faul na Asensio był oczywisty.
Chyba coś nie teges z VARem jest. 
 
 
Teraz powinna być czerwona dla Bale`a. Bezapelacyjnie! łokciem chamsko w twarz obrońcy. 
Od kilku miesięcy hiszpańscy sędziowie znów zaczęli wierzyć bardziej w swoje umiejętności niż w var :(



Sytuacja z zeszłego tygodnia. Nawet nie spojrzeli na var...
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Od kilku miesięcy hiszpańscy sędziowie znów zaczęli wierzyć bardziej w swoje umiejętności niż w var :(



Sytuacja z zeszłego tygodnia. Nawet nie spojrzeli na var...

 

W sytuacji z Asensio posłuchał kolegów z wozu, tamci jacyś ślepi. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...