Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Brudinho napisał:
18 minut temu, Man_iac napisał:
No ja tam faulu nie widziałem. Bardziej zastanawiałem się, czy spalonego nie było, ale powtórki wyjaśniły, że nie. 
 
Barca zaczyna na zdecydowanie zbyt dużo pozwalać. 

No bez kitu Langlet nie miał jak walczyć o piłkę bo koleś na nim wisiał. Ostatnie co bym tam próbował znaleźć to spalony

Może będzie jeszcze jakaś powtórka, to się przyjrzę, ale tak wcześniej oglądając mam wrażenie, że obaj się siłowali i po prostu Langlet przegrał. A takie faule to się tylko dla Realu przed epoką VAR gwizdało :kekeke:

 

I Dembele 5-1 :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.02.2019 o 23:24, Feanor napisał:

 

Tak jak wspomniałem, VvD robi różnicę. To będzie inna drużyna. Nie znaczy to, że jestem całkowicie pewny siebie, LFC płaci ciągle za fenomenalny grudzień, myślę jefnak że złapie jeszcze drugi oddech. 

 

I nadal uważam Liverpool za faworyta. 

 

No więc tak :)

 

VvD robi różnicę. A Wasze uwagi o karnym... :lol: Nawet Lewy przed chwilą powiedział, że żadnego karnego nie było. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, lad napisał:

W tamtym roku wiadomo było, że Liverpool trafi na Romę (można sprawdzić na forum), więc teraz sprawa tez jest jasna - Porto albo Tottenham.

Będzie Porto. Najsłabszy zespół więc na bank będzie w parze z Liverpool. 

 

Marciniak mistrz. Suarez depcze Denayera i w nagrodę dostaje karnego :/

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Włączyłem Slavie prowadząca z Sevilla 1:0 i zastanawiam się jak to jest możliwe, że Prazanie mogą mieć 8 Czechów w pierwszej 11 i za chwilę pewnie będą w 1/4 LE a u nas taka Legia, która zapewne znowu wygra lige, musi mieć 90% zawodników z innych krajów i jest takim gownem?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Scorpio napisał:

Włączyłem Slavie prowadząca z Sevilla 1:0 i zastanawiam się jak to jest możliwe, że Prazanie mogą mieć 8 Czechów w pierwszej 11 i za chwilę pewnie będą w 1/4 LE a u nas taka Legia, która zapewne znowu wygra lige, musi mieć 90% zawodników z innych krajów i jest takim gownem?

I dodajmy, że piłka czeska jest w dużym dołku jesli chodzi o jakość piłkarzy. Tak ogólnie. Bo jak widać jest znacznie wyższa niż np. polskich ;) 

Zgranie, budowa z głową, wyciąganie wniosków, cierpliwość. Tam to jest, tu nie. 

Sporo Czechów twierdzi, że (niby) między ich ligą a naszą jest różnica na naszą korzyść, jak między Eklapą a Bundesligą. 

 

No i ograniczenia- w ichniejszej lidze może być max 5 zawodników zagranicznych na boisku. U nas kto co chce w zasadzie. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...