Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Mylę się, czy w tym starciu piłkarza Arki z Cafu w polu karnym, Portugalczyk go nie trafił? W sensie za wysoka noga, wznowienie z wolnego - jasne, ale on padł z krzykiem, jakby dostał niezłego gonga, a na powtórce wydawało się, że Cafu ściął powietrze? :-k 

Odnośnik do komentarza
Jeśli to tak działa, to jak możesz skrytykuj Piątka, bo wypadałoby coś strzelić dzisiaj :-k 
Bez przesady to był wolny więc podszedł i pierdolnął ;) Gattuso też tak jak ja ma dosyć patrzenia na grę od której rzygać się chce więc spierdolił na trybuny xd xD
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

Biglia ahahahaha 1:0 po faulu którego nie było....

Bo ja wiem, Paqueta nieprzypadkowo IMO nie był w stanie oddać czystego strzału, bo go zahaczył obrońca.

Mecz dramatycznie zły, tylko ten wolny go ratuje.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Brudinho napisał:

Bez przesady to był wolny więc podszedł i pierdolnął ;) Gattuso też tak jak ja ma dosyć patrzenia na grę od której rzygać się chce więc spierdolił na trybuny xd xD

Dziękuję!! 

Odnośnik do komentarza

Sędzia ze dwie minuty kombinował jak anulować tę bramkę, co za lol :lol: bramka ewidentnie prawidłowa, jeszcze nie widziałem, by tak na siłę czegoś szukali.

Ale wykończenie Piątka i chwilę wcześniej jego złożenie się do przewrotki to ja szanuję. Wszedł do ataku Castillejo i od razu Piątek się pojawił w grze, wcześniej wyłączony przez godzinę.

Odnośnik do komentarza
Sędzia ze dwie minuty kombinował jak anulować tę bramkę, co za lol bramka ewidentnie prawidłowa, jeszcze nie widziałem, by tak na siłę czegoś szukali.
Ale wykończenie Piątka i chwilę wcześniej jego złożenie się do przewrotki to ja szanuję. Wszedł do ataku Castillejo i od razu Piątek się pojawił w grze, wcześniej wyłączony przez godzinę.
Szukali pewnie kontaktu Castilejo z piłką, bo chyba wtedy byłby spalony xD
Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

Nie no nie ma po co. Napisałem coś, chłopaki przeczytali i powiedzieli "Panie Brudi chuja się Pan zna" ale miło z ich strony ;)

Dobra, zobaczę twitter Eleven i co tam nasmarowałeś. I potem sobie obejrzę po bramce Milanu :keke: 

 

Edyta: ten o Bigli?

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...