Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Scorpio napisał:

Everton :*

 

Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, nie daliście dupy! :)

E-e-e synek, prawilnie przypomnę kwiecień 2012 i 4:4 z United na Goodison, które praktycznie zadecydowało o tytule dla City. Wiadomo ta końcówka z QPR się zapisała w historii, ale to Everton zadał killer blow United w tamtym sezonie.

 

Dwóch położeń się na Goodison nie będę gloryfikował, ale City bardzo dużo zawdzięcza Evertonowi.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, kiedy nadejdzie taki sezon, że ktoś rzeczywiście zdetronizuje Juventus :-k Bo na razie się na to nie zanosi. Szkoda Milika mi tylko osobiście, bo Carletto ostatnio wybiera go kosztem Mertensa, a tutaj taki cios dla Polaka :/ 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KAGO napisał:

Ciekawe, kiedy nadejdzie taki sezon, że ktoś rzeczywiście zdetronizuje Juventus :-k Bo na razie się na to nie zanosi. Szkoda Milika mi tylko osobiście, bo Carletto ostatnio wybiera go kosztem Mertensa, a tutaj taki cios dla Polaka :/ 

 

Juventus ponownie zdetronizować może kolejne Calciopoli ;) Innych szans nie ma. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilón; Modrić, Casemiro, Kroos; Lucas Vázquez, Benzema, Vinícius.
Ławka: Keylor, Marcelo, Vallejo, Valverde, Ceballos, Asensio i Bale.

AFC Ajax: Onana; Mazraoui, De Ligt, Blind, Tagliafico; Van de Beek, De Jong, Schøne; Ziyech, Tadić, Neres.
Ławka: Varela, Veltman, Sinkgraven, Labyad, De Wit, Dolberg i Huntelaar.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, pescar napisał:

Bale parodysta na ławce, a Isco na trybunach :/ 

I tak ostatnie podrygi Bale`a w klubie. Myślę, że jakby strzelił gole w każdym meczu LM do samego końca to i tak nie zostanie. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...