Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Chelsea wygrywa z trudem 2-1 z Fulham, bramkę dającą trzy punkty strzela Jorginho, a Kepa ratuje drużynę, wykonując kilka kosmicznych parad, tyle się działo w derbach :-k 

 

90 minut oglądania fatalnego Hendersona, będzie ciężko :-k 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, wojt3k napisał:

@lad pewnie się nie zgodzi, ale podoba mi się gra DCL i to nie tylko w tym spotkaniu. Jeśli nabierze doświadczenia i opanowania to może będą z niego ludzie.

tak a propos, ten mecz jest na razie strasznie chujowy :keke: obie drużyny nie potrafią celnie podać na odległość 10 metrów. Trudne do przyjęcia po El Clasico :D

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem kilka streamów i na każdym mam spore opóźnienia, tak wiec każdy Wasz wpis w temacie to stan przedzawałowy i myśl - o, pewnie strzelił Liverpool ;P

 

1 minutę temu, lad napisał:

Ja pierdolę. THeo Walcott jest w  topie panteonu najbardziej nielubianych przeze mnie piłkarzy Evertonu.

 

Najlepiej opłącany kopacz w tym zespole :laugh: 

Nie wiem czemu nie grają Lookmanem, gorszy nie jest a przynajmniej ma potencjał

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wojt3k napisał:

Sprawdzałem kilka streamów i na każdym mam spore opóźnienia, tak wiec każdy Wasz wpis w temacie to stan przedzawałowy i myśl - o, pewnie strzelił Liverpool ;P

 

Nie wiem czemu nie grają Lookmanem, gorszy nie jest a przynajmniej ma potencjał

Nawet na ławce go nie ma. Nie rozumiem tego, ale jemu chyba ten Everton nie pasuje. W Lipsku grał fajnie, a tutaj już trzeci (czwarty jeśli lcizyć Unswortha) menedżer na niego nie stawia.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...