Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy Kante z czerwoną ;) 

 

Ale właśnie wielki szacun też dla Vertonghena za to zastopowanie dobitki Auby, klasa :) 

 

FT 1-1. Dla mnie wynik idealny dla Chelsea i United :-k Szkoda tych błędów sędziowskich. 

Odnośnik do komentarza

Chciałem obejrzeć Schalke z Fortuną, ale Durda i Mielcarski nie dość, że są chujowymi komentatorami, to ich pojęcie o Bundeslidze jest mgliste w najlepszym przypadku. Rożne miewam zdanie o komentatorach Eleven, ale w temacie BuLi biją ekipę C+ na głowę. Włączyłem na mecz Eintrachtu z Hoffenheim i słychać, że ludzie, którzy komentują ten mecz siedzą w temacie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Chciałem obejrzeć Schalke z Fortuną, ale Durda i Mielcarski nie dość, że są chujowymi komentatorami, to ich pojęcie o Bundeslidze jest mgliste w najlepszym przypadku. Rożne miewam zdanie o komentatorach Eleven, ale w temacie BuLi biją ekipę C+ na głowę. Włączyłem na mecz Eintrachtu z Hoffenheim i słychać, że ludzie, którzy komentują ten mecz siedzą w temacie.

no i przegapiłeś bramkę dla Fortuny, o

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

no i przegapiłeś bramkę dla Fortuny, o

Chyba nawet dwie, ale jednej nie uznali. Za to we Frankfurcie widziałem dwie uznane ;) 

 

FCN 0-1 i chyba nie ma pomysłu na Lipsk, bo 1 strzał niecelny przeciwko 7 strzałom gości (4 celne) :( 

No i jeszcze zmarnowany karny. Ja jebie, Everton do kwadratu.

Odnośnik do komentarza

Kurde, mega się cieszę, że Boruc wrócił w łaski i posadził Begovicia na ławce (słusznie zresztą), ale po ostatnim meczu z Arsenalem, gdzie wpuścił piątkę, teraz kalendarz go nie oszczędza i na rozkładzie City :/ Na razie szesnaście minut i 0-0, jest dobrze :keke:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, KAGO napisał:

Kurde, mega się cieszę, że Boruc wrócił w łaski i posadził Begovicia na ławce (słusznie zresztą), ale po ostatnim meczu z Arsenalem, gdzie wpuścił piątkę, teraz kalendarz go nie oszczędza i na rozkładzie City :/ Na razie szesnaście minut i 0-0, jest dobrze :keke:

City na stojąco, tak samo jak w ostatnich kilku meczach :/

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...