Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, KAGO napisał:

Sarri w pomeczowym wywiadzie dla Sky Sports powiedział, że ta zmiana spowodowana była pierwotnym sygnałem o skurczach Kepy, dopiero jak lekarz klubowy znalazł się koło ławki rezerwowych to poinformował go, że z Kepą jest wszystko okej i może kontynuować grę. Sarri generalnie ocenił to jako "nieporozumienie". Prawda czy nie, zachował się bardzo elegancko, bo publiczne pranie brudów to ostatnia rzecz, jaka pewnie tej drużynie byłaby teraz potrzebna. 

"...trudno, czasem się przegrywa, czasem wygrywają inni. Nie będę zmieniał drużyny i jestem pewien, że Kepa zagra w pierwszym składzie w przyszlym tygodniu z Gillingham"

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Reaper napisał:

Nawet strona o Realu pisze, że przeciął powietrze, ale jak dla mnie to za każdym razem przejeżdża mu korkami po nodze :-k No i ogólnie taka interwencja w polu karnym dość zamaszysta, dziwna trochę.

 

A chciałem napisać jakiś esej, ale chuj. Gwizdnął to gwizdnął :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pescar napisał:

Wypisz wymaluj pamiętne starcie Pepe i Alvesa w el clasico w LM. Wtedy byłą czerwona kartka i sytuacja nie w polu karnym. :_kidra:

 

No zgodzę się, ale kurde mamy czasy VAR ;) I tak przemyślałem, to sędzia mógł iść w zamiar w sumie :-k 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

No zgodzę się, ale kurde mamy czasy VAR ;) I tak przemyślałem, to sędzia mógł iść w zamiar w sumie :-k 

No właśnie o tym mówiłem, kto robi taki zamach w polu karnym przy rożnym (?), gdzie stężenie zawodników przeciwnika na m2 jest największe :-k Trochę odcięty prąd, tak samo jak Pepe wtedy (jemu się w tamtych czasach często prąd odcinał).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

nie zmienia to aktu że Casemiro żałosny

Ja nie jestem obiektywny, ale dla mnie nie ma w tym aż tak wiele teatru. Oberwał w nogę, podwinął ja po kopniaku (naturalny odruch, choć tutaj oczywiście efekt wyolbrzymiony). Jeśli tam było zahaczenie korkami (co ja tam widzę), to mogło to być bolesne. Nie do porównania do kilku innych takich akcji w stylu Rivaldo z MŚ.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Reaper napisał:

Ja nie jestem obiektywny, ale dla mnie nie ma w tym aż tak wiele teatru. Oberwał w nogę, podwinął ja po kopniaku (naturalny odruch, choć tutaj oczywiście efekt wyolbrzymiony). Jeśli tam było zahaczenie korkami (co ja tam widzę), to mogło to być bolesne. Nie do porównania do kilku innych takich akcji w stylu Rivaldo z MŚ.

 

E tam jeżeli tam był kontakt to niewielki.  Po pierwsze w ochraniacz, po drugie draśnięcie które w sumie powinno rozerwać getre. A najlepsze jest to, że po tym trafieniu/nie trafieniu Dacoure naciągnął więzadła :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Co za skład żwiru i papy zmontował Silva. Umieram ze śmiechu.

 

JAGIELKA, SCHNEIDERLIN, WALCOTT I CALVERT-LEWIN w pierwszym składzie. Mam retrospekcje z fleszami Koemana jak ten pies z wojny w Wietnamie.

Co za skład żwiru i papy zmontował Silva. Umieram ze śmiechu.

 

JAGIELKA, SCHNEIDERLIN, WALCOTT I CALVERT-LEWIN w pierwszym składzie. Mam retrospekcje z fleszami Koemana jak ten pies z wojny w Wietnamie.

Co za skład żwiru i papy zmontował Silva. Umieram ze śmiechu.

 

JAGIELKA, SCHNEIDERLIN, WALCOTT I CALVERT-LEWIN w pierwszym składzie. Mam retrospekcje z fleszami Koemana jak ten pies z wojny w Wietnamie.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...