Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, wwosik napisał:

ale nie bylo czasem tak ze na poczatku Nawalki to tak wlasnie grali? Lewandowski nie moze sam siedziec w polu karnym. jego role widzialbym jako zgrywajacego, podajacego. asyst ma sporo w tym sezonie.

 

nb jak gra Milik na skrzydle? kiedys tam bywal.

Jak grali? Lewandowski z Piatkiem? Milik to trochę inny typ napastnika - nawet teraz u Ancolettiego gra w sumie często takiego fałszywego napastnika przy 442 z Mertensem. Lewy i Piątek to podobna charakterystyka - wydaje mi się, że będzie to nieefektywne ale spróbować pewnie warto.

Odnośnik do komentarza

Kepa odjebał numer gorszy niż z jakiejś niedzielnej gierki pod dębami. Przy mniejszych foszkach zmienianych graczy zdarzało mi się mocno irytować, ale przynajmniej nie patrzyło na mnie pół piłkarskiego świata, zauważając że piłkarz ma mnie w dupie...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Obejrzałem sytuację i...zatkalo mnie. No jak piłkarz może odmówić zmiany? Ale dziwie się Sarriemu, że odpuścił. Powinien zaordynowac wyświetlenie numerów na tablicy i tyle. 

Ten ziomek co siedział w pierwszym rzędzie z nim i Zolą zdawał się go uspokajać. Kto wie, może po prostu doszedł do wniosku, że nie chce kontynuować tego festiwalu żenady, że pojawi się tabliczka ze zmianą, Kepa odmówi i co, wejdzie Sarri na boisko i będzie go siłą ściągał za fraki? Sytuacja kuriozalna, ale również uważam, że Kepa musi zapłacić - zarówno finansowo, jak i swoją pozycją w drużynie, bo tak zachować się nie może. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, bartrix napisał:

A ten przepis z 4 zmianą to nie działa w ten sposób, że jeśli w 90 min wykorzystasz 3 to tylko wtedy dostajesz dodatkową na dogrywkę? Pytam bo nie wiem

Byłem przekonany, że po wprowadzeniu Higuaina w dogrywce Chelsea wyczerpała już zmiany. No to sprostuję samego siebie ;) - po prostu dostaje się dodatkową zmianę.

https://www.efl.com/carabao-cup/about-the-carabao-cup/carabao-cup-rules--regulations/

"10.2 Where the Final Tie goes to extra time (in accordance with the provisions of Rule 14.6), then each Club participating in that Final will be permitted to use an additional substitute (in extra time only)."

 

Arrizabalaga odmawiający zejścia to niezły LOL. A Sarri, który nie potrafi przeforsować zmiany to tylko potwierdzenie, że Włoch jest już w tym klubie "dead man walking".

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, lad napisał:

Jak grali? Lewandowski z Piatkiem? Milik to trochę inny typ napastnika - nawet teraz u Ancolettiego gra w sumie często takiego fałszywego napastnika przy 442 z Mertensem. Lewy i Piątek to podobna charakterystyka - wydaje mi się, że będzie to nieefektywne ale spróbować pewnie warto.

Nie no, grali Lewandowski z Milikiem. Piątek się gdzieś tam jeszcze kopał z Cracovią i Zagłębiem.

 

Chodzi o to, że do czasu gdy urodzą się jacyś skrzydłowi to nasza gra jest do bólu przewidywalna. Zagranie na Lewandowskiego, ten przyjmie, utrzyma się i.... nic. Więc jakby było ich dwóch, to mogliby to prostą piłką: podanie i strzał rozegrać. Oczywiście widziałbym Lewandowskiego dwa kroki z tyłu, a Piątek na samej szpicy.

 

Uważam, że powinniśmy dopasować taktykę do zawodników, nie odwrotnie. A my ani skrzydłowych, ani bocznych obrońców poniżej 30-tki nie mamy. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BartuS napisał:

No wlasnie cala akcja jest dziwna, bo jezeli by wyswietlil i zmiana bylaby zasygnalizowana to zawodnik chyba nie moze odmowic zejscia? Zoltko za opoznianie, pozniej czerwo i tyle? :D 

No też nie łapię jak to jest technicznie możliwe. Że trener mówi jak ma być, zawodnik mówi spadaj, a sędziowie: "no przecież powiedział: spadaj!"

Odnośnik do komentarza

Sarri w pomeczowym wywiadzie dla Sky Sports powiedział, że ta zmiana spowodowana była pierwotnym sygnałem o skurczach Kepy, dopiero jak lekarz klubowy znalazł się koło ławki rezerwowych to poinformował go, że z Kepą jest wszystko okej i może kontynuować grę. Sarri generalnie ocenił to jako "nieporozumienie". Prawda czy nie, zachował się bardzo elegancko, bo publiczne pranie brudów to ostatnia rzecz, jaka pewnie tej drużynie byłaby teraz potrzebna. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...