Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie rozumiem co w tym jest umniejszającego. Pomijając to, że ja już jakiś czas temu straciłem wiarę w to, że ten klub idzie w dobrym kierunku (wręcz przeciwinie, imo to jest Aston Villa 2.0) i utarcie nosa Liverpoolowi to jedyne pocieszenie, to tak jak pisałem wcześniej - zwiększanie lokalnej dominacji Liverpoolu to gwóźdź do trumny Evertonu. Mistrzostwo LFC to najgorsze co może przydarzyć się Evertonowi.

 

Tradycja tradycją, ale rywalizacja Liverpoolu z Evertonem jest unikalna w skali świata. Nie ma zróżnicowania dzielnicowego, wyznaniowego, ideologicznego czy jakiegokolwiek innego. Sukcesy jednego klubu powodują odpływ lokalnych kibiców od drugiego, a to wpływa na wszystko - akademię (dominacja z lat 70 LFC zaowocowała pokoleniem Gerrardow i Fowlerów), finanse, perspektywy rozwoju czy atrakcyjność dla sponsorów i inwestorów. Hell, nawet na przychylność Rady Miasta - gdyby nie to, że obecny burmistrz Joe Anderson jest Niebieski, Everton mógłby pewnie pomarzyć o terenie w dokach pod nowy stadion, bo sprzeciw jest spory.

 

Jezeli Everton powstrzyma Liverpool przed zdobyciem tytułu będę wniebowzięty, ale jak zrobi to ktoś inny to będę równie zadowolony, bo w przeciwnym razie EFC może się po tym nie podnieść. 

 

No ale można to spłycać do „bitter Blues”. Whatever.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Mam nadzieje, że ten wynik poniesie City do końca, Everton dostanie w łeb od Cardiff, Silva wróci do Portugalii, a Everton z nowym menedżerem i kipiącym Goodison zabierze tytuł Liverpoolowi. Ale to byłaby historia. Jednym meczem Everton zniwelowałby lata niepowodzeń.

Ale czekaj, w zasadzie to czego oczekujesz od Evertonu w tym sezonie ze tak sie czepiasz Silvy? Przeciez miejsce w pierwsze 10tce to wielki sukces jak na Everton i wynik zdecydowanie ponad miare.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kuab napisał:

Ale czekaj, w zasadzie to czego oczekujesz od Evertonu w tym sezonie ze tak sie czepiasz Silvy? Przeciez miejsce w pierwsze 10tce to wielki sukces jak na Everton i wynik zdecydowanie ponad miare.

10 porażek w ostatnich 16 meczach nie wskazuje na to, żeby skończył w pierwszej 10.

 

Poza tym nie trolluj. 7-8 miejsce to powinno być absolutne minimum. Ten klub w ciągu ostatnich 12 lat dwa razy skończył poza ósemką.

 

No i wpierdol we wczesnych rundach obu pucharów jest nie do zaakceptowania. Nawet Martinez potrafił zrobić dwa półfinały.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

10 porażek w ostatnich 16 meczach nie wskazuje na to, żeby skończył w pierwszej 10.

 

Poza tym nie trolluj. 7-8 miejsce to powinno być absolutne minimum. Ten klub w ciągu ostatnich 12 lat dwa razy skończył poza ósemką.

Skoro 7 miejsce to powinno byc absolutne minimum, to ktory z zespolow  z pierwszej 6 - MU, MCity, Arsenal, Chelsea, Tottenham czy Liverpool - powinien wyprzedzic Everton, zeby ich wynik na koniec sezonu nie byl "absolutnym minimum"? Nie trolluj. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, kuab napisał:

Skoro 7 miejsce to powinno byc absolutne minimum, to ktory z zespolow  z pierwszej 6 - MU, MCity, Arsenal, Chelsea, Tottenham czy Liverpool - powinien wyprzedzic Everton, zeby ich wynik na koniec sezonu nie byl "absolutnym minimum"? Nie trolluj. 

W tej chwili - żaden. Natomiast ambicje klubu powinny być takie, żeby do tego dążyć. Nikt nie miałby do Silvy pretensji, gdyby było widać jakikolwiek progres na boisku, strategię i solidne fundamenty. Tymczasem Everton gra gorzej niż za Allardyce’a i prawdopodobnie skończy poza pierwsza 10 tracąc 30 goli ze stałych fragmentów gry.

 

Absolutne minimum to powiedzmy 8 miejsce i dobry cup run (tego nie bierzesz pewnie pod uwagę znając twoje teorie nt. Pucharów). Wszystko poniżej = porażka.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, lad napisał:

Ale ja nie rozumiem co w tym jest umniejszającego. Pomijając to, że ja już jakiś czas temu straciłem wiarę w to, że ten klub idzie w dobrym kierunku (wręcz przeciwinie, imo to jest Aston Villa 2.0) i utarcie nosa Liverpoolowi to jedyne pocieszenie, to tak jak pisałem wcześniej - zwiększanie lokalnej dominacji Liverpoolu to gwóźdź do trumny Evertonu. Mistrzostwo LFC to najgorsze co może przydarzyć się Evertonowi.

 

Tradycja tradycją, ale rywalizacja Liverpoolu z Evertonem jest unikalna w skali świata. Nie ma zróżnicowania dzielnicowego, wyznaniowego, ideologicznego czy jakiegokolwiek innego. Sukcesy jednego klubu powodują odpływ lokalnych kibiców od drugiego, a to wpływa na wszystko - akademię (dominacja z lat 70 LFC zaowocowała pokoleniem Gerrardow i Fowlerów), finanse, perspektywy rozwoju czy atrakcyjność dla sponsorów i inwestorów. Hell, nawet na przychylność Rady Miasta - gdyby nie to, że obecny burmistrz Joe Anderson jest Niebieski, Everton mógłby pewnie pomarzyć o terenie w dokach pod nowy stadion, bo sprzeciw jest spory.

 

Jezeli Everton powstrzyma Liverpool przed zdobyciem tytułu będę wniebowzięty, ale jak zrobi to ktoś inny to będę równie zadowolony, bo w przeciwnym razie EFC może się po tym nie podnieść. 

 

No ale można to spłycać do „bitter Blues”. Whatever.

 

Nie rozumiem, jak możesz nie rozumieć. 

 

Cytat

Jednym meczem Everton zniwelowałby lata niepowodzeń.

 

Jeżeli po sezonie, który byłby jedną wielką słabizną uznałbym, że odebranie Evertonowi mistrzostwa jednym meczem zadośćuczyniłoby mi to upokorzenie, to w istocie autoupokarzałbym się w tym samym momencie. Tym bardziej, że kibicuję LFC a nie Tranmere Rovers. 

 

Sami w ten sposób ustawiacie się w pozycji, w której wspominanie o „uśpionym gigancie” staje się błyskawicznie okazją do żartów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Dzisiaj Piątek to akurat mocno meh, broni go tylko statystyka goli - choć sam gol to
Ta akcja to piękne podsumowanie formy Hahahakana ;) Piłka na 18 metrze....bramkarz na 14, więc strzał na siłę :( Eh on powinien dostać trochę odpoczynku i grać na lepszej dla siebie pozycji.

A swoją drogą co sądzicie o ostatniej akcji Barcelony? Był karny?
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...