Skocz do zawartości

Tworzenie stron www


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
W systemie OVH naniesiona została blokada w ramach Pana hostingu na wykonywanie połączeń wychodzących TCP. Powodem tego było wykonywanie nadmiernych połączeń tego typu.
W celu przywrócenia dostępu proszę o modyfikację konfiguracji skryptów na hostingu w celu zmniejszenia ilości wykonywanych połączeń i informację zwrotną.

taka odpowiedz dostalem, ale dalej nie wiem w czym rzecz

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zna się ktoś na optymalizacji strony pod urządzenia mobilne na joomli? :P 

Posiadam stronę na joomli, którą udało mi się dociągnąć w speed insights do oceny 85-99, natomiast jeśli chodzi o komórki to wyciągam max 40 i nie jestem w stanie już tego zoptymalizować :/ W teście optymalizacji mobilnej wyskakuje ocena: "Strona jest dostosowana do komórek. Obsługa tej strony na urządzeniu mobilnym jest łatwa". Nie mam już specjalnie czego wyciąć. Jedynym rozwiązaniem byłoby amp Cache nie wiem natomiast o ile w tym przypadku spadnie odbiór strony.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Chyba najlepszym sposobem na optymalizację Joomli jest przeniesienie jej na Wordpressa? :-k ;) 

 

Zgadzam się :D 

Zmieniłem dodatek odpowiedzialny za wyświetlanie map google i podskoczyło powyżej 55 :P Z tego co mnie informują strony pomiarowe jeszcze mogę pomajstrować przy przekierowaniach oraz przy plikach js. Bez dodatku z mapą googla wykręcam 100 na komputerach i 69 na mobilnych :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Miał ktoś taki błąd? 


 

Cytat

 

BŁĄD: Pliki ciasteczek zostały zablokowane. Więcej na ten temat można przeczytać w dokumentacji lub spróbować na forum.


 

 

Jak wchodzę na wp-login.php, wp-admin w ogóle jest białą stroną. Inne strony na tym hostingu działają, sprawdzane na kilku przeglądarkach i kompach, to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Znacie szablon lub wtyczkę do wordpressa, która pozwala na coś w stylu "załatw sprawę" i otwiera się miejsce na wpisanie problemu, do którego zawsze można powrócić i do którego admin strony ma dostęp, aby odpowiedzieć, z powiadomieniami itp.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...