Skocz do zawartości

Tworzenie stron www


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...

Czy ktoś z Was miał do czynienia z Quick CMS firmy OpenSolution czy jakoś tak. Muszę postawić nowoczesną, responsywną stronę www o charakterze informacyjno-newsowym i zastanawiam się na czym ją postawić. Myślałem o WordPressie, ale oczywiście co chwile mi ktoś mówi, że to jest beee, że zżera zasoby, że to, że tamto...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

<a href="#footer" style=" font-family:Arial; font-weight:bold;" class="btn btn-skin scroll">Scroll do footera</a>

 

Chciałbym umieścić coś takiego, wie ktoś może jaka biblioteka js za to odpowiada? Ewentualnie co zjebałem w kodzie ;)

 

 

Mam te:

<script src="js/jquery-1.11.3.js"></script>
<script src="js/bootstrap.min.js"></script>
<script src="jquery.scrollTo.js" type="text/javascript" charset="utf-8"></script>
<script src="jquery.localscroll.js" type="text/javascript" charset="utf-8"></script>

Odnośnik do komentarza

adamus,

dzieki

 

p.s.

co słychać ;) ?

 

 

jmk, pokaż kod miejsca, do którego robisz odnośnik

 

zasadniczo może nie działa bo obiekt masz nie zdefiniowany, powinno być:

<h1 id="footer">bla bla bla tutaj jest obrazek albo tekst albo tabela w sekcji footer</h1>

 

wydaj mi sie, ze zamiast h1, za id moze posluzyc znacznik p, table, td, tr, chyba dowolnosc jest tutaj.

 

jak już jesteśmy przy takich skryptach, ktoś wie jak się nazywa gdzie jak skrolujesz to tak jakby przewija Ci sie caly ekran i dodatkowo zmienia sie tlo ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Problem jest taki, że jest to zadania na studiach, gdzie mam użyć js, a jednocześnie w ramach zaliczenia przedmiotu robię stronę pewnej organizacji, więc muszę łączyć funkcjonalność z wymaganiami.

 

Chodzi o zrobienie formularza imię, nazwisko, mail, treść wiadomości i przycisk wyślij, po wysłaniu ma iść na konkretnego maila, a dodatkowo pola imię, nazwisko i mail mają wyświetlać np. alerty, że nie wpisaliśmy nic albo wpisaliśmy błędnie (mail) lub za mało znaków (na czerwono) itp itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...