Jump to content
SpeedwayManager.pl

Wciel się w menedżera własnego klubu i wygraj atrakcyjne nagrody!

Recommended Posts

Przyjaciele, pragnę zaprosić Was do mojej gry. Powstała z pasji dla pasji. Mam nadzieję, że na tym forum znajdzie się chociaż kilka osób, których może ona zainteresować.

 

Speedway Manager to darmowy menedżer żużlowy. Zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie własnym klubem. Nie jest wymagana tematyka żużlowa, aby cieszyć się zabawą!

 

Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo podczas których gracz ma pełny wpływ na ich przebieg. Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze, w której codziennie coś się dzieje, a społeczność jest bardzo zaangażowana, nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorami, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt.

 

Co ważne, by grać w Speedway Manager nie musimy ściągać żadnych plików - wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie.

 

Premiera gry już 3 grudnia! Będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, m.in. laptop HP 2 w 1 czy fotel gamingowy Diablo Chairs.

 

Serdecznie zapraszam!
Marcin z SpeedwayManager.pl
Twórca gry

 

https://speedwaymanager.pl

 

contest.png

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...