Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam po długiej przerwie ? 
Po kilku latach przerwy, kiedy tylko instalowałem FM-a i szybko lądował na szaro na Steamie, pogrywam ostro w FM-a 2019. Podglądam sobie teraz Genie Scoutem ukryte atrybuty i próbuję zrozumieć: dlaczego dwóch zawodników o bardzo podobnych statystykach zachowuje się kompletnie inaczej? Jeden super forma, stabilna, regularnia, drugi kompletnie bez formy. Doprowadziłem obu zawodników do formy fizycznej, obaj mają wysokie atrybuty ważnych meczów, stabolności formy, wysoki profesjonalizm, determinacja - ogólnie powinienem mieć dwóch cyborgów, a mam jednego. Ja wiem, że to gra złożona, ale gdybyście mieli wybrać ze trzy, może cztery, atrybuty, które uważacie za kluczowe przed zakupem zawodnika, to co by to było? Zanim wrócę do grania w wersji mHC, chciałbym na nowo zrozumieć, czym ta gra się teraz kieruje. Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, M8_Pl said:

Witam po długiej przerwie ? 
Po kilku latach przerwy, kiedy tylko instalowałem FM-a i szybko lądował na szaro na Steamie, pogrywam ostro w FM-a 2019. Podglądam sobie teraz Genie Scoutem ukryte atrybuty i próbuję zrozumieć: dlaczego dwóch zawodników o bardzo podobnych statystykach zachowuje się kompletnie inaczej? Jeden super forma, stabilna, regularnia, drugi kompletnie bez formy. Doprowadziłem obu zawodników do formy fizycznej, obaj mają wysokie atrybuty ważnych meczów, stabolności formy, wysoki profesjonalizm, determinacja - ogólnie powinienem mieć dwóch cyborgów, a mam jednego. Ja wiem, że to gra złożona, ale gdybyście mieli wybrać ze trzy, może cztery, atrybuty, które uważacie za kluczowe przed zakupem zawodnika, to co by to było? Zanim wrócę do grania w wersji mHC, chciałbym na nowo zrozumieć, czym ta gra się teraz kieruje. Pozdro! 

Consistency — chyba że to ten atrybut stabilności formy (nie wiem jak jest w PL)

 

@ajerkoniak lubi to rozkminiać

Odnośnik do komentarza

Kocham FM-a :D

Mój najlepszy skrzydłowy złapał kontuzję. 5 tygodni out. Wrócił, doszedł do pełnej sprawności. Ostrożnie wprowadzam go do gry, wchodzi jako zmiennik w 60 minucie meczu. Niemal od razu zalicza asystę. 5 minut później łapie kolejną kontuzję. 8 tygodni out :/

 

Nasz najlepszy strzelec Liam Millar (ponad 100 bramek dla klubu) to ciekawy przypadek. Chłopak miewa straszne przestoje po czym wali dwa hat-tricki z rzędu :D

https://imgur.com/a/HNTeyxB

  • Jahu 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

MŚ 2022, faza grupowa. 

Katar - Haiti 1:3

https://imgur.com/a/bUl6r4v

 

Chcieliście pokonać cieniasów, co? Nie ma :D Nie będzie wstydu :D

W drugim meczu naszej grupy Chile zremisowało z Rumunią 1:1. Będę zadowolony z remisu z jednym z tych rywali, a przeszczęśliwy z dwóch remisów :D  

Ciekawe jak Polska sobie poradzi bez Lewego, który zrezygnował z gry w repce :(

 

Edycja: Wenezuela - Polska 2:2

Bramki samobój i Piątek :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Hue, hue, hue zremisowaliśmy z Rumunią grając w dziesięciu i wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca :D

https://imgur.com/a/G3KbrTU

 

Razem z nami z grupy wychodzi Rumunia, a Chile jedzie do domu.

W pierwszej rundzie fazy pucharowej zagramy z... Jamajką:D

 

Polska przegrała z Włochami, a i tak wychodzi z grupy z drugiego miejsca. Do wyjścia z grupy wystarczyły Polakom dwa punkty, wyprzedzili Wenezuelę i Zimbabwe lepszym stosunkiem bramek. 

 

Pełne drzewko :) 

https://imgur.com/a/G3KbrTU

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ten temat jest w miarę aktywny, więc przeniosę moje pytanie tutaj :)

 

Jak niektórym zapewne wiadomo, po 31 grudnia 2020 roku nie będzie już obsługiwany Adobe Flash Player. Przeczytałem przed chwilą informację, że przez to niektóre gry mogą się nie uruchamiać. Czy ten problem dotyczy również jakiejkolwiek wersji Football Managera (ja gram w FM 2016) ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2020 o 23:06, FM_king napisał:

Widzę, że ten temat jest w miarę aktywny, więc przeniosę moje pytanie tutaj :)

 

Jak niektórym zapewne wiadomo, po 31 grudnia 2020 roku nie będzie już obsługiwany Adobe Flash Player. Przeczytałem przed chwilą informację, że przez to niektóre gry mogą się nie uruchamiać. Czy ten problem dotyczy również jakiejkolwiek wersji Football Managera (ja gram w FM 2016) ?

Będzie działać

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

albo nie będzie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Haiti jednak nie zagra w finale MŚ ;)

W półfinale przegraliśmy z Portugalią 0:1 :)

Absolutnie wstydu nie ma :)

https://imgur.com/a/Ue7gXnP

 

W meczu o trzecie miejsce zagramy z Francją, która przegrała z Brazylią 1:2. Francji trzecie miejsce nie powinno interesować, wiec mogliby z nami przegrać ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...