Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Taktyka z dwoma napastnikami? Ciekawe.

 

Ja z kolei niestety zmuszony byłem przenieść się z Fernoy po 4 latach spędzonych tam do 1 ligowego słabeusza Longford. Na liście życzeń nie przybywało mi zawodników, którzy mogliby podnieść poziom drużyny a z obecnym składem szanse na awans były minimalne.

 

O angaż starałem się również w spadkowiczu z 1 ligi ale moją ofertę odrzucili, za to Longford się długo nie zastanawiało i oto jestem :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Finał Pucharu Anglii.

Blyth - Liverpool 0:3

Liverpool wystawił najsilniejszy skład, więc szans nie mieliśmy na nic :) Ale finał to i tak ogromny sukces :)

 

Podsumowanie sezonu 2020/2021

Blyth Spartans 

League Two: zwycięstwo

Puchar Anglii: finał

Puchar Ligi: półfinał

Johnstone's Paint Trophy: zwycięstwo

Najwyższa średnia ocen: Christian Hill - 7.38

Najwięcej występów: Kamil Miazek (BR) - 66

Najlepszy strzelec (jednocześnie Król Strzelców League Two): Liam Millar - 32 

Najwięcej asyst: Liam Millar i Christian Hill - 12 

Najwięcej MVP: Jensen Page i Liam Millar - 7

Żółte kartki: Harry Charsley - 10

Czerwone kartki: Jensen Page - 1

Najlepszy piłkarz sezonu wg kibiców: Christian Hill

Młody piłkarz sezonu: Christian Hill

Piłkarz sezonu League Two: Christian Hill

Menedżer sezony League Two: JA :D

W Jedenastce Sezonu League Two znalazło się 5 moich zawodników: Kamil Miazek, Salomon Wbias, Christian Hill, Ian Thorpe, Liam Millar :)

Haiti

Awans do MŚ :D

 

Ciekawostki

Mistrzem Niemiec został RB Lipsk, mistrzem Włoch Inter,  mistrzem Holandii PSV (Ajax ósmy), w Anglii podwójną koronę zdobył Liverpool (trener Guardiola, Klopp poszedł do Los Angeles FC),  Lech został mistrzem Polski, we Francji nuda i znowu PSG.

Ruch Chorzów awansował do Ekstraklasy, a Polonia Warszawa do II ligi :)

Bayern już bez Lewego który wylądował w MU wygrywa Ligę Mistrzów, a Barcelona Ligę Europy.

Mistrzem Europy została Francja (4:0 z Włochami w finale). Polska po wyjściu z grupy (Chorwacja, Bośnia i Niemcy - NIemcy zajęli ostatnie miejsce) przegrała z Francja 0:1.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, FM_king napisał:

Też mam siódemkę. A kiedy planujesz się przesiąść na Windowsa 10 ? Bo to kwestia czasu, ale słyszałem, że jeszcze rok-dwa lata spokojnie można "siódemkę" użytkować
 

Właśnie tak planuję :) Chyba, że kolejny FM mnie do tego zmusi, bo nie będzie działał pod 7 :)

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Właśnie tak planuję :) Chyba, że kolejny FM mnie do tego zmusi, bo nie będzie działał pod 7 :)

Skoro nie będzie już wsparcia pod "siódemkę", to całkiem możliwe, że FM 2021 nie będzie już działal na tym systemie. No ale przekonamy się o tym za niecały rok :)
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2020 o 19:47, Wujek Przecinak napisał:

Mamy do rozegrania kluczowy mecz w rozgrywkach Ligi Narodów. Kadra powołana, spokojnie sobie czekam na mecz. Nagle BUM, jeden z kluczowych zawodników ogłosił zakończenie kariery. Dobry moment sobie wybrał :/

Ja pamiętam ze starych FM-ów, że piłkarze kończyli kariery np. w trakcie mundialu czy Euro i przez to nie grali w finale ? Później ten błąd naprawiono. Dobrze, że jest też możliwość nakłonienia piłkarza do powrotu do kadry. W dawnych wersjach było to niemożliwe

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...