Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jakby byli w grupie mentoringu, gdzie któryś piłkarz ma większy wpływ na grupę, a mniejszy poziom determinacji to bym zrozumiał, a tutaj 2-3 zawodników notuje spadek determinacji o 1 co jakiś czas. No trudno, trzeba jakoś z tym żyć. Gdzieś wyczytałem na jakimś angielskim forum, że może być to spowodowane tym, że zawodnik ma większe CA niż powinien i dlatego determinacja mu leci w dół, ale w sumie takie spadki mają też piłkarze, którzy mają na przykład 2* umiejętności i 4* potencjału, więc chyba nie o to chodzi, ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Makk napisał:

Może chodzi, że przechodzą do lepszego klubu i są zadowoleni. Już nie muszą być zdeterminowani aby piąć się wyżej :-k

Po drugie- może trening trzeba lepiej ogarniać niż w poprzednich wersjach.

Po trzecie- zwykły bug ;)

Hmm pierwszy punkt raczej odpada, bo gdy z akademii przyszedl mi jakis talent to tak samo mu spadało. Po drugie treningi mam rozne w kazdym klubie, a tez spada. Pozostaje nam punkt trzeci :)

Odnośnik do komentarza

mam rok 2032 i od jakiegoś czasu menedżer rezerw, które nie mają swojej ligi nie organizuje springów swojej drużyny i nie mam gdzie ogrwać uzupełnienia pierwszego składu. Większość rezerw gra na wypożyczeniach, ale wcześniej mimo to było w miarę ok - zmieniałem chyba na wszystkie możliwe sposoby obowiązki w drużynie rezerw i nic... i jak tu grać? ;) Liga francuska.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sezon 2019/2020 podsumowanie.

 

National League: pierwsze miejsce, awans do League Two

Puchar Anglii: 5. runda 

FA Trophy: zwycięstwo

Najwyższa średnio ocen: Christian Hill 7.69

Najwięcej meczów: Kamil Miazek 55

Najwięcej bramek: Liam Millar 34

Najwięcej asyst: Christian Hill 21

Najwięcej nagród dla zawodnika meczu: Christian Hill 12

Najwięcej żółtych kartek: Nathan Phillips, Tom Thorpe 7

Najwięcej czerwonych kartek: Matthew Virtue 2

Piłkarz sezonu według menedżerów: jakiś leszcz z Chesterfield :/

Król strzelców: koleś z Wrexham :/

Piłkarz sezonu według kibiców: Christian Hill

Transfer sezonu: Nathan Pillips

Młody piłkarz sezonu: Christian Hill (23 lata, bardzo młody)

Menedżer sezonu: JA :D

 

Haiti:

Awansowaliśmy wyżej w ramach ligi narodów, wygraliśmy mecz towarzyski z Polską :D

 

Ciekawostki ze świata: mistrz Anglii - Manchester United, Niemiec - Werder Brema,  Hiszpanii - Barcelona, Francji - PSG, Holandii - AZ Alkmaar, Włoch - Napoli, Polski - Lech.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13 maja 2019 o 01:30, Wujek Przecinak napisał:

Opłaca się kupić FM-a 2019 :)

Ponawiam pytanie, a właściwie rozszerze. Czy FM19 jest wart zakupu? Dawno nie bawiłem sie w nowsze wersje (wciąż katuje FM12 :) ) ale widze, że na Steamie jest FM19 za 80zł do 9 lipca. Dlatego pytam czy warto go kupić już pomijając cene ale chodzi mi o grywalność, bugi,  itp?
 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Noodles napisał:

Ponawiam pytanie, a właściwie rozszerze. Czy FM19 jest wart zakupu? Dawno nie bawiłem sie w nowsze wersje (wciąż katuje FM12 :) ) ale widze, że na Steamie jest FM19 za 80zł do 9 lipca. Dlatego pytam czy warto go kupić już pomijając cene ale chodzi mi o grywalność, bugi,  itp?
 

 

Po kilku łatkach większych bugów nie zaobserwowałem :) Według mnie warto kupić, bo grywalność jest spora. Ok, trzeba się naklikać, ale jak ktoś lubi grzebać w taktykach, treningach będzie zadowolony. Silnik tez wydaje się w porządku. Dla mnie po kilku sezonach spędzonych w 2017 przesiadka na 2019 okazała się dobrym ruchem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...