Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim po krótkiej przerwie :)

 

Trochę mi się pływa po morzu północnym i norweskim, a więc czasu na granie mniej i słabo z internetem, to słabo z odzewem tutaj i z zapowiadaną opisywaną karierką. Mimo wszystko dalej kontynuuje podbój LaLiga z moim Realem Valladolid. I jak to idzie? A no idzie. Drugi sezon wyglądał tak:

 



qCTlrzi.png

 

nJK0sY0.png

 

Jak widać transfer Despodova spłacił się w 100%, wystrzelili dobrze Kuki i Andre Pereira oraz Febas - z zawodników zakontraktowanych rzecz jasna, zaś z wypożyczonych - każdy był trafiony, jednakże liderem drużyny został Valverde, nie raz ciągnął naszą grę. Co więcej? A no zwycięstwo z Realem na Bernabeu 6-5, czy z Barcą na Camp Nou 3-2, 1/8 Finału LE. To tak w skrócie. Teraz rozpoczynamy nowy sezon i mam nadzieję, że powalczymy już o LM. Ogółem odmładzamy skład, w mniejszej ilości stawiam na wypożyczenia i staram się kontraktować więcej graczy i póki co mam gotowy skład bez żadnego zawodnika na wypożyczeniu. Oczywiście jak trafi się coś konkretnego, to z chęcią sięgniemy po zawodnika. Kupiliśmy kilku nastolatków, po to, aby w przyszłości robili nam już robotę na plus. Zobaczymy jak długo posiedzę w Valladolid, bo coraz większe zainteresowanie jest moją osobą. Dla ekipy zrobiłem już sporo, bo drugi sezon w LE, zysk ponad 70mln euro na czysto.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brachu napisał:
6 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:
PA Liga Narodów Dywizja B. Mecz nr 5.
Haiti - Gujana Francuska 2:1
 
W ostatnim meczu z Martyniką wystarczy nam remis, żeby awansować emoji4.png 

Graty. Blyth Spartans już jest w Sky Bet League One ?

 

Ledwo w National zacząłem grać :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już kiedyś pisałem o tym, ale nikt mi nie odpowiedział, więc po jakimś czasie ponawiam pytanie. Miał ktoś problem ze spadającą determinacją u piłkarzy? I to nie są spadki po 0.2 pkt. tylko od razu cały jeden punkt spada. Jeżeli ktoś tak miał i sobie z tym problemem poradził to fajnie gdyby mógł mi pomóc. Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Duri_12 napisał:

Już kiedyś pisałem o tym, ale nikt mi nie odpowiedział, więc po jakimś czasie ponawiam pytanie. Miał ktoś problem ze spadającą determinacją u piłkarzy? I to nie są spadki po 0.2 pkt. tylko od razu cały jeden punkt spada. Jeżeli ktoś tak miał i sobie z tym problemem poradził to fajnie gdyby mógł mi pomóc. Z góry dziękuję ;)

Też mam taki problem i w sumie po teraz nie wiem o co chodzi. Kupuję zawodnika, po paru treningach patrzę na atrybuty i determinacja czerwona strzałka w dół

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...