Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Brachu napisał:

Znalazłem klub, ze względu na tego Pana:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paul_Wotton

Brachu stary wyjadacz, to dasz radę ogarnąć ;)

Z tego, co wiem- o oczy mi się obiło, że w FM19 jest jakiś bug z rożnymi, co daje sporą ilość bramek dla gracza. Może ktoś wypowie się lepiej zorientowany w temacie.

Odnośnik do komentarza
Brachu stary wyjadacz, to dasz radę ogarnąć
Z tego, co wiem- o oczy mi się obiło, że w FM19 jest jakiś bug z rożnymi, co daje sporą ilość bramek dla gracza. Może ktoś wypowie się lepiej zorientowany w temacie.
Obecnie gram w najlepszą wersję forever ;)

Inne jej mogą buty czyścić
Odnośnik do komentarza
Teraz, Brachu napisał:

Obecnie gram w najlepszą wersję forever ;)

Inne jej mogą buty czyścić

No wiadomo, ale ja już bym nie mógł się jakoś tak przestawić na wcześniejsze wersje. Po 14 może jeszcze sięgnę, do starego sejwa, ale odpalić np. 12 to już nie. Za duży staroć. I chyba bym się nie wkręcił na nowo.

To samo w CMa. Z rok temu odpaliłem, popykałem chwilę (uruchomiłem bez kulek i bez 3d :keke: ) i wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza

Udało się :D Przegraliśmy w Monachium, chociaż w ciągu ostatnich dziesięciu minut mieliśmy szansę na strzelenie trzech bramek. W Glasgow wciągnęliśmy Bayern w naszą grę, grali 4-1-2-3 i nie potrafili nam stworzyć żadnego zagrożenia. Strzeliliśmy jednego gola przez co Bayern jeszcze bardziej się otwierał. Później strzeliliśmy drugą bramkę, a goście kończyli w dziesiątkę. 1/4 LE dla nas :)

 

L00esFl.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie natury technicznej - zachciało mi się wymaksować FM-a pod kątem achievementów. Wiadomo, większość wpada sama przez progres w grze i rozgrywanie kolejnych sezonów, ale mam olbrzymi problem z zamieszczeniem filmu na YT i napisaniem czegoś na Twitterze. Podpiąłem konta na obu portalach i jeśli chodzi o wideo to próbowałem wszystkiego - wrzucić pojedynczą bramkę z meczu, jakieś dłuższe sytuacje, trafiają one na mój kanał na YT, ale gra tego nie odbiera jako zaliczenie osiągnięcia. Nie wiem, czy tu trzeba coś konkretnego zamieścić, ewentualnie w jakiejś innej formie? Klikałem w "Przejrzyj i udostępniaj wideo ze skrótami" i stamtąd wrzucałem skróty, ale nic to nie dało. Z Twitterem sprawa jest jeszcze bardziej tajemnicza - nie mam po prostu możliwości wrzucania tweetów. We wcześniejszych wersjach normalnie pojawiała się pod jakimiś "osiągnięciami" w grze opcja wrzucenia tego na Twittera, tutaj absolutnie nic. Czy po zdobyciu jakiegoś trofeum czy jakiejś passie zwycięstw z rzędu, kompletnie nic się nie dzieje. 

 

Jeżeli komuś się udało te osiągnięcia odhaczyć, będę wdzięczny za jakiś tip, bo może ja coś źle robię? :-k 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...