Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Anglii 5. runda

Blyth (CN) - Leeds (CH) 1:0 :D

https://imgur.com/a/KhBloh0

 

Po czerwonej kartce myślałem, że FM znowu nas wykorzysta seksualnie. Cztery minuty doliczonego czasu gry to już była mordęga. Modliłem się do słodkiego Allaha, żeby sędzia skończył już mecz :D

Udało się :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

no dobra... ma ktoś pomysł, dlaczego kulki mogą mi ciąć na trybie 2d? już wczoraj lekko cięły, ale zagrałem ledwie 3 mecze. a dzisiaj mam ochotę wyjebać laptop (nowy!) za okno.

 

procesor i7 8750H i GTX 1050 TI

 

wg systemu najnowsze sterowniki karty graficznej zainstalowane. jeszcze jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pulek napisał:

no dobra... ma ktoś pomysł, dlaczego kulki mogą mi ciąć na trybie 2d? już wczoraj lekko cięły, ale zagrałem ledwie 3 mecze. a dzisiaj mam ochotę wyjebać laptop (nowy!) za okno.

 

procesor i7 8750H i GTX 1050 TI

 

wg systemu najnowsze sterowniki karty graficznej zainstalowane. jeszcze jakiś pomysł?

U mnie tak się działo po apdejcie Windowsa. Pomogło mi albo cofnięcie tego całego update’u albo starsze sterowniki do karty - teraz już nie pamietam, ale któreś z tych dwóch na pewno.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, lad napisał:

U mnie tak się działo po apdejcie Windowsa. Pomogło mi albo cofnięcie tego całego update’u albo starsze sterowniki do karty - teraz już nie pamietam, ale któreś z tych dwóch na pewno.

nie wiem jak cofnąć jedno i drugie :/ ten problem nie jest jakiś globalny?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:
2 godziny temu, Pulek napisał:

no dobra... ma ktoś pomysł, dlaczego kulki mogą mi ciąć na trybie 2d? już wczoraj lekko cięły, ale zagrałem ledwie 3 mecze. a dzisiaj mam ochotę wyjebać laptop (nowy!) za okno.

 

procesor i7 8750H i GTX 1050 TI

 

wg systemu najnowsze sterowniki karty graficznej zainstalowane. jeszcze jakiś pomysł?

U mnie tak się działo po apdejcie Windowsa. Pomogło mi albo cofnięcie tego całego update’u albo starsze sterowniki do karty - teraz już nie pamietam, ale któreś z tych dwóch na pewno.

http://www.cmrev.com/forum/komentarze/sterownik-intela-specjalnie-dla-fm-2019,1,4959.html?fbclid=IwAR2nFtFyB4bggdNddb5JU3OygKUXs8WhhTuH5A4Gdzdj0iuTTcz4dUhwGt4

 

zrobiłem to, przez pierwsze kilka minut meczu było jakby dobrze, a po chwili znowu zaczęło ciąć :roll:

 

30 minut temu, Szymon Kąkol napisał:

U mnie po jakiejś aktualizacji sterowników gpu samo zmieniło się odpalanie FM-a na zintegrowanej karcie graficznej i też cięło strasznie 

u mnie było podobnie, ale zmieniłem grafikę na docelową (gtx 1050 ti) ale wciąż tnie :/ 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.01.2019 o 01:16, Wujek Przecinak napisał:

Puchar Anglii 5. runda

Blyth (CN) - Leeds (CH) 1:0 :D

https://imgur.com/a/KhBloh0

 

Po czerwonej kartce myślałem, że FM znowu nas wykorzysta seksualnie. Cztery minuty doliczonego czasu gry to już była mordęga. Modliłem się do słodkiego Allaha, żeby sędzia skończył już mecz :D

Udało się :D

 

 

co to za skórka ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.01.2019 o 18:23, Pulek napisał:

no dobra... ma ktoś pomysł, dlaczego kulki mogą mi ciąć na trybie 2d? już wczoraj lekko cięły, ale zagrałem ledwie 3 mecze. a dzisiaj mam ochotę wyjebać laptop (nowy!) za okno.

 

procesor i7 8750H i GTX 1050 TI

 

wg systemu najnowsze sterowniki karty graficznej zainstalowane. jeszcze jakiś pomysł?

Może zmiana tych ustawień pomoże -> https://community.sigames.com/faq/football-manager-2019/183_technical-support/186_pc/encountering-lagpoor-fps-when-running-matches-on-nvidia-graphics-cards-r794/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bartrix napisał:
W dniu 20.01.2019 o 18:23, Pulek napisał:

no dobra... ma ktoś pomysł, dlaczego kulki mogą mi ciąć na trybie 2d? już wczoraj lekko cięły, ale zagrałem ledwie 3 mecze. a dzisiaj mam ochotę wyjebać laptop (nowy!) za okno.

 

procesor i7 8750H i GTX 1050 TI

 

wg systemu najnowsze sterowniki karty graficznej zainstalowane. jeszcze jakiś pomysł?

Może zmiana tych ustawień pomoże -> https://community.sigames.com/faq/football-manager-2019/183_technical-support/186_pc/encountering-lagpoor-fps-when-running-matches-on-nvidia-graphics-cards-r794/

niestety, nie działa

 

jedyna opcja do której doszedłem, to włączenie programu GeForce Experience, i dopiero wtedy kulki nie mulą.

 

ogólnie podczas normalnego uruchomienia w trybie 2D mecz odtwarza się w 50 klatkach na sekundę i tnie, a po włączeniu tego programu dopiero wskakuje na 60 klatek i wtedy jest maks płynność. ABSURD, ale na tę chwilę tylko to mi pomaga. 

Odnośnik do komentarza

Miałem ten sam problem, u mnie zastosowanie Intelowskiego update do GPU pomogło, oraz wyregulowanie ustawien Nvidia pod maksymalną wydajność. Pomogło, mimo że nie jest to mega laptop. spróbuj w ramach testów Razar Cortex zainstalować, booster do gier. sprawdź i daj znać.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem jakąś dziwna zależność, oczywiście to może być przypadek. Póki co w każdej karierze, gdy już dostanę się na najwyższy poziom rozgrywkowy to czołowe ekipy słabną, robią jakieś bezsensowne transfery i miejsca w czołówce zajmują tak zwane ogórki. Denerwuje mnie to, bo chce każdą ligę wyciągnąć na maxa w rankingach, a te tak zwane ogórki nie umieją potem do żadnej fazy grupowej się dostać, chyba że mają zapewniony takowy udział. Tak miałem w Grecji oraz Holandii. O Anglii nie będę wspominał, bo tam połowa tabeli to hegemony. Ajax kupuje 32letniego Di Marie za 140 mln zł, by po roku go oddać na wolny kontrakt...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kraha napisał:

Miałem ten sam problem, u mnie zastosowanie Intelowskiego update do GPU pomogło, oraz wyregulowanie ustawien Nvidia pod maksymalną wydajność. Pomogło, mimo że nie jest to mega laptop. spróbuj w ramach testów Razar Cortex zainstalować, booster do gier. sprawdź i daj znać.

Niestety, ani jedno ani drugie. Ogólnie nie chciałbym instalować dedykowanego oprogramowania tylko do kulek. 

 

11 godzin temu, AeM_86 napisał:

Masz też obok zegara ikone baterii i tam jak klikniesz to jest suwak do przesuniecia na max wydajność.

Robiłem, niestety nadal bez zmian. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...