Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w United przezywam wzloty i upadki, gdzie moge juz objac fotel lidera, to przytrafia mi się mecz czy to ze stoke, czy innym blackburn gdzie pakuja mi po 5 bramek... Caly czas nie moge ogarnac zeby jeden napastnik sie okreslil jako lider i strzelal seryjnie. Mlody Gomes spuscil z tonu i ssie niemilosiernie, Greenwood dostal szanse w kolejnych 10 meczach gral a to z lawki a to w 1 skladzie i strzelil 6 bramek. Pozniej znowu opadl z sil. Pogba w tym sezonie nie potrafi strzelac bramek, Transfer Dybali powoli okazuje sie wypalem, moze nie strzela bog wie ile bramek ale ma sporo asyst. Zobaczymy jak to sie ulozy, poki co KMŚ i Puchar Ligi mamy. oraz 1/4 UCL

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kraha napisał:

Ja w United przezywam wzloty i upadki, gdzie moge juz objac fotel lidera, to przytrafia mi się mecz czy to ze stoke, czy innym blackburn gdzie pakuja mi po 5 bramek... Caly czas nie moge ogarnac zeby jeden napastnik sie okreslil jako lider i strzelal seryjnie. Mlody Gomes spuscil z tonu i ssie niemilosiernie, Greenwood dostal szanse w kolejnych 10 meczach gral a to z lawki a to w 1 skladzie i strzelil 6 bramek. Pozniej znowu opadl z sil. Pogba w tym sezonie nie potrafi strzelac bramek, Transfer Dybali powoli okazuje sie wypalem, moze nie strzela bog wie ile bramek ale ma sporo asyst. Zobaczymy jak to sie ulozy, poki co KMŚ i Puchar Ligi mamy. oraz 1/4 UCL

Opyl Pogbę :D

Odnośnik do komentarza

Macie też takie dziwne wpadki, tak jak ja, gdzie po 5 zwyciestwach z rzedu z topowymi rywalami trafiam na sredniaka, czy to Stoke czy Southampton i nagle porazki (2:5 / 0:6), gdzie nie mam nic do powiedzenia, jeszcze ten zjebany VAR, gdzie nie ma w ogole bramek :D nie moge tego rozkminić, bo chyba wolalbym przegrac z City 6:0 a takie Stoke rozjebac 10:0 :D

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kraha napisał:

Macie też takie dziwne wpadki, tak jak ja, gdzie po 5 zwyciestwach z rzedu z topowymi rywalami trafiam na sredniaka, czy to Stoke czy Southampton i nagle porazki (2:5 / 0:6), gdzie nie mam nic do powiedzenia, jeszcze ten zjebany VAR, gdzie nie ma w ogole bramek :D nie moge tego rozkminić, bo chyba wolalbym przegrac z City 6:0 a takie Stoke rozjebac 10:0 :D

To chyba klasyka FM-a :D 

Odnośnik do komentarza

No tutaj jest tego aż nadmiar... mam w tym sezonie 3 takie porażki z naprawdę słabymi drużynami. Teraz trójmecz z City, 2 x UCL i 1 x PL, pierwszy mecz wygrany 3:2 (wygrywaliśmy 3:0) i ustanowiony rekord zwycięstw z rzędu w UCL na 12. Zobaczymy jak pójdzie w lidze, bo walka o tytuł trwa między nami, Liverpoolem i City.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kraha napisał:

Macie też takie dziwne wpadki, tak jak ja, gdzie po 5 zwyciestwach z rzedu z topowymi rywalami trafiam na sredniaka, czy to Stoke czy Southampton i nagle porazki (2:5 / 0:6), gdzie nie mam nic do powiedzenia, jeszcze ten zjebany VAR, gdzie nie ma w ogole bramek :D nie moge tego rozkminić, bo chyba wolalbym przegrac z City 6:0 a takie Stoke rozjebac 10:0 :D

A mnie póki co irytuje inna rzecz, a mianowicie. Przed nami jakiś ważny mecz, europejskie puchary, krajowy puchar, jakiś rewanż itp itd etc. W meczu ligowym daje pograc rezerwom, przychodzi ten ważny mecz, wszystkie moje gwiazdeczki po 100% kondycji, wypoczeci usmiechnieci, patrze na przeciwników to po meczu ligowym zmachani. Wynik wydaje sie byc pewny,a  wtedy kubeł zimnej wody i porażka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Drugi sezon z Junajted zakończony. Na finiszu przegrywam walkę o BPL z Liverpoolem o 2. punkty, nawet gdybyśmy pokonali West ham w ostatniej rundzie (padł remis 0:0 - West Ham objawienie sezonu i 5 miejsce w BPL) to i tak różnica bramek, a następnie bezpośrednie mecze oraz ilość przegranych spotkań grały na naszą niekorzyść. Pobiłem jedynie klubowe rekordy w ilości zwycięstw w sezonie (30) oraz najmniejsza ilość remisów (3). Zwyciężyliśmy w Lidze Mistrzów, w 1/2 finału pogrom Liverpoolu (1:1 5:0) a finał z Atletico i zwycięstwo po karnych 9:8 (DDG strzelał jako ostatni i obronił strzał Oblaka). Dużo juniorów się pokazało w tym sezonie, dziwi fakt że Gomes, który rozegrał ponad 50 spotkań w sezonie i 30 w samej BPL nie otrzymał nagrody dla najlepszego młodego piłkarza, tylko jakiś grajek z looserpoolu z 2 występami... No ale cóż, witamy w fmie.

Odnośnik do komentarza
Drugi sezon z Junajted zakończony. Na finiszu przegrywam walkę o BPL z Liverpoolem o 2. punkty, nawet gdybyśmy pokonali West ham w ostatniej rundzie (padł remis 0:0 - West Ham objawienie sezonu i 5 miejsce w BPL) to i tak różnica bramek, a następnie bezpośrednie mecze oraz ilość przegranych spotkań grały na naszą niekorzyść. Pobiłem jedynie klubowe rekordy w ilości zwycięstw w sezonie (30) oraz najmniejsza ilość remisów (3). Zwyciężyliśmy w Lidze Mistrzów, w 1/2 finału pogrom Liverpoolu (1:1 5:0) a finał z Atletico i zwycięstwo po karnych 9:8 (DDG strzelał jako ostatni i obronił strzał Oblaka). Dużo juniorów się pokazało w tym sezonie, dziwi fakt że Gomes, który rozegrał ponad 50 spotkań w sezonie i 30 w samej BPL nie otrzymał nagrody dla najlepszego młodego piłkarza, tylko jakiś grajek z looserpoolu z 2 występami... No ale cóż, witamy w fmie.
Od kilku FM próbuje ruszyć w końcu ligę angielską. Do tej pory grałem przede wszystkim Lechem, Bayernem, Milanem, Spartakiem. W jednym z FMów miałem fajną przygodę z Montpelier oraz Rangersami. Teraz...no właśnie chyba czas na Anglię. Do Twojego postu zastanawiałem się jaki klub wybrać Milwall, Nothingham, Wimbledon czy West Ham, jako jedyny z BPL.
Lubię grać klubami "z historia", które aż proszą się o odbudowę i chyba właśnie przekonałeś mnie do poprowadzenia Młotów. Mam tylko jedno pytanie - jak noe doczytałem to przepraszam - jak wygląda sprawa brexitu ?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dokładnie nie wiem jak, bo nie skupiłem się na tym. odpale fma to wstawie dokladnie foto, ale po drugim sezonie, zeby zakontraktowac kogos spoza UK (i Irlandii) i nie liczac tych graczy ktorzy juz sa na wyspach (obojetnie z jakiego kraju) trzeba spelniac odpowiednie warunki, to znaczy zawodnik musi miec jakis % rozegranych meczow reprezentacyhjnych na przestrzeni ostatnich miesiecy czy roku (tutaj nie jestem pewien dokladnie) i te %% sa zalezne od rankingu FIFA jego kraju. Im nizsze miejsce tym wiecej spotkan musi rozegrac w ostatnich miesiacach dkla kadry. Na razie nie mam problemow, bo zaklepalem transfery przed koncem sezonu a wiec one mialy juz miejsce, jedynie terraz probujac wykrasc Barcelonie Shane Klaiverta nie zgodzil sie on na przejscie, bo nie dostal pozwolenia na prace (ma 14 czy 15 lat wiec nie lapie sie w zadna kadre w grze z tego co kojarze). To cos na takiej zasadzie. Z polecanych klubów, to wlasnie West Ham, Millwall, Leeds United, Nottingham Forest, Portsmouth, czy Sunderland itp (takie upadłe ekipy z BPL), ja myślałem nad AFC Fylde, ale to z innego powodu.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, hosearcadio napisał:

Od kilku FM próbuje ruszyć w końcu ligę angielską. Do tej pory grałem przede wszystkim Lechem, Bayernem, Milanem, Spartakiem. W jednym z FMów miałem fajną przygodę z Montpelier oraz Rangersami. Teraz...no właśnie chyba czas na Anglię. Do Twojego postu zastanawiałem się jaki klub wybrać Milwall, Nothingham, Wimbledon czy West Ham, jako jedyny z BPL.
Lubię grać klubami "z historia", które aż proszą się o odbudowę i chyba właśnie przekonałeś mnie do poprowadzenia Młotów. Mam tylko jedno pytanie - jak noe doczytałem to przepraszam - jak wygląda sprawa brexitu ?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

Można mieć bodajże max 17 obcokrajowców, czyli spoza UK. Reszta sami Brytyjczycy tylko

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kraha napisał:

Nie ma nic napisane odnośnie max obcokrajowców, tylko 8 wyszkolonych w kraju i max 25 zgłoszonych. Poniżej screen co do pozwoleń o pracę.

 

https://imgur.com/a/R5e2cyP

Gdy Wielka Brytania definitywnie wychodzi z UE to sie zmieniają przepisy i dochodzi to co pisałem wcześniej. Dla mnie to był problem, bo lubie z całego świata ściągać młodych zawodników, a moge mieć takich max 17. Jeśli się nie myle to zawodnicy, którzy sa w klubie przed ogłoszeniem tych przepisów nie sa brani pod uwage  jako ci obcokrajowcy, ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza

Wysłałem skrina i czytałem całą zakładkę  "ZASADY" i nie ma tam wzmianki o limicie obcokrajowców. Ba, mało tego rejestrowałem skład do rozgrywek i też tego nie było a mam kilka nazwisk spoza granic UK, które zasiliły moje szeregi teraz. Więc nie wiem skąd to wziąłeś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...