Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Mnie się FM przycina jak mam włączonych milion stron w przeglądarce i pamięć się zamula :)

Co do drugiego problemu to korzystasz z domyślnego skina czy jakiegoś innego?

 

Musiałem zmienić nieco ustawienia w laptopie i jest okej, nie mógłbym to być problem związany z mała ilością ram, cpu czy wolnym dyskiem stąd to pytanie, teraz wszystko już śmiga jak należy, 55-60fps więc jest okej.

 

Co do błędu z przejściem do meczu, to w sumie zacząłem nową karierę i błąd ustał, być może ja coś źle zrobiłem i tyle.

 

Póki co wczuwam się w grę, zacząłem sezon man utd i tak jak w fm18 miałem problemy z początkiem sezonu ze zrozumieniem taktyki przez zawodników i słabym początkiem sezonu tak i tutaj 0:4 ze Spurs, 2:1 z Cardiff i 0:0 z S'ampton. Fakt, że w sparingach ograłem i Real i Barce, ale to sparingi. Jedyne co zauważyłem to problem z karnymi, miałem ich łącznie ze sparingami 5 (po 1 w każdym ligowym meczu) i żaden nie został wykorzystany (2x Pogba, 2x Martial, 1x Sanchez), no ale zobaczymy. Cały mechanizm taktyki trochę chyba przekombinowany, ale może jak spędzę więcej czasu to przypadnie mi do gustu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam, zacząłem swoją przygodę z FM 2019 i nurtuje mnie rzecz, która we wcześniejszych wersjach nie występowała. Czy może mi ktoś powiedzieć czy u Was też już nie ma konkretnie określonej wartości klubu wraz z jego długami tylko jest napisany status (bezpieczny, bogaty itd.)? I sprawa ma się tak samo w zakładce świat>ranking>stan finansów, nie ma konkretnej wartości klubu tylko jego status finansów. Macie tak samo? Da się jakoś zrobić tak żeby wszystko było jak w poprzednich wersjach? 

Odnośnik do komentarza

Sam prowadze ManU  i jakoś idzie, fakt że może nie tak kolorowo jakbym chciał, ale jednak i kolejna rzecz, która rzuca mi się w oczy to ceny za zawodników, a mianowicie proponowane kwoty przeze mnie, które zostały odrzucone:

 

Frankie de Jong - 30~40 mln, Everton 30~40 mln, Chiesa 50 mln...

 

Jednakże zawodnicy Ci zmienili barwy klubowe za następujace kwoty:

 

de Jong -> Tottenham 15 mln

Everton -> Juventus 15 mln

Chiesa -> Chelsea 30 mln

 

O ch*j z tym chodzi...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brachu napisał:
W dniu 24.12.2018 o 21:25, Wujek Przecinak napisał:
Mamy supersensację emoji4.png
Puchar Anglii, 3. runda.
Blyth (CN) - Burnley (PL) 3:0
Zajebisty prezent świąteczny od FM-a emoji3.png

Graty

Oszukałem FM-a :D

W kolejnej rundzie zagramy z Brentford. Teoretycznie powinno być łatwiej :) Nabijemy trochę kasy dzięki Pucharowi Anglii :)

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszym sezonie w Man Utd. Co do wyników to:

 

- 5. miejsce w Premier League (1 pkt straty do 4. Chelsea i 2 pkt straty do 3. Man City, Mistrz Arsenal 89 pkt, Liverpool 88 pkt)

- 1/4 Finału FA Cup, przegrany ze zwycięzcą L'poolem

- 1/4 Carabao Cup, przegrana z Cardiff

- Zwycięstwo w Lidze Mistrzów, finał 4:1 z PSG (2x Rashford, Martial, Belotti

- Gdy Pogba, Mata i Rashford byli w formie to gra się układała

 

Przez większość sezonu grałem, ustawieniem 1-3-2-2-3, jednakże były mecze gdzie gra się nie układała jak należy i przechodziłem do ustawienia 1-4-4-2, jednakże zależało mi na grze 3 stoperami, gdyż mam aktualnie ich 5 w zespole (Manolas, Rugani, de Ligt, Bailly i Lindelof), w tym sezonie skupiałem się właśnie głównie na taktyce i były mecze, że co bym nie wymyślił, to nie przynosiło żadnych korzyści. Nie potrafiłem pokonać w tym sezonie Liverpoolu, jechali po nas jak po gównie, 4:0, 5:3, 2:2 i miałem serię trzech porażek 1:0 z ekipami z dołu tabeli, gdzie traciliśmy bramki w 90' ... Taktycznie, jak zawsze w każdym fmie gdy zaczynam mam problem ze skutecznością napastników i tak naprawdę gdybym nie sprowadził w zimę Belottiego to nie ruszyłaby machina, bo w połowę sezonu dogonił strzelecko Rashforda i Martiala, gdzie Sanchez grał piach, Lukaku 3 bramki, na plus Mata i Pogba (po 15 bramek) i wprowadzany młody Angel Gomes.

 

Jest kilka rzeczy, które mnie denerwują bardziej niż w poprzednich fmach, tak jak wspomniałem to właśnie transfery i kwote oczekiwane od mojego zespolu vs inne kluby, dodatkowo nagla utrata koncentracji waznych zawodnikow w trakcie meczu, albo wedlug mnie dziwna reakcja na polecenia... Glupie straty i dziwne rozegrania pilki, ale to moze byc wina ustawienb taktycznych... z kosmetycznych wad to nie widze podanego nigdzie WZROSTU i WAGI gracza, moze szczegol ale jednak przeszkadza brak tego elementu, gdzie zawsze to bylo. W kolejnym sezonie skupie sie na przebudowie sztabu i na rezimach treningowych bo glownie polecilem to asystentowi, jednakze przed wazniejsza kariera trzeba troche to ogarnac.

 

Ogólny bilans spotkań

 

Rozegrane: 58/ Wygrane: 33/ Remisy: 14/ Porażki: 11// % Zwycięstw: 56%// Bramki strzelone: 104/ Bramki stracone: 61

 

Jeszcze rozegramy jeden sezon i wtedy można kombninować ciekawszą karierę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...