Jump to content
Sign in to follow this  
queen

Living On My Own

Recommended Posts

W FM 2019

Baza danych: 19.1.0.

Ligi: Anglia (2), Irlandia Północna (1) i Szkocja (1).

Liczba graczy: ok. 35 tys.

Klub: Rangers FC.

Zasady: własne.

 

1 listopada = początek rozgrywki w nowej odsłonie pożeracza czasu braci Collyer. Obejmuję stery Rangers z ambitnym planem zabawienia na Ibrox przez długi czas. Docelowo chciałbym powtórzyć wyczyn genialnej ekipy z lat 90’, która przez 9 lat z rzędu dzierżyła mistrzowski tytuł. W pierwszym roku chciałbym jak najdłużej utrzymać się w walce o pierwszą lokatę, bo na ten moment Celtic jest o kilka długości przed nami - mistrzowski tytuł byłby istnym cudem. Jednocześnie celuję w finały krajowych pucharów (może przy odrobinie szczęścia uda się coś wygrać), a na europejskich murawach chciałbym dojść do fazy grupowej Ligi Europy. Jak będzie czas pokaże, ale już teraz zapraszam do lektury. Postaram się żeby wyglądało to przyzwoicie.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Brzmi dobrze, powodzenia! 

Share this post


Link to post

Fajnie. Rangersi to też jeden z moich pomysłów na większy projekt w tym FM :) Może się doczeka realizacji, ale póki co będę śledził jak będzie to wyglądało u ciebie. Powodzenia.

 

A propos Rangers z lat 90. to polecam obejrzeć mecz przeciwko Aberdeen z '96. Można sobie przypomnieć jakim potworem był Gazza.

 

 

 

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...