Jump to content
COF

Trójmiasto i okolice

Recommended Posts

"Doskonała lokalizacja", ani "samo centrum Gdańska" to to nie jest. Generalnie ta okolica jeszcze niedawno nie należała do najprzyjemniejszych, może niekoniecznie niebezpiecznych, ale strasznie zaniedbanych, od jakiegoś czasu rewitalizują te okolice, ale samotnych wycieczek nocą bym nie polecał po sąsiedztwie. O samym hotelu nic nie wiem, oprócz tego, że musi być bardzo nowy, bo jeszcze 2 lata temu tam nic takiego nie było.

Dzięki, mamy rezerwację już na noc 28/29 sierpnia tu;

https://www.google.pl/maps/place/Hotel+Impresja/@54.3650239,18.6258123,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x82386cf9ca68ee08!8m2!3d54.3652239!4d18.6323354

Praktycznie przy szpitalu. Jakby się jednak udało coś fajnego znaleźć w terminie 27/28 sierpnia to byśmy mieli dodatkowy cały dzień na zwiedzanie :) Więc szukam czegoś mniej więcej w jednym miejscu.

To wygląda świetnie:

https://www.booking.com/hotel/pl/shipyard-apartment-gdansk.pl.html?aid=1288297;label=metagha-link-mapresultsPL-hotel-87035_dev-desktop_los-1_bw-2_dow-Sunday_defdate-1_room-0_lang-pl_curr-PLN;sid=c9efdcefbe4e9b80804a3e83882cdde5;atlas_src=hp_iw_title;checkin=2017-08-27;checkout=2017-08-28;dist=0;group_adults=2;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srpvid=29e29929d2500245;type=total&

To jest centrum i najbliżej takie miejsce dla wypadu na zwiedzanie? Przyjechalibyśmy w niedzielę rano, cały dzień wolny, spanie tutaj, w poniedziałek od rana wolny, tylko do zameldować się w tej Impresji i lekarza mam na 17:00, we wtorek znowu mamy cały dzień aż do pociągu wieczorem.

W weekend będziemy z Puckiem w Gdyni, jakby ktoś chciał się ustawić na jakieś spotkanie, to zapraszam.

Mówimy o sobocie? Obok jest pub alebrowaru, dobre piwko można wypić.@beeres jesteś na miejscu czy znowu Cię gdzieś wywiewa?

ja jade w delegacje, wiec nie wiem o ktorej bede na chodzie a o 19 mam być pod tucholą, wiec potwierdzę się w piątek

3 godziny temu, szramek napisał:

Mówimy o sobocie? Obok jest pub alebrowaru, dobre piwko można wypić.@beeres jesteś na miejscu czy znowu Cię gdzieś wywiewa?

Chyba będę w Trójmieście.

Przyjeżdżamy w piątek i cały wieczór mamy wolny, ewentualnie sobota, ale do godzin popołudniowych (17-18), bo później śmigamy na 30 urodziny znajomego.

Co można na szybko zobaczyć w okolicach Hotelu Almond. Przyjeżdżam 10.10 w okolicach godziny 22:00, zostaję do piątku. Byłby chętny ktoś na małe piwko we we czwartek między 18:00 a 20:00 (o 20:00 mam uroczystą kolację + wręczenie Złotego Pociągu), niestety będę musiał być obecny.

@szramek @beeres

Muzeum II WŚ zdecydowanie!

Potem muzeum Solidarności. Blisko masz -  Szafarnia 11, 22-100 Gdańsk, z polecenia Beresia, żona zachwycona była tamtejszymi bezami itp. :) A i kawa dobra.

2 minuty temu, jmk napisał:

Muzeum II WŚ zdecydowanie!

Potem muzeum Solidarności. Blisko masz -  Szafarnia 11, 22-100 Gdańsk, z polecenia Beresia, żona zachwycona była tamtejszymi bezami itp. :) A i kawa dobra.

Muzeum Solidarności mamy w planie, raczej coś na szybko na piątek chciałem.

20 godzin temu, Brachu napisał:

Co można na szybko zobaczyć w okolicach Hotelu Almond. Przyjeżdżam 10.10 w okolicach godziny 22:00, zostaję do piątku. Byłby chętny ktoś na małe piwko we we czwartek między 18:00 a 20:00 (o 20:00 mam uroczystą kolację + wręczenie Złotego Pociągu), niestety będę musiał być obecny.

Będę w tym czasie w Kopenhadze.

Hotel Almond jest bardzo blisko Starego Miasta, jakieś 5 minut spacerkiem, więc pewnie tam powinieneś uderzyć. Jeśli zależy Ci na jakichś poleceniach knajp to daj znać.

4 godziny temu, beeres napisał:

Będę w tym czasie w Kopenhadze.

Hotel Almond jest bardzo blisko Starego Miasta, jakieś 5 minut spacerkiem, więc pewnie tam powinieneś uderzyć. Jeśli zależy Ci na jakichś poleceniach knajp to daj znać.

Chciałem się po prostu dobrego piwa napić w okolicy.

W dniu 5.10.2018 o 20:23, Brachu napisał:

Chciałem się po prostu dobrego piwa napić w okolicy.

Degustatornia, Cuthead lub uderz na ul. Lawendową. :-k

• Like 1

Degustatornia, Cuthead lub uderz na ul. Lawendową. :-k
Dzięki

Siema Pomorzanie ;)
Obejrze dziś w Sopocie gdzieś mecz naszych kopaczy U20?

:)