Skocz do zawartości

OCENA PUBLICZNOŚCI


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcamy czytelników naszych konkursowych karier, aby wcielili się w rolę jurorów i ocenili zgłoszone prace. Najlepiej jakby odbyło się to w ten sam sposób:

  1. 5 punktów dla opowiadania #1
  2. 4 punkty dla opowiadania #2
  3. 3 punkty dla opowiadania #3
  4. 2 punkty dla opowiadania #4
  5. 1 punkt dla opowiadanie #5

Zapraszamy do zabawy :) Zobaczymy jak Wasze gusta pokrywają się z naszymi :) 

 

Odnośnik do komentarza

Ja także zdecydowałem się zagłosować.

 

1. Krzysztof Ibisz - świetny sposób na to, jak pokazać karierę, z perspektywy minionego czasu. Super koncept - punktów 5.

2. Czas przeszły - inne pokazanie swoich sukcesów w post apokaliptycznych czasach. Nie rozumiem jednej rzeczy. EMP niszczy urządzenia elektryczne i elektroniczne - dlaczego jednak w naszym świecie pojawiły się strzygi i inne upiory? Pytanie drugie - dlaczego świat cofnął się w rozwoju o jakieś 200 lat z okładem? Punktów 4.

3. Sei tutta la me vitta - klasyczne przedstawienie sezonu po sezonie. Karierze niczego nie brakuje, no może tym, że wiadomo o czym będzie kolejny odcinek. Punkty 3.

4. Mila na pomoc - też gram prawdziwymi piłkarzami, którzy zakończyli swoje kariery, więc mnie to ujęło. Zabrakło zdjęć, które upiększyłyby ścianę tekstu. Punkty 2.

5. Jak będzie na Sudtribune - tutaj jak wyżej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mały offotp

 

13 godzin temu, Shrek napisał:

2. Czas przeszły - inne pokazanie swoich sukcesów w post apokaliptycznych czasach. Nie rozumiem jednej rzeczy. EMP niszczy urządzenia elektryczne i elektroniczne - dlaczego jednak w naszym świecie pojawiły się strzygi i inne upiory? Pytanie drugie - dlaczego świat cofnął się w rozwoju o jakieś 200 lat z okładem? Punktów 4. 

Ok, w takim razie małe wyjaśnienie/sprostowanie. W planach miałem prezentację dwóch/trzech sezonów. Małe zawirowania i zwyczajny brak czasu nie pozwoliły na to. Co za tym idzie, historia nie została zaprezentowana w całość (być może na razie), nie rozwinęła się. Swoją drogą uważam, iż czytelnik nie może dostać od samego początku wszystkich odpowiedzi oraz jakaś tam mała tajemnicza aura powinna towarzyszyć do pewnego momentu czytadła. To tak moim zdaniem. Dodatkowo to był wycinek i troszkę przerobione fragmenty jakichś tam moich wypocin, które sobie skrobię :)

Co do cofnięcia się o jakieś 200 lat- tak by było bez prądu w obecnych czasach.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2018 o 19:05, Shrek napisał:

4. Mila na pomoc - też gram prawdziwymi piłkarzami, którzy zakończyli swoje kariery, więc mnie to ujęło.

Początkowo planowałem innego gracza, ale...

1. Nie chciałem mękolić się w niższych ligach(co wyklucza całą rzeszę graczy polskich, z Jackiem "Bombardierem" Krzynówkiem na czele[był moim faworytem])

2. Nie lubię maksowania statystyk(Legia, Lech)

3. Jaga nie wypuściła żadnego klasowego zawodnika(Frankowski jest kojarzony bardziej z Wisłą Kraków)

4. Reszta e-klapy jest za słaba. 

 

Żeby nie było:

1. Krzysztof Ibisz - przedni koncept, wykonanie nie pozostaje w tyle. 5 punktów

2. Czas przeszły - trochę długo się akcja rozkręca, za to niestety drugie miejsce.

3.Gregory Lacombe - gra reprezentacją, przyjemny styl, ale trochę mało fabuły.

4. Jak będzie na Sudtribune - sekcja BVB - mało zdjęć, ściana tekstu.

5. Sei tutta la mia vita - US Lecce - Rozgrywka Mistrzów, rządzi się innymi prawami.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...