Jump to content
Sign in to follow this  
Pulek

FM 2019 - pierwsze wrażenia

Recommended Posts

Mam straszny problem ze spadkiem kondycji ogólnej, w poprzednich wersjach nie było problemu żeby zawodnik grał w trybie sobota-środa-sobota. Kondycja była powyżej 90. Teraz jest duuuużo gorzej. Nic nie ruszałem z treningiem, co można zrobić?

W treningu masz zakładkę odpoczynek. Tam regulujesz automatycznie od ilu procent kondycji lżej trenują

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, Tomekk73 napisał:

Mam straszny problem ze spadkiem kondycji ogólnej, w poprzednich wersjach nie było problemu żeby zawodnik grał w trybie sobota-środa-sobota. Kondycja była powyżej 90. Teraz jest duuuużo gorzej. Nic nie ruszałem z treningiem, co można zrobić?

W ostatnich wersjach zawsze po meczu tym, co mają kondycję poniżej 90% daję dwa dni odpoczynku. Działa elegancko.

Czy 2 listopada będą w grze już ogarnięte polskie tłumaczenia? Grać się na razie nie da, w jednym mailu mam 2 akapity angielskie i 2 polskie nie mówiąc już o konferencjach i innych sekcjach gry...

Kiedy się pojawi spolszczona wersja?

21 minut temu, laurasek napisał:

Czy 2 listopada będą w grze już ogarnięte polskie tłumaczenia? Grać się na razie nie da, w jednym mailu mam 2 akapity angielskie i 2 polskie nie mówiąc już o konferencjach i innych sekcjach gry...

Kiedy się pojawi spolszczona wersja?

Tak, w dniu premiery będzie już pełne spolszczenie (nie licząc jakichś małych błędów, które mogą się przytrafić).

• Like 1

Przy włączaniu FM 19 wyskakuje mi błąd, że coś poszło nie tak i kod błędu dlugi.... Ktos tak ma?

OK, poszło.

W dniu ‎28‎.‎10‎.‎2018 o 22:19, jerro78 napisał:

Tak, w dniu premiery będzie już pełne spolszczenie (nie licząc jakichś małych błędów, które mogą się przytrafić).

Dziś po aktualizacji pojawiło się już pełne (na pierwszy rzut oka) spolszczenie gry.

• Like 1

On 10/28/2018 at 10:19 PM, jerro78 said:

Dzięki za zaufanie i te "małe błędy". Obyś miał rację.

• Like 1

Póki co nie zauważyłem błędów. Heh nowy wyraz odjaniepawlilo jest, padłem

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

17 minut temu, Dav83 napisał:

Co chwila wywala u mnie "crash dumps".

Macie podobnie?

Przeinstaluj grę. To najpierw. Później wywal dodatki graficzne.

Makk - dzięki za pomoc.

Zauważyłem, że po łatce podczas tworzenia menadżera mamy mniejszy wybór co do wybory miejscowości naszego urodzenia.

no ja czekam na jakiś fix który odblokuje 3 Bundesligię i będę grał w grę :-k

betę uruchomiłem na chwil kilka, dopasowałem do swoich potrzeb i już, wszystko

Baza jest już zamknięta, zmiany mogą dotyczyć już tylko wstrząsających wydarzeń - gdyby Lewy dziś zakończył karierę, pewnie byłby hotfix, tak jak to było w przypadku transferu Beckhama do MLS kilka lat temu.

• Like 1