Jump to content

FIFA Ultimate Team

lad

Recommended Posts

Mi ostatnio wypadł Zlatan w wersji krzyk, ale nie mam pomysłu jak zbudować fajny skład wokół niego :-k Na razie zrobiłem połączenie z Forsbergiem i dalej Bundesliga, póki co Brandt, Volland, Hazard, a dalej to już paździerz, bo jakoś dużo nie gram na razie. Tyle, że w przodzie mi się tym gra mocno średnio, a mam średni skład z ligi włoskiej i kolejny z hiszpańskiej i tam zdecydowanie przyjemniej mi się gra :-k 

• 2 weeks later...

No ja ostatnio nie mogę narzekać na szczęście, bo w zeszłym tygodniu z jakiejś paczki poleciał mi Sadio Mane wart 400k, ale braciak pobił dzisiaj mistrzostwo świata. Zrobił sbc o kartę Pique Scream i otwarł paczki

73381350_403414557235242_7601285931378671616_n.jpg

74156733_1359523420876120_2421808032443793408_n.jpg

• Hurra! 1
  • 1 month later...

Jeśli niewiele wam brakuje albo zastanawiacie się czy jest sens zrobić wyzwanie, żeby dobić do Cazorli w sezonach, to róbcie. Jeszcze nie grałem kartą z takimi passami, a przewinął się m.in de Bruyne. Warto :)

16 godzin temu, matjez napisał:

Jeśli niewiele wam brakuje albo zastanawiacie się czy jest sens zrobić wyzwanie, żeby dobić do Cazorli w sezonach, to róbcie. Jeszcze nie grałem kartą z takimi passami, a przewinął się m.in de Bruyne. Warto :)

Zrobiony, ale raczej opcja jako rezerwowy, na plus słabsza noga, na minus żałosna wytrzymałość, która go eliminuje z gry po 1 połowie. Perisic to jest kozak, zrobiłeś już?

Tymczasem na zachodzie bez zmian i WL kończę z bilansem 14-11 i tak nieźle biorąc pod uwagę mój skład.

Nie, i chyba nie zdążę, bo chce zgarnąć swapy. Została mi Anglia. Poza tym nie wiem, czy jakbym zrobił wszystkie wyzwania z tygodni, to by wystarczyło. 

Najwyżej wbiłem G2, a tak w zależności od czasu to kręcę się między S1/G3. 

25 minut temu, matjez napisał:

Nie, i chyba nie zdążę, bo chce zgarnąć swapy. Została mi Anglia. Poza tym nie wiem, czy jakbym zrobił wszystkie wyzwania z tygodni, to by wystarczyło. 

Najwyżej wbiłem G2, a tak w zależności od czasu to kręcę się między S1/G3. 

Anglie robiłem z 3 srebrnymi zawodnikami :keke: W 6 meczach się udało

6 minut temu, Brudinho napisał:

Anglie robiłem z 3 srebrnymi zawodnikami :keke: W 6 meczach się udało

A robisz Squad Battles? Bo ja nie cierpię i nie mam do tego zdrowia. 

Teraz, matjez napisał:

A robisz Squad Battles? Bo ja nie cierpię. 

Tak. W SB zmieniasz sobie przeciwników, żeby grać z tymi słabymi typu 65 i 55 zgrania. Używasz 3 sztuczek na krzyż i masz zrobione. 

Na komputer działa ;)

• Like 1
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Tak. W SB zmieniasz sobie przeciwników, żeby grać z tymi słabymi typu 65 i 55 zgrania. Używasz 3 sztuczek na krzyż i masz zrobione. 

Na komputer działa ;)

Dzięki. A co jaki czas zmieniasz przeciwników? Tzn. co ile można? Codziennie? 

Teraz, matjez napisał:

Dzięki. A co jaki czas zmieniasz przeciwników? Tzn. co ile można? Codziennie? 

Masz 40 meczów do zagrania. Po 4 na zmiane, po rozegraniu 1 możesz zmienić i rozegrać całość w jeden dzień. 

2 godziny temu, Brudinho napisał:

Perisic to jest kozak, zrobiłeś już?

Kozak powiadasz :-k Kurde zostały 4 dni, a brakuje mi 10500 punktów... Kiedy wskakują zadania za nowy tydzień? Bo brąz, srebro i prawie całe złoto zrobiłem, a za wymianę online czy jednego gracza to gówno nie punkty są :-k 

3 minuty temu, Misiek napisał:

Kozak powiadasz :-k Kurde zostały 4 dni, mam brakuje mi 10500 punktów... Kiedy wskakują zadania za nowy tydzień? Bo brąz, srebro i prawie całe złoto zrobiłem, a za wymianę online czy jednego gracza to gówno nie punkty są :-k 

Dzisiaj powinny. 

• Thanks 1
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Dzisiaj powinny. 

Wg web app za 3 dni, więc akurat jak się skończy całość. Kurde, chyba nie dam rady go zrobić.

5 godzin temu, Misiek napisał:

Wg web app za 3 dni, więc akurat jak się skończy całość. Kurde, chyba nie dam rady go zrobić.

Wyszło dziś :-k 

20 minut temu, Misiek napisał:

To chyba nie na PS4:

https://imgur.com/Y76IYDq

3764 PD mi zostało... Nie dam chyba rady tego zrobić.

Aaaa...bo ja tego złota nie zrobiłem xD

Wydaje mi się, że jest to możliwe. Masz jakieś expy za wygrane itp. możesz dać radę na styku.