Jump to content
Sign in to follow this  
lad

FIFA Ultimate Team

Recommended Posts

Ależ irytujące jest to że w trakcie LW nie można już do niej dołączyć :-\

Dokładnie, takim sposobem jedna mi uciekła. Przynajmniej teraz zrobili, że można od chyba 9 po odebraniu nagród dołączyć już i z poziomu aplikacji.

Ja właśnie dołączyłem przez aplikację mobilną ale oczywiście nie zwróciłem uwagi i mnie zapisało do następnej dopiero.

jak tam FUT Champions? ja w koncu do golda wszedlem, ale czuje ze w wyborach IFow dalej crap bedzie :D 

Po 2-8 w piątek i nieudanej próbie sprzedania Fify wczoraj pomyślałem ze pyknę meczyk i skończyło się 9-12, wiec S2 xD byłby S1, ale już nie chciało mi się grac

no ja jak zawsze podczas fut champions zmieniam sklad po poczatku, ja mialem 2-6, wyciagnalem to na 10-9 po zmianie skladu na BPL z powrotem :keke: ale 4 porazki w dogrywce z rzedu i skonczylem 14-14

Tez pozbyłem się składu i postawiłem na PL. Vardy wykręcił mi jakieś niedorzeczne statystyki - 18 goli i 12 asyst w 24 meczach.

Po świetnym starcie 8:2 w piątek, w sobotę nie miałem jak grać, w niedzielę na kacu już mi tak dobrze nie szło i skończyłem tradycyjnie na G2. Brakowało mi 2 zwycięstw do G1 i miałem 3 mecze do rozegrania ale już nie miałem sił dalej męczyć. Z sbc tradycyjnie kupa straszna, jedną paczkę za 50k tak samo. 

Aktualny stan i ciągle zbieram na Kante, Pogbe. Chociaż prawe skrzydło też można wzmocnić. Jeszcze środek obrony.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=nmZEodeunOXSh:FFA19PCC

a kogo na srodku obrony chcesz wymieniac? bo sie zastanawiam pomiedzy dwoma zawodnikami ktorych masz w skladzie jako kompan dla van Dijka :D 

Chyba Sancheza za van Dijka. Nie wiem czy to będzie opłacalne ale z jakiegoś powodu van Dijk trzyma cenę. Dobrze się nim gra?

gralem Chiellinim, Manolasem, Varanem, Marquinhosem IF, Kimpembe UCL OTW, Godinem i kilkoma tanszymi, ale jak dla mnie van Dijk to kozak numer jeden z nich wszystkich :D 

Miałem hybrydę ligi angielskiej i hiszpańskiej i wpadł pan Neymar i teraz nie wiem co zrobić. Sprzedać, czy próbować go tu wpasować (zmieniając mu ustawienie na napastnika i dokupić np Malcolma z Barcy i iść w hiszpańską tylko :-k ). Zagrałem kilka spotkań i fajnie się nim gra, ale kurde za te prawie 700k można go opchnąć :-k

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=cYTnDFejnOZzI:FFA19PS4

Raczej budowałbym z Neymarem coś. Ney na lewą stronę za Lemara. Masz sporo Brazylicjczyków to można zrobić hybryde. Fred, Fabinho, Jesus z ligi angielskiej spokojnie do wkomponowania. 

Rób brazylianę, jak masz siano to może warto rozważyć flashback Pato i ifa Taliskę.

Ja bym sie nad taksa zastanowil, bo IMO Neymar na LM to troche marnowanie jego potencjalu

Ustawienie go tam pod zgranie. Potem ustawić własne taktyki gdzie można dowolnie zmieniać ale chemia między zawodnikami jest zachowana. I wtedy można spokojnie dać go na atak.

ja jednak bym go nie widzial na srodku ataku mimo wszystko, bardziej jako LW, LF :P 

Po co Jesus w wersji UCL? Przecież dopłacanie prawie 80k dla różnicy 1 punktu mija się z celem.