Skocz do zawartości
lad

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawdopodobnego farta mam w tym roku w paczkach. Trafiłem już Cecha IF, 2 x Verattiego a teraz:

iffIe0M.jpg

Póki co rozegrałem niespełna 20 meczów, głównie w Squad Battles na bota, ale chyba wkrótce przerzucę się na te nowe dywizje bo gra z żywym człowiekiem jest dużo bardziej satysfakcjonująca. No i nagrody co tydzień też wpadają.

Jeśli chodzi o skład to wygląda to tak:

5m9zWOf.jpg

W tym roku zaskakująco dobrze gra mi się płaskim 4-4-2. Na pewno muszę usprawnić obronę, a chciałbym też sprawdzić N'Didiego, który jest bardzo chwalony. No i zbieram też na Filipe Andersona, bo to chyba jedyny sensowny LM w Premier League.

Wołam @Hajd, @Seju, @zovalik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydałeś jakąś realną kasę na te paczki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, jmk napisał:

Wydałeś jakąś realną kasę na te paczki?

Nie. Wszystko z SBC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie testuję ustawienia z 3 obrońców bo podobno dobrze działają ale na razie nie jestem przekonany.
Mnie się w jednej paczce za SBC trafił Fred, Mahrez i Rashford więc też nie narzekam ;-)

Ndidi rzeczywiście kozaczy w środku, bardzo dobry DM.

W drugim składzie(francuska) fajnie mi się gra duetem Depay Balotelli w napadzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja trafilem w paczce Baillego wiec w sumie ekstra, ale poki co malo czasu na granie. Fajnie, ze wreszcie mozna pograc silnymi napastnikami i pace ma drugorzedne znaczenie. Kupilem sobie na testy Deeneya i fajnie mi sie nim pyka, Zaha na lawce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wczoraj wszystkie sbc ważne mecze i najlepszy traf to Luiz Gustavo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na ten moment dwa składy:

Liga hiszpańska

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dKcQCtq9nOkpO:FFA19PCC

i angielska

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jrD0oUJTnOkpR:FFA19PCC

Z paczek ok, chociaż nikt kto wart byłby sporo coinsów czy wyróżniał się ze składu. Reus, Manolas, Silva z City, Lacazette, Kompany (niewymienny czeka do wykorzystania w jakimś sbc), Mariano i Rofrigo w wersji UCL. Alex Oxlade-Chamberlain, Vinicius, Lingard, Sokratis, Trippier. Nie są złe trafy, ale też żadnej gwiazdy z prawdziwego topu :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Hajd napisał:

Zrobiłem wczoraj wszystkie sbc ważne mecze i najlepszy traf to Luiz Gustavo.

To kara za tę wersję kolekcjonerską :ninja: :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wlasnie trafilem karte Freda one-to-watch, zastanawiam sie czy nie sprzedac bo ponad 60k :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odebrałem sobie nagrody na Division, znowu mnie podkusiło na paczki i oczywiście wielkie nic. Następnym razem biorę monety!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo, niewymienne paczki i praktycznie nic nie trafiłem. Jedynie Wijnaldum ale jedyne prawie 6k ale i tak niewymienna karta. Ale na pewno nie opłacało się brać paczek zamiast 50k. Ale następnym razem znowu biorę paczki, bo jednak jedyna szansa na trafienie kogoś z topu. W tamtej edycji udało się Aguero IF czy SIF. A zarobić 500-800 k żeby go kupić to bez  zabawy w handlowanie nie ma szans :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu wpadło mi coś lepszego niż gówno. Z różnych sbc Kovacic, Gundogan oraz Wass w wersji LM i otw Richarlison. Tego ostatniego zostawiam, bo póki co chodzi po 22k, a gdy wróci do formy to cena na bank skoczy.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Hajd napisał:

W końcu wpadło mi coś lepszego niż gówno. Z różnych sbc Kovacic, Gundogan oraz Wass w wersji LM i otw Richarlison. Tego ostatniego zostawiam, bo póki co chodzi po 22k, a gdy wróci do formy to cena na bank skoczy.

O, ja nawet nie wiedziałem że on ma OTW. To muszę w takim razie zapolować.

Macie jakiś schemat grania? Bo ja staram się codziennie rozegrać 4 mecze w Squad Battles i przynajmniej te 3 w Division Rivals. Jak mam jeszcze czas pograć to odpalam tryb kariery, ALE TO JUŻ NIE W TYM TEMACIE.

A jeśli chodzi o paczki to już u mnie wróciło do normy. Zrobiłem wczoraj hybrydy ligowe i samo gunwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo też karty OTW przestaną wypadać z paczek, wtedy cena też powinna trochę podskoczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem ważne mecze i znów nic.

W squad battles gram tyle, żeby wbić srebro 1, więcej mi się nie chce, bo ogólnie granie w ten tryb jest męczące (gram na legendarnym, który moim zdaniem nie jest dużo trudniejszy od klasy światowej, poza tym że bot w pewnym momencie zaczyna napierdalać taką tiki-takę, że nic tylko stawiać autobus).

Oprócz tego division rivals, w które gra mi się bardzo dobrze. Obecnie 5 liga i 2 ranga chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie akurat całkiem udane sbc. Zrobiłem to sbc związane z pucharami europejskimi i całe ważne mecze. Wypadł Tolisso, którego sprzedałem za 9k, i pierwszy walkout w tej edycji gdzie był James. No i IF Costil bramkarz ale znowu żaden rarytas :/ W subie trzy ify od początku trafione. Costil, Ibisević, Sobiech. Na zrobienie tego poszło mi max 2k bo reszte miałem w klubie.

Dzisiaj rusza fut champions. Gra ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi dzis z SBC wypadl Valencia, ktorego i tak chcialem kupic na prawa obrone wiec kozak :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nic, w ogole chujowy mam ten sklad, pokazcie swoje jesli wam dobrze sie gra. Mam 100k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi