Skocz do zawartości

FIFA Ultimate Team


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ostatnio wypadł Zlatan w wersji krzyk, ale nie mam pomysłu jak zbudować fajny skład wokół niego :-k Na razie zrobiłem połączenie z Forsbergiem i dalej Bundesliga, póki co Brandt, Volland, Hazard, a dalej to już paździerz, bo jakoś dużo nie gram na razie. Tyle, że w przodzie mi się tym gra mocno średnio, a mam średni skład z ligi włoskiej i kolejny z hiszpańskiej i tam zdecydowanie przyjemniej mi się gra :-k 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
16 godzin temu, matjez napisał:

Jeśli niewiele wam brakuje albo zastanawiacie się czy jest sens zrobić wyzwanie, żeby dobić do Cazorli w sezonach, to róbcie. Jeszcze nie grałem kartą z takimi passami, a przewinął się m.in de Bruyne. Warto :)

 

Zrobiony, ale raczej opcja jako rezerwowy, na plus słabsza noga, na minus żałosna wytrzymałość, która go eliminuje z gry po 1 połowie. Perisic to jest kozak, zrobiłeś już?

 

Tymczasem na zachodzie bez zmian i WL kończę z bilansem 14-11 i tak nieźle biorąc pod uwagę mój skład.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, matjez napisał:

Nie, i chyba nie zdążę, bo chce zgarnąć swapy. Została mi Anglia. Poza tym nie wiem, czy jakbym zrobił wszystkie wyzwania z tygodni, to by wystarczyło. 

 

Najwyżej wbiłem G2, a tak w zależności od czasu to kręcę się między S1/G3. 

 

Anglie robiłem z 3 srebrnymi zawodnikami :keke: W 6 meczach się udało

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Tak. W SB zmieniasz sobie przeciwników, żeby grać z tymi słabymi typu 65 i 55 zgrania. Używasz 3 sztuczek na krzyż i masz zrobione. 

Na komputer działa ;)

 

Dzięki. A co jaki czas zmieniasz przeciwników? Tzn. co ile można? Codziennie? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Perisic to jest kozak, zrobiłeś już?

Kozak powiadasz :-k Kurde zostały 4 dni, a brakuje mi 10500 punktów... Kiedy wskakują zadania za nowy tydzień? Bo brąz, srebro i prawie całe złoto zrobiłem, a za wymianę online czy jednego gracza to gówno nie punkty są :-k 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

Kozak powiadasz :-k Kurde zostały 4 dni, mam brakuje mi 10500 punktów... Kiedy wskakują zadania za nowy tydzień? Bo brąz, srebro i prawie całe złoto zrobiłem, a za wymianę online czy jednego gracza to gówno nie punkty są :-k 

 

Dzisiaj powinny. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...