Skocz do zawartości

FIFA Ultimate Team


lad

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pescar napisał:

Mane nie grałem, ale wypożyczonym Sane grało się dobrze i sam go właśnie dzisiaj kupiłem. Więc wieczorem będzie testowany. 

Też wziąłem paczki i nic ciekawego nie wypadło. Wzmocniłem skład przed kolejnym fut champions. Sane za Martiala, Fabinho za Matića. Jak się sprzeda Martial jeszcze jeden transfer zrobię, ale nie wiem czy środkowego pomocnika czy przejść na grę dwójką napastników i kupić Lukaku. Polecacie jakąś taktykę z dwoma napastnikami?

No mi się znakomicie gra płaskim 4-4-2. Zawsze mam kogoś z przodu do zagrania piłki, skrzydła bardzo fajnie chodzą a w środku pola nie odczuwam żadnej przewagi przeciwnika jak gra trójka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, lad napisał:

Ja właśnie sobie wypożyczyłem Sane żeby go potestować. Dam znać jak dzisiaj pogram coś.

 

Jak tam nagrody za Division Rivals? Ja oczywiście wzialem paczki i najlepszy traf to Lopes z Lyonu overall 84 :( 

 

Wbilem druga rangę w 6 dywizji.

Po raz pierwszy odkad gram w Fife wpadło mi coś sensownego

9aN7SrK.jpg

Co zaowocowało zmianami w składzie – kupiłem Manolasa, Hamsika, Mertensa i Perisicia. Mam jeszcze ponad 100k, nastepni w kolejności są Handanovic i drugi dobry stoper, pewnie Benatia albo Chiellini

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Fajne jest to budowanie składu, ulepszanie go itp, ale gameplay to nadal jedna wielka rywalizacja kto lepiej wykorzysta exploity...
Electronic Arts, wy kurwy, znowu mi to zrobiliście.
Trochę zjebalem bo zacząłem robić drugi skład z ligi francuskiej, a mogłem chyba włoskiej robić. I potwierdzam Szu, płaskie 442 jest ekstra, gram tym angielskim składem i zamiatam wszystkich równo.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kilka kart przed ulitimate scream. Rok temu były specjalne paczki z zawodnikami, którzy w okresie pełni księżyca osiągali wysoki overall. Kupiłem kilka kart z każdego prawie klubu, żeby mieć do sbc lub na handel. Może uda się coś trafić. Robiłem tak jak sugerowali na tym obrazku. Można sprzedawać jak uda się trafić, że będą potrzebne lub sprzedać przed jakoś przed gdy ludzie będą się przygotowywać na ten event. Ludzie obstawiają 19 października. Ja kupowałem świecące karty, jak najwyższym overallem i dobrej narodowości o wartości mniej więcej szybkiej sprzedaży tej karty jakby się okazało że inwestycja nie wypaliła to praktycznie sprzedam po kosztach. Na obrazku brakuje Valencii ale też chyba warto kilku zawodników kupić.

 

Spoiler

yar31ywj2x1n_t.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Nigdy mi się nie chciało robić takich inwestycji.

 

W tym momencie mój skład wygląda nieźle. Perisić nie bardzo sprawdzał się na skrzydle, więc dałem go na atak do pary z Mertensem, a na lewą kupiłem Douglasa Costę. Kolejne kroki to Handanovic, Chiellini i Alex Sandro. Póki nie wyjdą jakieś kozackie ify, to ta ekipa powinna mi wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

Co roku tak jest, że jak jakiś zawodnik jest potrzebny do sbc to cena skacze do góry. W sumie to taki jest sens handlowania kartami na rynku. Więc dlaczego mieliby banować za takie rezczy. Rozumie, że ktoś sprzedaje albo kupuje zawodnika, który stoi na rynku za 800 monet, a sprzedaje za 10k. Wtedy jest to podejrzane i może być traktowane jako handel monetami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz w życiu zagrałem w FUT Champions. O rany, co to była za męczarnia, praktycznie zero przyjemności z grania, tylko non stop na spięciu i wkurwie, żeby tylko wbić rangę uprawniającą do odbioru jakichś paczek, w których i tak będzie gówno. Wbiłem Silvera 1 i to chyba maks na co mnie stać, ale raczej nie planuję tego powtarzać. 

Odnośnik do komentarza

U mnie G2 czyli stabilnie. Raczej zawsze miotam się czy to w 18 czy 19 między G3, a G1. Najważniejsze jest nie spinać się i grać sobie spokojnie. W ten weekend jedynie czas mnie gonił bo w  piątek 2 mecze, w sobotę 3. W Niedzielę miałem 25 do rozegrania. Mi tam tylko zależy, żeby wbić rangę, która da awans bezpośredni do następnego i można grać na luzie. A zawsze coś może wpaść. Ostatnio Mahrez 86 wpadł. Może bez rewelacji ale się przyda. W środę powinien być mocna drużyna tygodnia. Suarez pewniak, możliwy Ronaldo. Porobiłem te sbc i na razie nie otwieram. Poczekam do czwartku. Mam paczki z sbc, mam z SB, będą za DR, fut champions za weekend i tygodniowe. Niestety w lidze weekendowej jednej nie wziąłem udziału bo zapomniałem się zapisać :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...