Skocz do zawartości

FIFA Ultimate Team


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę wychodząc w przyszłość, to marzy mi się opcja zmiany klubu w FUT. W normalnym świecie transfery jak najbardziej powszechne, tutaj w formie kart w stylu zmiany pozycji, a po użyciu takiej karty zawodnik musi rozegrać te 10 spotkań, żeby mu zgranie wskoczyło. Dla mnie fajna opcja, bo na przykład chętnie bym widział w swoim składzie jakiegoś Neymara czy innego Mbappe, ale budować składu z ligi francuskiej to już mi się nie chce. Niby jest też zgranie związane z narodowością i tak można budować składy, ale dla mnie była by to jakaś nowość w FUT, które w zasadzie od lat nie różni się niczym (oprócz nowych trybów).

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Tak trochę wychodząc w przyszłość, to marzy mi się opcja zmiany klubu w FUT. W normalnym świecie transfery jak najbardziej powszechne, tutaj w formie kart w stylu zmiany pozycji, a po użyciu takiej karty zawodnik musi rozegrać te 10 spotkań, żeby mu zgranie wskoczyło. Dla mnie fajna opcja, bo na przykład chętnie bym widział w swoim składzie jakiegoś Neymara czy innego Mbappe, ale budować składu z ligi francuskiej to już mi się nie chce. Niby jest też zgranie związane z narodowością i tak można budować składy, ale dla mnie była by to jakaś nowość w FUT, które w zasadzie od lat nie różni się niczym (oprócz nowych trybów).

No przecież takiego Mbappe wrzucić do składu z Premier League to żaden problem. Neymara też da radę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2018 o 22:12, lad napisał:

Był ten patch już? Bo kurwa to co się dzisiaj dzieje to jest jakiś koszmar. Albo mnie rozłącza z przeciwnikiem, albo przepierdalam sromotnie. Nie wychodzi mi absolutnie NIC, a w obronie gram jak mega pizda. Do tej pory było okej, miałem bilans bodajże 24-2-6, a dzisiaj PRZEJEBALEM 12 MECZÓW Z RZĘDU :laugh:

 

Nie wiem o co tu chodzi. Im lepsza mam drużynę tym gorzej mi się gra. Kupiłem Rashforda za 40k i gra gorzej niż Deulofeu za 1500. 

 

Ewentualnie jestem aż tak chujowy i może lepiej jak dam sobie spokój z tym trybem.

Też mi się gra gorzej niż jeszcze 2 dni temu, ale te 12 meczow z rzędu to przesada. Jak grasz na wkurwie, to zawsze grasz gorzej – ja zawsze tak mam. Skład trochę zmodyfikowałem - wjechali Icardi i Milinkovic-Savic, teraz ciułam na Perisicia i Manolasa.

 

Cytat

Ale nie zrobisz wszędzie zielonych połączeń

No i co z tego? Ważne jest zgranie poszczególnych piłkarzy, a nie same połączenia.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba uzbierać 2k punktów przez granie w division rivals, a tutaj za zwycięstwo dostaje się koło 60 punktów do tego rankingu  w przypadku wygranej - więc IMO dużo. Ale nie musisz uzbierać tego w przeciągu np. tygodnia, punkty normalnie przechodzą na kolejne tygodnie, trzeba sobie też wybrać kiedy chce się je wykorzystać, żeby w danym weekendzie móc zagrać w FCH. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...