Jump to content
Guest MitnickMike

Red Dead Redemption 2

Recommended Posts

Pani lektorka zrobiła wszystko, żeby człowiek zasnął podczas tego filmu z rozgrywki. Chociaż może lepiej, bo trochę studzi napalanie się na grę :keke:

Od 2 lat mam preorder. Bardziej sie nie da ;)

• Like 1

Guest MitnickMike

Moje zamówienie z MM zostało anulowane z powodu wyczerpania się zasobów :) Gra była w cenie 299zł. Teraz cena za grę wynosi 259zł, złożyłem nowe zamówienie :keke: Jutro coś czuję, że przed pracą ustawie się ładnie w kolejce z gawiedzią przed sklepem :keke:

Zapewne zamówiłeś edycję specjalną. Miałem to samo w sklepie PowerPlay i musiałem kupić wersję standardową.

Guest MitnickMike

Teraz nigdzie nie ma tej wersji specjalnej :) RTV-EURO-AGD, MM, Saturn, Media Expert...wszędzie wersja za 259zł :-k 

Ludzie się rzucili zaraz po udostępnieniu do sprzedaży. PowerPlay tłumaczył się tym, że AB Data nagle zmniejszyło im nakład o 75%, dlatego musieli anulować zamówienia. 

Guest MitnickMike

Gdzie zamawiałeś ostatecznie? Power Play?

Guest MitnickMike

Złożyłem 2 zamówienia, jedno w MM gdzie status jest cały czas "w realizacji" a drugie w RTV-EURO-AGD gdzie po 15min dostałem maila, że mogę odebrać przesyłkę jutro tyle, że po godzinie 14.

Mają być podobno 2 płyty blue-ray i ponad 150gb do zajęcia na dysku :-k

Guest MitnickMike

Produkt chwilowo niedostępny :>

Albo błąd sklepu albo znów wykupione w ekspresowym tempie.

Tymczasem pojawiły się pierwsze oceny. Nieźle.

·  

Spoiler

Press Start - 100 / 100

·        We Got This Covered - 100 / 100

·        Stevivor - 100 / 100

·        TrueAchievements - 100 / 100

·        The Digital Fix - 100 / 100

·        Game Informer - 100 / 100

·        PlayStation Universe - 100 / 100

·        GameSpew - 100 / 100

·        Digital Trends - 100 / 100

·        GamesRadar+ - 100 / 100

·        Gameblog - 100 / 100

·        Areajugones - 100 / 100

·        COGconnected - 100 / 100

·        Twinfinite - 100 / 100

·        Game Informer - 100 / 100

·        Hobby Consolas - 99 / 100

·        Wccftech - 97 / 100

·        Destructoid - 95 / 100

·        Critical Hit - 95 / 100

·        VideoGamer - 90 / 100

·        Metro GameCentral - 90 / 100

·        Cubed3 - 90 / 100

·        New Game Network - 82 / 100

Oceny mnie nie dziwią :) Jedyna była/jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem :)

Czekam aż dwójka się zacznie ściągać :)

Gdy odkrywamy coś nowego, to pojawia się możliwość szybkiego przejścia do kompendium za pomocą przytrzymania przycisku Options. A jest jakiś przycisk, żeby potem szybko z niego wyjść czy trzeba za każdym razem wychodzić z kolejnych zakładek wciskając w sumie ze cztery razy "kółko" ?

Dobra, już mam. Wystarczy przytrzymać kółko. Natomiast chciałem sobie skrócić drogę przez tunel, zaliczyłem glebę i zgubiłem skórę legendarnego zwierzaka...

Co robicie z grzywnami? Płacicie? W ogóle jest jakiś dobry sposób na uniknięcie grzywn, oprócz zastraszania świadków moich wybryków?

W jednym ze stanów wisi nade mną 85$ i nie wiem co z tym zrobić.. na razie tam nie wjeżdżam po prostu :D 

Ja zapłaciłem, ale  do tej pory miałem tylko raz i nie jestem do końca pewny za co. Ale się domyślam ;)

Btw - zrobiłem jeszcze raz polowanie na tego pierwszego legendarnego zwierza, pojechałem ze skórą do trapera, ale że tam nie widziałem zbytnio opcji przerobienia na coś, to zabrałem ją do obozu. Jak położyłem ją w obozie to niby wyskoczyła mi informacja, że wszystko co położę w obozie będzie gdzieś tam leżało. Ale albo nie zrozumiałem do końca tego komunikatu i nie będzie jednak czekało na mnie w obozie, albo nie mogę tego znaleźć :-k

Porównanie gry na różnych konsolach: 

Graliście w HDR? Moim zdaniem niezależnie od wyboru poziomu jasności to wygląda bardzo źle. Po wyłączeniu HDR grafika jest tak śliczna, że szczęka opada.

Po wejściu w 2 rozdział pierwszy quest poboczny niemożliwy do ukończenia, bo koń i moja postać łapią głupi glitch i nie jestem w stanie kontynuować gry. Muszą to szybko spatchować.

Dwójka ma klimat jak jedynka. Znowu czuję się jakby brał udział w filmie. Cudo :)

• Like 1