Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Moje zamówienie z MM zostało anulowane z powodu wyczerpania się zasobów :) Gra była w cenie 299zł. Teraz cena za grę wynosi 259zł, złożyłem nowe zamówienie :keke: Jutro coś czuję, że przed pracą ustawie się ładnie w kolejce z gawiedzią przed sklepem :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Złożyłem 2 zamówienia, jedno w MM gdzie status jest cały czas "w realizacji" a drugie w RTV-EURO-AGD gdzie po 15min dostałem maila, że mogę odebrać przesyłkę jutro tyle, że po godzinie 14.

 

Mają być podobno 2 płyty blue-ray i ponad 150gb do zajęcia na dysku :-k

Odnośnik do komentarza

Albo błąd sklepu albo znów wykupione w ekspresowym tempie.

 

Tymczasem pojawiły się pierwsze oceny. Nieźle.


·  

Spoiler

 

      Press Start - 100 / 100

·        We Got This Covered - 100 / 100

·        Stevivor - 100 / 100

·        TrueAchievements - 100 / 100

·        The Digital Fix - 100 / 100

·        Game Informer - 100 / 100

·        PlayStation Universe - 100 / 100

·        GameSpew - 100 / 100

·        Digital Trends - 100 / 100

·        GamesRadar+ - 100 / 100

·        Gameblog - 100 / 100

·        Areajugones - 100 / 100

·        COGconnected - 100 / 100

·        Twinfinite - 100 / 100

·        Game Informer - 100 / 100

·        Hobby Consolas - 99 / 100

·        Wccftech - 97 / 100

·        Destructoid - 95 / 100

·        Critical Hit - 95 / 100

·        VideoGamer - 90 / 100

·        Metro GameCentral - 90 / 100

·        Cubed3 - 90 / 100

·        New Game Network - 82 / 100

 

 

Odnośnik do komentarza

Gdy odkrywamy coś nowego, to pojawia się możliwość szybkiego przejścia do kompendium za pomocą przytrzymania przycisku Options. A jest jakiś przycisk, żeby potem szybko z niego wyjść czy trzeba za każdym razem wychodzić z kolejnych zakładek wciskając w sumie ze cztery razy "kółko" ?

 

Dobra, już mam. Wystarczy przytrzymać kółko. Natomiast chciałem sobie skrócić drogę przez tunel, zaliczyłem glebę i zgubiłem skórę legendarnego zwierzaka...

Odnośnik do komentarza

Ja zapłaciłem, ale  do tej pory miałem tylko raz i nie jestem do końca pewny za co. Ale się domyślam ;)

 

Btw - zrobiłem jeszcze raz polowanie na tego pierwszego legendarnego zwierza, pojechałem ze skórą do trapera, ale że tam nie widziałem zbytnio opcji przerobienia na coś, to zabrałem ją do obozu. Jak położyłem ją w obozie to niby wyskoczyła mi informacja, że wszystko co położę w obozie będzie gdzieś tam leżało. Ale albo nie zrozumiałem do końca tego komunikatu i nie będzie jednak czekało na mnie w obozie, albo nie mogę tego znaleźć :-k

Odnośnik do komentarza

Graliście w HDR? Moim zdaniem niezależnie od wyboru poziomu jasności to wygląda bardzo źle. Po wyłączeniu HDR grafika jest tak śliczna, że szczęka opada.

Po wejściu w 2 rozdział pierwszy quest poboczny niemożliwy do ukończenia, bo koń i moja postać łapią głupi glitch i nie jestem w stanie kontynuować gry. Muszą to szybko spatchować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...