Skocz do zawartości

Jesienny livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole. Wzruszyłem się, absolutnie NIESAMOWITY mecz.

Żeby nadal trochę kontekstu, jak kosmicznie do tej pory grali Amerykanie, to w statystykach skuteczności ataku ich 2 przyjmujących i atakujący byli na trzech najwyższych miejscach, do tego ich rozgrywający był najlepszym rozgrywającym turnieju. 

To jest największe zwycięstwo polskiej siatkówki w tym wieku, przebijające IMO wygrany w 2014 roku finał MŚ pod względem poziomu przeciwników i naszego własnego potencjału.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ingenting napisał:

Na razie to wygląda jak ME 2009

No tak, tylko tam nie zagraliśmy tak naprawdę z nikim mocnym. Przecież finaliści Francuzi tam mieli Samike na przyjęciu, Rouziera, Antige - połowa ich składu grała wtedy w Pluslidze, a tu mieliśmy Amerykanów z zawodnikiem światowej klasy (no oprócz Smitha) na każdej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Z Leonem to w ogóle byśmy wciągneli dzisiejszych Amerykanów nosę, no ale Kurek ma już swoje lata, a takiej klasy następców nie ma. Oby Szalpuk zagrał jutro lepiej. Brazylia aż tak nie tłucze na zagrywce i słabiej przyjmują.

W ogóle to jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak czytamy KAŻDEGO przeciwnika - niesamowita robota statystyków, żaden rozgrywający nas nie pogubił, głównie z tego bierze się świetny blok.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął, przypiął, odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...