Skocz do zawartości
krzysfiol

FM 2019 - oficjalne informacje

Rekomendowane odpowiedzi

A urealnienie scoutingu (budżety, pakiety)? IMO najlepsza zmiana w 18. To mamy już TRZY.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trening + taktyka z tej edycji to więcej niż dynamika i centrum medyczne IMO. Ja czekam na rozbudowanie SFG, dowolne ustawienia zależne od sektorów, z których jest wykonywane, a nie tylko kilka możliwości, ustawiam go tu i tu mam opcje: atakuj piłkę, atakuj sektor, pozostań itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odbiegamy od tematu a o oczekiwaniach też jest oddzielny temat :).

Wyciekło też rzekomo "główne menu". Tragicznie to wygląda...Na szczęście będą skiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucajcie linki, bo ja nawet nie wiem gdzie tego szukac :/ 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miles wygląda jak kloszard. Strasznie się ostatnio zapuścił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka wniosków:

-Beta powinna być dostępna 20 października...Ale gwarancji nie ma, może być tak że wyjdzie nawet wcześniej lub później.

-Twarze wygenerowanych zawodników/członków sztabu wyglądają jeszcze gorzej niż zazwyczaj bo tym razem można odnieść wrażenie że graficy starali się coś jakby podkręcić ich realizm ale zamiast tego wygląda to jak w grze zrobionej przez 13 latka bez żądnych umiejętności w obróbce graficznej.

-Zarządzanie taktyką wygląda naprawdę świetnie, ciekaw jestem jednak jak będzie radził sobie z tym silnik meczowy.

-Z drugiej strony, system zarządzania taktyką w trzech fazach wydaje się niczym innym jak...Rozbiciem poprzednich opcji taktycznych na 3 kategorie.

-Skin nadal wygląda dla mnie tragicznie, mam nadzieję że na premierę będzie jakaś wersja jaśniejsza(ogólnie wole ciemniejsze kolory ale nie fioletowy).

-Znów przyczepię się do grafiki, ale tła dla np. sesji treningowych czy konferencji wyglądają...Jak żart. Mam nadzieję że to tylko jakiś placeholder bo inaczej...Naprawdę cofamy się do ery...Nie wiem, Amigi 500? I to w tym złym znaczeniu.

-Mam wrażenie że rzuty wolne jakby lepiej wyglądają, zawodnicy zdają się układać różnie stopę do wolnych co nadaję trochę realizmu.

-Żurkowskiego już próbują ściągnąć jakieś klubu Bundesligi :).

-Drugi mecz był rozgrywany na jakimś paskudnie wyglądającym stadionie, nie dało się tego oglądać. Do tego ta murawa..

-Można gdzieniegdzie zauważyć również nowe animację upadania zawodników, co też cieszy oko.

Link do całego streamu:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 10/5/2018 at 2:21 PM, Fenomen said:

tylko ze coraz trudniej o takie bomby, bo IMO juz od wielu edycji mamy produkt niemal kompletny, w ktorym wprowadzane sa tylko kosmetyczne zmiany

Produkt niemal kompletny to byl FM 2006. ;) Dalej zaczela sie rownia pochyla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi