Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Brachu napisał:

Wygrałem mecz o #3 miejsce, pomimo kłód rzucanych przez włodarzy Lekersów i Clippersów. Clippersi przywróćcie #MG13 do składu.

 

Za rok zostaje Damian Lilliard, Jonas Valančiūnas i mój ostatni ukochany emeryt #LBJ.

 

Będziemy walczyć o #13 miejsce w nowym sezonie.

 

Marcin już nie jest częścią organizacji, tak gwoli ścisłości :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja również podziękuję po 2 sezonach. Za dużo zachodu dla mnie z tym rotowaniem składem codziennie. Dobieranie zawodników powinno być w przypadku kontuzji, tak to trade, lub raz na jakiś czas a nie że codziennie muszę zmieniać zawodnika żeby mieć szansę. Nie mam na to ani znajmości obskurnych zawodników NBA, ani chęci, ani czasu :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Tutaj zgadzam się z Melerem, dobieranie zawodników codziennie, to pięta achillesa, kto pierwszy ten lepszy. Nie zawsze mamy czas, żeby od 8:55 warować przy składzie, tak by dobrać najlepszego w danej kolejce wolnego agenta. Wchodząc po pracy już nie będzie z czego wybierać. Mnie się w następnym sezonie zmieni strefa czasowa o -6 godzin, czyli chcąc zmienić skład o 7 rano mojego czasu w PL będzie 13, zostanie sam szrot :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Mnie za to nie podoba się formula bez tych zmian. To będzie nudne jak Fantasy Premier League. Ustawiasz skład na cały sezon i co dalej?

Jestem za pozostawieniem systemu tak jak jest :) Zresztą jak ktoś chce nie musi przecież wymieniać zawodników :)

No gdyby tak było że jak nie chcesz to nie musisz wymieniać zawodników to nikt by się nie burzył myślę. Jest właśnie dokładnie odwrotnie, jeśli nie wykorzystasz 7 zmian w tygodniu to w zasadzie skazujesz się na porażkę, nawet jeśli wydraftowałeś lepszy team. To jest paranoja, i nie o to chodzi w fantasy, żeby ugrywać ligę znajomością 8-10 zawodników w rotacji każdego teamu i siedzieć od rana do wieczora na twitterze analizując kto out, a kto in. Tzn oczywiście może na tym polegać jak ktoś lubi, ale dla mnie to nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Wujek Przecinak said:

Mnie za to nie podoba się formula bez tych zmian. To będzie nudne jak Fantasy Premier League. Ustawiasz skład na cały sezon i co dalej?

Jestem za pozostawieniem systemu tak jak jest :) Zresztą jak ktoś chce nie musi przecież wymieniać zawodników :)

 

Masz w składzie 13 gości, grać może 10. Nawet be wymian w teamie musisz codziennie ustawić grający skład, ale nie z graczy, którzy trafiają do tego-który-wstaje-przed-świtem, tylko z tych, których wydraftowałeś.

 

Największą bolączką h2h jest to, że nie można ustawić limitu meczów w tygodniu na np 30-35. Wtedy liczy się "jakość" tych rozegranych spotkań, a nie ilość.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Raz w tygodniu wystarczy ustawić grający skład :) Mnie się podoba ta wersja Fantasy, bo są emocje związane właśnie z polowaniem na zawodników. Coś się dzieje. 

Ile razy nie udało mi się dorwać zawodników, których chciałem :)  Czasami nie udało mi się ustawić składu, ale cóż, to się zdarza :)

Jestem zwolennikiem obecnego systemu :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, ograniczenie ruchow czy meczow za zabije jakikolwiek fun. Z reszta pamietam sam kiedys chcialem (sic!), dac limit spotkan na pozycje to na szczesie mnie od tego odwiedliscie. WP ma racje, restrykcje zrobia z tego Fantasy Premier League z draftem, gdzie oprocz patrzenia na wynik nie dzialo sie nic.

Ja jedyne co bym zmienil to drugi slot inj, wzglednie dla glebi FA skrocilbym czas karencji waivera o 1 dzien.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...