Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Spierdalajcie :P Za rok se założe lige jednoosobowa, to moze w koncu cos wygram. O ile rok temu Brachu miał mega week, to tu nawet nie wiem co mnie pierdolneło. Wg wszystkich znakow i wyliczen przed weekendem powinno sie skonczyc 7-2 dla mnie. FT to jedno, ale glownie przegralem przez bloki. Tylko co w tym tygodniu to moi potrafili czasem w 1 dzien dac.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jasonx napisał:

Spierdalajcie :P Za rok se założe lige jednoosobowa, to moze w koncu cos wygram. O ile rok temu Brachu miał mega week, to tu nawet nie wiem co mnie pierdolneło. Wg wszystkich znakow i wyliczen przed weekendem powinno sie skonczyc 7-2 dla mnie. FT to jedno, ale glownie przegralem przez bloki. Tylko co w tym tygodniu to moi potrafili czasem w 1 dzien dac.

 

Czynnik chaosu misiu :) Wyliczenia, wyliczeniami, statystki statystykami, a ja Ci zawsze powtarzam, ze trzeba jeszcze brać pod uwagę czynnika chaosu: kontuzje, urazu, bijatyki, grypę żołądkową i tak dalej :D

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że gdyby nie to, że przed 2 w nocy prowadziłem, to bym to wygrał (miałem przygotowany 1 ruch, który dałby mi wina, ale musiałbym kogoś poświęcić). A że przewaga wyglądała bezpiecznie i grał mi jeszcze zawodnik o bardzo solidnym FT, to odpuściłem ten ruch. No i gracz, którego nie dobrałem (Kurucks), zrobił 3 bloki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ostra walka w każdym meczu, a Jason siedzi cicho. Jason nie załamuj się, w kolejnym sezonie będzie lepiej
Brachu ostro walczy o trzecie miejsce, a w finale mimo prowadzenia Mad Dogs Pabianice mają jeszcze szansę na wygraną  
LBJ i jego częste zmiany statusów z GTD na O potem na GTD albo bez statusu doprowadzą mnie do nerwicy ;)
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Mad Dogs. Ja i tak zrobiłem wynik ponad stan i miałem sporo szczęścia w tym sezonie, więc nie ma co narzekać. Za bardzo :keke:

 

Bo też nie było idealnie, z jednej strony udało mi się trzymać niektórych zawodników do samego końca, z drugiej innych niepotrzebnie odpuściłem. Z perspektywy czasu widać, że powinienem zostawić Spencera zamiast Kyle'a Andersona. Inna kwestia, że jak brałem ponownie Harrisa, to chyba przegapiłem Dinwiddiego :/

 

Z drugiej strony Brunson fajnie wypalił, miłość do hustle plays Tuckera została chociaż nie zawsze była wynagradzana. Podobnie było z kontuzjami Greena. Spadek formy Stefka i przenosiny Gasola wraz ze zmniejszeniem roli też na minus i tutaj wchodzi JV, którego dość długo trzymałem na INJ, ale w końcu go puściłem. Tak samo jak Mitchella Robinsona :(((

 

 

 

 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Wygrałem mecz o #3 miejsce, pomimo kłód rzucanych przez włodarzy Lekersów i Clippersów. Clippersi przywróćcie #MG13 do składu.

 

Za rok zostaje Damian Lilliard, Jonas Valančiūnas i mój ostatni ukochany emeryt #LBJ.

 

Będziemy walczyć o #13 miejsce w nowym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...